bugün

cinsiyetsiz bir sese sahip olan placebo solisti.
detone falan ama star ışığı kafi.
ayrıca herkesi şaşırtmış ve baba olmuştur.
ses rengiyle placeboyu placebo yapan müzik insanı, gerek my sweet prince olsun, gerek protect me from what i want olsun, sarsıcıdır, o derece, unisextir, genlerdeki ve cümlelerdeki anlatım bozukluğudur.
görsel

yok boyle bi güzellik yaaaaa
muhtesem bir sese sahip placebo solisti.
orgazm eden bir sese sahip kişilik.
ekşide övüldüğü için değildir bu adamın sevilmesinin sebebi ki dünyada milyonlarca fanı vardır ama bunların kaçı ekşiden haberdardır(!)sadece resimlerde değil reelde de çok yakışıklıdır konserine giden gören bilir bilmeyen rock'n coke 2006da şahit olablir.

bu adam evet çok yakışıklıdır hatta dayanılmaz güzel gözleri vardır kimse öyle bakmasındır ama aynı zaman da çokta güzeldir kadınsıdır karizmanın da alasıdır. tüm bunların yanında kimsede olmayan orjinal bir ses rengine de sahiptir ki o ses yokmudur birçok insanı etkileyen odur evet en vurucu örneği için without you i m nothing düetine bakılmalıdır. aynı zamanda bu adam çok da deli söz yazar my sweet prince ya da centrefolds gibi bütün şarkılarda da bunu anlamak güç değildir. "ulan ipne karizma yapıyo lan" diye insanın sinirlerini de ayağa kaldırmaz çünkü aynı zaman da bu adam haddini bilmeyecek şekilde de şirindir evet hemde çok şirindir bütün resimlerinde hayranlarıyla çektirdiği fotoğraflarda ona buna sarıldığı öptüğü görülür çok da güzel bir gülüşü vardır. e bu adam müzikten de anlamaktadır(!) çok güzel de elektro çalmaktadır 10 yıldır tek bir kötü albüm çıkarmamışlardır. sesini sevmeyen sevmeyebilir ki evet uç bir sesi vardır ben bayılıyorum. onu bir de fransızca şarkı söylerken dinlemek gerekir bu kadar seksi bir dil ancak brian molko kadar seksi biriyle insanı kendinden geçirtebilir***. şimdi ben düşünüyorum ve kendimi zorluyorum ama bu adamı sevmemek için tek bir sebep bulamıyorum bende mecburen tapıyorum.
görsel
görsel

bu erkekliği şüpheli herif yakışıklı işte..*
başlarda pek ısınamadığım, sevemediğim kişidir ama, sosyete kızı suzan nam kişisinin kafama kafama sokmasıyla iyice içli dışlı olmuşumdur kendisiyle. en sonunda "protekt mii from vat ay vaaant!!" dediği vakit gönlümü sesiyle fethetmiş kişidir. skin'in bir kadın olduğunu inatla kabul etmemem,* "bu kadın bi kadın olamaz" demem gibi onun da erkek olduğunu kabul edememekteyim. böyle bir pozu veren erkek olabilir mi?
görsel
ama kimi zaman da çelişkiye düşürür insanı. bir de şu fotodaki karizmaya bakınız;
görsel
aynı kulvardaki grupların solistleri içinde en çok önplana sahip kişisi *
kısa saçlı halini bir türlü göremediğim "anam be" dedirten insan ötesi
placebo'yu placebo yapan harikulade ses.
Şarkıların duygusunu yansıtarak söylemeyi başaran nadir solistlerden.
tuğçe kazaz' a çok benzeyen kız güzeli, müthiş sesli adam.
cinsiyetiniz fark etmiyor, aşık olunası, dünyanın en güzel pure,you,baby diyen, ingiltere'de drama eğitimi alırken stefan ile karşılaşıp placebo yu kuran, yine bu eğitimin sonucu olarak makyajını kendi yapan, helena adlı japon-iskoç melezinden cody adlı bir oğlu olan, haddinden fazla şeker, 11 yaşından beri sigara içen, çok fazla ve her türlü cinsel deneyimi olan, placebo solisti.
şöyle bi entrylere baktım da acilen birkaç zirve düzenlenmesi gerektiğine karar verdim:

