bugün

milli divamız bülent ersoy yurdumun delikanllılarının kalbini fethediyor. delikanlılarımız bülent ersoy un öldüren cazibesine dayanamayıp bir bir elden gidiyor. fakat delikanlılarımız evlendikten sonra her nedense kısa bir süre sonra boşanıyor. eğer sizin de bülent ersoy da gönlünüz varsa cazibesine ve güzelliğine kapılıp evlenmeye kalkışırsanız önce bir düşünün. milli divamızın delikanlıları çok kolay harcadığını aklınızdan çıkartmayın. iyice düşünün öyle karar verin.
midenizi aldırın.
önce evleniriz,
bülent hanım bana ev alır, araba alır,
sonra bülent hanımı çıtır bir kızla aldatırım,
boşanırız diyorsan bile bence bulaşma,
bu iğrençliğe değmez.
bu işe kalkışmadan evvel bi yolunu bulup kör olun, ondan sonra gerisi gelir kardeşlerim.
gidin evlenin, sonra maço bir koca olarak bundan sonra tvye çıkmıyacaksın deyin, herkes kurtulsun.
bir daha düşününmeleri şeklinde yapılacak tavsiyelerdir.
o altına çektiği mercedes ağzından-burnundan gelecek haberin olsun.
(bkz: gözlerimi kaparım vazifemi yaparım)
(bkz: benim memurum işini bilir)
''sperm üretmiyorum, kalkmıyo bile'' bahanesiyle her gece kaçmaya bakın. zira kese kağıdı bile kusmanızı engellemeyecektir.
götünüze sahip çıkın.*
para aşığı olun, toplum normlarını falan hiçe sayın, anne babanızın hatta tüm ailenizin üzüntüsüne kulak vermeyin.
kalbinizi söküp tuvaletin deliğine atın, üstüne yapıp bir de sifonu çekmeyi unutmayın.

(bkz: beni dinleyin anacım)
bir büyük veya bir şişe vodka devirin.
başlığa bakın.
(bkz: gece alaturka tuvaletten bulent ersoy un cikmasi)
-delik olsun çamurdan olsun anlayışının benimsenmesi gereklidir.
-geceleri evde mümkün mertebe zifiri karanlıkta oturmakta fayda var, keza makyajsız halini görüp de kafayı sıyırmak istemez kimse.
-evvelden eşcinsel deneyim yaşamak şarttır. *
-ruhunu para için satacak kadar haysiyetsiz bir kişilik olmak en önemli meseledir.
-eş-dost-akraba gibi kavramlar unutulmalı, mahalleye bir daha adım atılmamalıdir.
-oral sexten mümkün olduğunca kaçınılmalı, ne ile karşılaşılacağı belli olmaz. ayrıca sürprizlere açık olunmalı.
bülent ersoy'la evlenmiş bir tecrübenin damat adaylarına verebileceği tavsiyelerdir.
tum duygularını aldırmakla başlayıp, gözlerini dağlamakla devam etmesi şart olan eylem..
midesinide aldırması gerekir..
1)manzara vs. açısından uygun bir mezarlık beğenilir, ayırtılır.
2)gerdek gecesinden önce bu mezarlığa birdaha çıkılmamak üzre girilir.
3)bülent ersoy un bizi ölüm bile ayıramaz deme ihtimaline karşın tedbir alınır,
mezarlık çimento ile kapatılır.
savaşma seviş...
kendisiyle evlenmiş birinin verebileceği tavsiyelerdir.