babasının "9 aydır geziciler işkence gördü, palalılara silah çekmedi de benim oğlumu mu vuracaklar?" dediği ak partililer tarafından öldürülen genç.
istanbul kurtuluş'ta öldürüldüğü iddia edilen kişi. umarım doğru değildir.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25995414.asp
gezi de ölen insanların o ölüleri savunayım derken öldürdüğü iddia edilen kişi. doğru ise, mekanı cennet olsun..
bu akşam okmeydanı'nda meydana gelen olaylarda vefat eden kişidir.

https://www.facebook.com/burakcan.karamanoglu

Allah rahmet eylesin. Allah sonumuzu da hayır etsin.

edit: şimdilik net bilgi değil. kimi kaynaklar provokasyon amaçlı söylendiğini belirtiyor. inşallah arkadaşa bir şey olmamıştır.

edit 2: Allah rahmet eylesin.
ulan bu ülkede daha kaç genç ölecek. daha ne kadar kan akacak. yeter lan yeter.
https://www.facebook.com/...93799256418?stream_ref=10
dolar da bir degisiklige sebep olmayacagini dusunuyoruz!
http://t.co/esU93cumWA
görsel

allah rahmet eylesin.

berkin Elvan'ı, abdullah cömert'i, ethem sarısülük'ü, ali ismail korkmaz'ı, Mehmet Ayvalıtaş'ı, Medeni Yıldırım'ı, Ahmet Atakan'ı, Hasan Ferit Gedik'i zafer şarkılarıyla kara Toprağ'a Gömen rabiacılar bu çocuk için timsah gözyaşlarını esirgemeyeceklerdir.

bu çocukların katili sizsiniz.
allah rahmet eylesin. samimiyet gününe hoş geldiniz.
Dhkp-c li teröristler tarafından vurulmuş kardeşimiz. Samimiyetsiz orospu çocukları simdi buna da üzülün hadi?
Berkin, Ali ismail ve diğerleri gibi katili aynı olan, hayatını kaybetmiş bir vatandaşımız.

Berkin'e üzüldüm mü, çok üzüldüm. Ali ismail'e, Ethem'e üzüldüm mü, çok üzüldüm. Gezi'ye gittim mi gittim. Ama bu Burakcan'ın ölümüne üzülmeyeceğim anlamına gelmiyor. Ona da çok üzüldüm. Bizim derdimiz hükümetle olmalı, bizim derdimiz başımızdaki insanların yönetim biçimindeki tutarsızlıklar olmalı. bizim derdimiz birbirimizle olmamalı, olmamalıydı. iç savaş çıkacaksa eğer bunun tek sorumlusu akp, tayyip erdoğandır.

edit: söylenti vs deniyorsa da umarım öyledir.

edit 2: bunu eksileyen zihniyet zihniyet olamaz.
akp bir insanın canına daha kıymıştır.

bu çocuğunun ölümündeki tek sorumlu akp'dir.
katillerinin belli olduğu ama yakalanmadığı bir cinayet dahadır. kahrolsun akp
https://mobile.twitter.co...?screen_name=HALK_CEPHESI

Solunuzu da sağınızı da sikeyim.

Allah rahmet eģlesin.

Sonu serap gibi oldu.

Terörist olsaydı ağıtlar yakılırdı belki.
gezi de ölen insanların o ölüleri savunayım derken öldürdüğü iddia edilen kişi. doğru ise, mekanı cennet olsun..
bugün katledilen kardeşimiz.
mob barley gibi yüreksizler, evrimini tamamlayamamışlar, (#23129407) böyle entry'ler giriyor. küfür etmeyeceğim sana, hak etmiyorsun koçum. adam olsan küfür ederdim.
karşılaştırma yapmak hiç hoş değil. büyük ihtimalle halk cephesi katletti kardeşimizi.
berkin için üzülen insanlarımızı, burak içinde üzülmeye davet ediyoruz.
Hemşehrimşzdir. Allah rahmet eylesin.
katillerinin gezicilerle de, cenazeye katılanlarla da bir alakasının olduğunu düşünmüyorum. dhkp-c üstlenmediği takdirde mit'in yaptığını düşünmeye devam edeceğim. kaldı ki dhkp-c bu tarz provakatif bir eylem yapmaz. dhkp-c anormal bir durum olmadıkça planlı eylem yapar.

