bir yngwie malmsteen parçası. yine tirilili tirilili kafa şişirecek derken notaları teker teker yavaştan yavaştan bir taraflarıma yerleştirmiştir. *

(bkz: ön yargılı olmak)
(bkz: çok pis göt oldum be sözlük)
"Full metal alchemist" adlı müthiş anime serisinin müthiş şarkısı.Şarkının orjinal sözleri Rusçadır.Müziği dinlerken animeden sahneler aklınıza gelir ve tüyleriniz diken diken olur.Şarkıyı her dinlediğinizde 51 bölümlük animeyi yeniden izlemek doğar içinize...
Şarkının orjinal rusça sözleri aşağıdaki gibidir.

Prosti myenia, mladshij brat!
Ia tak pryed toboj vinovat.
Puytatjsia vyernutj nyeljzia
Togo, chto vziala zyemlia.

Kto znayet zakon Buytiya,
Pomog buy mnye najti otvyet
Zhyestoko oshibsia ia:
Ot smyerti lyekarstva nyet.

Milaia mama! Nyezhnaia!
Muy tak lyeiubili tyebia.
No vsye nashi siluy
Potrachyenuy buyli zria.

Tyebia soblaznilia
Pryekrasnoy nadyezhdoy
Vyernutj nash syemyeynuyy ochag.
Moy brat, ia vo vsyom vinovat.

Nye plachj, nye pyechaljsia, starshiy brat!
Ne tuy odin vinovat.
Doroga u nas odna,
Iskupim vinu do dna.

Mnye nye v chyem tebia upryeknutj.
Iia nye obizhyen nichutj.
Tiazhyek, nash grekh
Khotyetj buytj siljnyee vsyekh.

Iasam soblaznilcia
Pryekrasnoy nadyezhdoy
Vyernutj nash syemyeynuyy ochag.
Iasam vo vsyom vinovat.

No chto zhye nam dyelatj, kak buytj?
Kak vsyo ispravitj, zabuyitj?
Puytatjcia vernytj neljzia,
Togo, chto vziala zyemlia.
ingilizce sözleri aşağıdaki gibi olan, duygu yüklü; deli dolu anime şarkısı. normal zamanlarda da dinlenesi.

Forgive me, younger brother
I am so guilty before you
It is forbidden to try to regain
That which the land has taken

He who knows the Law of Genesis
Would have helped me to find the answer
I was cruelly mistaken:
There is no medicine for death

Dear mama! How tender!
We so loved you
But all our strength
Was for naught

I tempted you
With wonderful hope
To regain our family hearth
My brother, I am guilty in everything

Don't cry, don't be saddened, older brother
You are not the guilty one
We have but one road
We will atone for this guilt 'til the end

I don't accuse you of anything
And I am not offended in the least
A burden, our sin
Of wanting to be stronger in everything

Dear mama! How tender!
We so loved you
But all our strength
Was for naught

I myself was tempted
With wonderful hope
To regain our family hearth
I myself am guilty in everything

But what are we to do, how to be
How to repair everything, how to forget?
It is forbidden to try to regain
That which the land has taken"
ankarada popular bir mekan ismi.
final fantasy 8 oyununun geyik koruyucu gücü. ha güçlüdür güçlü olmasına. ama saldırısı komiktir. iki yaratık kardeş taş kağıt makas oynar ve kazanan kaybedeni göğe fırlatır. o da oradan düşmanın tepesine biner. tabii hep iri ve aptal olan kardeş kaybeder.
popülerliğine aldanıp nasıl olsa öyle bir yerde menüde belirtilen portakal suyu sıkmadır diye sipariş verirken ayrıntıya girmediğim ve nazo&tang vari bir şey içtiğim mekan.
asıl başlık için;

