bugün

dorduncu nesil yazar. *
sadri alışık ın canlandırdığı ofsayt osman karakterinin efsane repliği.
(bkz: bu da mi gol degil hakim bey)
" adaletine insanligina kurban oldugum hakim bey " diye baslayan soz obegi.
o ne manyak bir nicktir öyle dediğim yaratıcı arkadaş..
sadri alışığın ağlayarak sarfettiği cümle.
(bkz: duygu sömürüsü)
(bkz: gol evladım gol)
(#1839914)
eger şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik tadında entrylere sahip kişi.

(bkz: ya bunun power dugmesi nerede)
(bkz: hakan şükür)
(bkz: oynat uğurcum)
(bkz: boru gibi gol)
yaklaşık 24 saat sonra vatani görevini yerine getirmek üzere manisa birinci piyade er eğitim tugay komutanlığına teslim olacak yazar. dönüş tarihim bi aksilik olmazsa 17 ocak 2008 olacak. haydi kalın sağlıcakla.
hayırlı tezkereler diledigim yazar.
(bkz: kep gitti got gitti)
bursaspor tribününü çok büyük bi oluşum sanan yazar.
(bkz: ofsayt osman)
fenerbahçe taraftarının çok ezik olduğunu ve takımına sahip çıkmadığını bilen yazar. o stadın * projesini çizen mimarından tutun da çimentosunu taşıyan amelesine, şantiye şefine kadar herkesin içi yanmıştır bu akşamki maçı izledikten sonra. yazıktır, milli servet ziyanıdır hatta haramdır bir tezahürat yapın, takımı destekleyin o da olmadı ıslık çalın kardeşim. ayrıca bursaspor taraftarını tanıyan kimsenin üstteki yorumu yapmayacagını bilen yazardır. blen bilmeyenlere anlatırsa sorun olmaz diye düşünür ve anlatmayı da sevmez, yaşamayı tercih eder.
bursaspor trübünün büyüklügünü bilmem kimlerin bilmem nerelerine damga gibi yapıştırıp anlatan yazardır.
ps oynarken her golüne bal denen oyuncunun 40 metreden attığı gol sonrası sonuna küfür ekleyerek sarfettiği cümle.
sadri alışık'ın, benimde çok sevdiğim 1966 yapımı şaka ile karışık filminin son anlarında hakime ağlayarak kurduğu cümledir.
(bkz: sonuna amına koyim getirilebilecek nickler)
şampiyonluğumuzu kutluyorum kardeşim. yeşil..
beyazzzzzzzz diyorrr....

beni asıl heyecanlandıran 2010-2011 turkcell super lig şampiyonluğu...
şu aralar en çok daniel güiza ya yakıştırılan yeşilçam klasiği söz dizisi.
holiganın tekiymiş. kendini bir şey sanan taraftar.