kimse galeyana gelmesin. devlet var bu işin arkasında. zaten devlet olmasa hiçbir cinayet faili meçhul olarak kalmazdı.

edit: öldürenler değilse bile, bunları dhkp-c'lilerin üstüne yollayan devlettir. devlet mutlaka bir yerinden çıkar bu olayın. buradaki provakasyonun tek açıklaması budur. salak olmayın. ne işi var ülkücülerin berkin'in cenazesinde?

edit2: (#23130158)

has edit: olay şuymuş, facebook'ta kasımpaşa 1453 grubu, bu çocuğun içinde bulunduğu 100-150 kişilik bir gerizekalı grubunu örgütlemiş, devlet işin içinde kesinlikle var. yani bu 1453'lü grupları kuran ve örgütleyenler, tayyip'in danışmanları ve mit'tir. daha sonra elektrikler de kesilmiş. kim kesmiş bilinmiyor. iki tarafın da silahı varmış, daha sonra silahlı çatışma başlamış. ilk kurşunu 1453 grubu atmış, bu arkadaş da silahlı grubun içerisindeymiş. dhkp-c'liler karşılık vermiş. bu arkadaş ölmüş, 2 arkadaşı da yaralanmış.

özetle bildiğin bok yoluna gitmiş yani, kimse kusura bakmasın. o saatlerde ben de okmeydanındaydım ama bu olaylardan haberim olmadı. neyse allah rahmet eylesin, ben bu çocuğa değil de ailesine üzüldüm. babası gerçekten iyi adammış.
Cenaze töreninden gelen şerefsiz, soysuz, vatan haini komünistler tarafından öldürülmüş ülkücü kardeşimiz. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
siz hic silah yasiyan eylemciler gordunuz mu? bunlar dupeduz terorist. masum bir kardesimizi silahla vuruyorlar sonrada facebook sayfalarinda 1 tane ulkucu iti vurduk 2 tanesini de yaraladik diye yaziyorlar. bugun uzundur soyluyoruz bu orospu coxuklarinin amaci berkin icin eylem yapmak degil kargasa cikarmak, kaos yaratmak. cikip kimse yok bunun sorumlusu polistir, yok hukumettir demesin. hukumet mi dedi bu orospu cocuklarina silahla adam vurun diye beyinsizler. adamlarin amaci belli. berkinin olumuyle bu piclere gun dogdu.

allah burakcan kardesimize rahmet eylesin. onu vuran serefsizlerinde bin belasini versin.
kim tarafından, ne için öldürüldüğünü bilmediğim genç kardeşimiz. ruhu şad olsun, Allah mekanını cennet etsin.

provokasyona gelmemek lazım yine de. bekleyip görmek lazım. elbette sorumlular bulunacaktır. yeni burakcanlar olmasın.
Memleketi altı üst etmek için öldürülen genç. Ortalığı çok karıştırdıklar. Bu eserin sahibi bellidir. Allah sonumuzu hayır bu kardeşimizin yerini cennet eylesin.
halk cephesi veya dhkp-c ne derseniz diyin, uç - solla, uç-sağdaki alperen ocaklarının tayyibi kurtarma planı uğruna ölen bir garibandır. amaç 80 öncesi gibi olayı sol-sağ kavgasına indirip kendini kurtarma derdinde tayyip. amacımız tayyibi düşürmek mi birbirimizi mi yemek buna bir karar vermek lazım ki burak gibiler boşa ölmesin.
görsel