(bkz: brothers cafepub)
bir manowar klasiği

*kardeşlerim heryerde.
*Kardeşlerim sizi çağırıyorum.
*Kardeşlerim, selamlayın ve öldürün.
beşiktaşlı mini taraftar grubu.
ankara bahcelievler'de bulunan güzel, nezih bir içkili mekan. hafta içi güzel kizlar takiliyormuş, ben bugün bunu gördüm. gördüğümü affetmem. bazi akli bir kariş havadaki erkek arkadaşlar, ayagina gelen firsati tepebilir. ben tepmem. ne de olsa mekanin müdavimiyiz. alişiğiz. * * *
ilk başta pearl harbor u anımsatan ama film ilerledikçe alakası olmayan iyi kurgulanmış iyi oynanmış acıtan bir film. özellikle son söz etkileyici. savaşın sonunu ölüler görür derler. ben gördüm. ama bir daha yaşayabilecekmiyim bilmiyorum.
(bkz: mario)
(bkz: blood)
(bkz: warner)
bahçeli 7.caddede camları nefes kokusuyla buharlaşmış mekan.herkes sandalyesinin 1 cm ilerisinde yerinde zıplayarak eğleniyor.
afganistan'da görev alıp orda esir alınan daha onra döndüğünde normal hayata adapte olamayan bir askeri ve onun ailesini ele alan bir jim sheridan yapımı her zaman olduğu gibi aile temasını baskın tutan yönetmen filmi çok durağan ve bence gereksiz uzunlukta yapmış ayrıca esas adam rolündeki Tobey Maguire tam bir faciaydı benim için...

uzun lafın kısası iyi filmlerin yönetmeni Jim sheridan bu filmde beni biraz hayal kırıklığına uğrattı..
natalie portman'ın sade seksiliğinin göründüğü 2009 yapımı holivud filmi. natalie portman filmin katlanılabilirliğini büyük ölçüde gidermiş gözüküyor.
az önce izlediğim oyuncularının natalie portman,jake gyllenhaal,tobey maguire olduğu güzel bir drama filmi tavsiye edilir.
filmde baby face tobey maguire ın bir anda chester bennington a dönmesi korkunçtur.
ilk başta pearl harbor u anımsatan ama film ilerledikçe alakası olmayan iyi kurgulanmış iyi oynanmış acıtan bir film. özellikle son söz etkileyici. savaşın sonunu ölüler görür derler. ben gördüm. ama bir daha yaşayabilecekmiyim bilmiyorum.
konusu vasat, oyunculukların iyi olduğu bir film. notum 10 üzerinden 6,5.
hayrını görsünler.
güney'de yaşıyan ve ya kökenleri güneye baglı olan zenci abilerimizin bir birine hitap şekli.

(çoğul)
bir gömlek markasıdır.
http://www.brothers.com.tr
Ankara 7.caddede akşam saatlerinde önünden ne zaman geçsem osman aga eşliğinde dans eden kızlar gördüğüm, Vasat mekan. Bende anlamadım.
film içinde iki kardeşin kişiliğinin yer değiştirdiği hissedilen filmdir. Tobey inanılma başarılı bir şekilde ruh hastası rolü oynamıştır. Çok çirkinleşmiş o adam ya, örümcek adam da ne kadar tatlı bir kişilikti oysa ki.

jake e gelince. Taş adam bildiğin taş. Ama baş belası olmaktan nasıl aile babası rolüne dönüyor pat diye çözemedim.

Natalie Portman ise taş gibin. Aşırı zayıflamış Black Swan'dan sonra ama. Beğenmeyecek erkek tanımıyorum.

Film güel. tavsiye.
schnitzeli çok kötü olan mekan. ama orgasm kokteylini deneyebilirsiniz.
fma'nın etkileyici şarkısı, çok fena.

http://www.youtube.com/watch?v=BXQLrkW33f0
türkçeye çevirirsen kardeşler olur. eğer mekanınıza marjinal bir isim arıyorsanız ve kardeşlerinizle ortak işe giriştiyseniz kardeşler yerine bu ismi kullanabilirsiniz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar