bugün

saat sabahın 4.30 u bir yerlerde insanlar uyuyor, bir yerlerde birileri hala usanmadan çatır çutur.. neyse, bu saatte bu insanların burada ne amaçla, amaçsızlıkla bulunduğunu ciddi anlamda merak eden yazar feryadıdır.
ben burdayım ve amacım yok, zaten bu hayatta bir amacımın olduğu günler çük kadarken olduğum günlerdi. sadece okuyorum, bakıyorum, belki de yalnızlıktan bilmiyorum.
e 5 mi gideydik. sözlükte vakit öldürüyoruz iste uykumuz gelince yatıcaz.
bu saatte sözlükte olmanın sebebi : yalnızlık
bu saatte sözlükte olmanın amacı : eşşeğin siki.
tam olarak budur.
başka bir seçeneğimin olmamasıdır. kız arkadaşımdan ayrıldım, daha doğrusu bastı tekmeyi. faturalı hattım var fakat konuşacak kimsem yok. facebookta da mal bir arkadaşımın paylaştığı durumlardan başka hiçbir şey yok. twitter da sıktı.
lüzumsuzluk.
Uyku tutmamasi sonucu vakit gecirmeye calismaktir bu yuce amac.
acaba benle aynı dertten müzdarip insan var mı lan ? ya da belki,uyuyamıyorum bari millet ne saçmalıyor ona bakıyım demenin çeşitli yolları.
asosyallikle doğru orantılıdır.
fm 2012 olabilir.
bazi yazar arkadaslarin halen zaman mekan farkini goz ardi ettigini gosteren dingo basliktir bu. saniyorsun ki sozluge yalnizca ulkemiz koordinatlarindan ulasilabiliyor. yaniliyorsun lan sen. saniyorsun ki saat sabahin 5inde bu adam niye yazi yaziyor buraya, bunu deli mi sikti saniyorsun. ama isin asli oyle degil. guney kutbunda su anda vakit oglen vakti hemsehrim. az kafani calistirsan bunu sen de anlayacaksin.
asosyallikte gelinen son nokta *
ilk entry'i girmektir. uykuyu beklemektir.
Acımı paylaşmaya geldim.
Kulagın ikiye katlanması ve o katın üzerinde saatlerce uyumak diye bir sey var. Sol kulagımda çektiğim acı tarifsiz.
Böyle işte...
bilgi edinmektir.

ya da bu tanım için küfür yemekte olabilir. tamamen can sıkıntısı işte.
vize var vizeye gidecez ders de çalıştığımız yok sözlüğe de mi girmiyah durumudur.
dinime söven müslüman olsa. bir de bitmeyen bu geyik var. hem burda ol, hem milleti sorgula.

şöyle bi düşündüm işsizim valla. yazar burda doğru söylio.
hepsinin homoseksüel olması ve kendilerine partner aramalarıdır.

te allaaam...
Bulunulan sacma sapan ofis ortamindan uzaklasmak.
Büyük ihtimale çalışıyorlardır ve işleri yoğun değildir.
vize korkusuyla uyanmak ve az daha bakiyim demek o arada icin sıkılır ve bir sozluge bakayim dersin.
Bulunulan sacma sapan ofis ortamindan uzaklasmak.
işlere başlamadan önce kafayı boşaltmak istemesidir.
nedense insanların merak ettiği amaçtır.

insanın başına ne gelirse ya meraktan ya... neyse çok meraklı olmamak lazım.