(bkz: brian molko ile grup seks partisi yapıyoruz zirvesi)
(bkz: brian molko ile gay parti yapıyoruz zirvesi)
(bkz: brian molko ile heteroseksüel parti yapıyoruz zirvesi)

tadından yenmez tanım : placebo adlı grubun biseksüel solistidir.
başka grupların vokalistleri için hiçbir zaman "opeth'in erkek solisti, evanescence'nin kız solisti" gibi yorumlar yapmadığım için burada da sadece "placebo'nun güzel ses rengine sahip solisti" diyesim gelmiştir.
kendisi hakkında yorumlarımı sadece resimlerine bakarak yapacağımı önceden belirterek, kendisinin tipsiz olduğunu düşünürüm.
dünyanın en güzel insanlarından biri olduğunu göremeyecek kadar ciddi göz problemleri olan kişilerin hakkında yorum yapmaması gereken doğaüstü varlık.
kendisine yazdığım aşk mektuplarını kitap haline getirmeyi düşünmekteyim. *
eskiden yani nancy boy dönemlerinde harika bir imajı vardı. demek istediğim görünüşünün harikalığı değil.kesinlikle görünüşüyle tavırları,savunduğu düşünceler birbirini tamamlardı. sleeping with ghosts albümüyle bu bütünlüğün bozulmaya başladığını büyük bir placebo fanı olarak anladım ama bir dahaki albümüde(meds) daha kötü olabileceğini düşünmemiştim. meds bence placebo'yu placebo yapan adamın tüm yaptıklarının gösteriş ve para için olduğunu kabul ettiğinin bir belgesidir.brian molko çoğu insan için artık sıradan bir insandır. glam değildir asla.
cinsel tercihini bir türlü çözemediğim insan.
gay, biseksüel, aseksüel, yumuşak, top, vb. gibi sıfatlar ile itham edilen, cinsel kimliği veya cinsel tercihi her ne olursa olsun, bence güzel bir sese sahip olan placebo solisti. "grubun sleeping with the ghosts şarkısını dinleyip de bu adama hayran olmamak elde mi?" diye sordurtan insan.
her hali ile yenilesi adam..albümlerine hasta olduğumuz grubun mimarı..stef'in * biricik aşkı..cody adlı veledin babası...şahane bi kişilk, insan ötesi karizma...hayranız kendisine...

--spoiler--
http://files.placebonet.c...es/photo/meds/live/51.jpg
--spoiler-- *
sesiyle bile acayip etkileyici karizmatik bi kişilik.rock n coke performansı acayip görülesiydi dedirten grubun solisti.
"sucker" ve "fucker" deyişine hasta olunası yüce kişidir.

infra red'de çoktan unutulmuş bir dilde konuşmaktadır. müzik de buna yakışır şekilde inanılmaz kalitelidir bence. tekrar tekrar dinletir kendini.
(bkz: cody molko).
sesine, görüntüsüne, gülerken meydana çıkan bezelye tanesi dişlerine, dudaklarına, kaşına gözüne ve bilumum yerlerine taptığım dünyanın en seksi ve en karizmatik yaratığı.
ayrıca sigara içerken ekrana yapışmama sebep olan,sigaranın en çok yakıştıgı mükemmel ötesi angelic fruitcake
biseksüel olması umrumda değil istese uçarak gidip kendisine teslim olacağım...
(bkz: dünyanın en güzel erkeği)
garip sesine rağmen bizleri anlaşılmaz şekilde kendine bağlayan, yaratılmışlar içinde muhtemelen makyajın en cok yakıştıgı insan, placebo solisti.
twenty years'ının gercekten kalite oldugğunu düşünüyorum, blind'da da çok gerçekçi söylemiş.
sigara da pek yakışıyor eline ya kendime hakim olmasam ben de başlıyordum neredeyse.
kucak dolusu sevgiler brian için...