bugün

facebook taki güzel bi beyin egzersizidir. ister istemez bi heyecan, bi panik kaplar insanı brain buddies oynarken.
hilesiz hurdasız 4928 arkadaş listemde en çok 4700 küsür vardı hedefim onu geçip 1. olmaktı ve oldum eğer arkadaş listemde 6000 olsaydı 6001 yapar yine geçerdim emin olun.
hile yapanların oyun yapımcıları tarafından bulunmasından sonra benim dünya sıramın %100 gözüktüğü oyundur.
5641*
Facebook'ta yeni bir hastalık. Oyunları çok kaliteli olmasa da arkadaşları geçmek ve listenin birincisi olmak için kendinizi yiyip bitirdiğiniz oyun. (Bir de o boktan dünya sıralamasına girince kendini çok zeki sananlar var,onlara çok gülüyorum ki ilk başlarda da olsa onlardan biri bendim.mutlu olmak kendine gülebilmektir zaten,dalga geçmektir ara sıra)
bağımlılık yapan zeka ölçtüğüne de oynayanı inandıran oyun. maalesef mağdurlardanım birileri beni geçince bunalım yapmaktaym.
hile yapmak mümkün olan facebook uygulaması.

262.000 civarı bir skor yapıp kendinizi memlekete cumbaba seçtirebilirsiniz.
face de 'sözde' zeka oyunu.
yavrucaklarım kanmayın böyle mal oyunlar gidin kitap okuyun
daha çok zekanız gelişsin.
aşırı derecede bağımlılık yapan bir oyun. kesinlikle tavsiye etmiyoruz. sonra rüyanızda uçan sayı balonlarını patlatmakla uğraşabilirsiniz zira.
oynadıkça beynimizin geliştiğini sandığımız facebook oyunu. hayır kimi zaman da önceki sonuçlarından düşük alıyorsun ne ki şimdi bu?
-8852 hayvan mısın?
güzel bir facebook uygulaması. buraya gelip ağız tadıyla oyunu anlatacaktım, puanımı yazacaktım ama hileyi duyunca şaşırdım. yuh abicim hani counter hilesi falan duyduk da bunda da hile yapılır mı be!
fazla zekanın falan gerekmediği, sadece mouse hızı ve hızlı algılamanıza bağlı, zeka ölçtüğü sanılan facebook'un oyunu.
herkes öğrenmiş bir cheat engine. ulan iyi ki bir program adı öğrenmişsiniz. bu programla bu oyunda hile yapın, gelin bi de beni yapın.
2. who has the biggest brain vakası.
-ya kendimi gerizekalı hissetmeye başadım.
sıktım sıktım en fazla 2460 yaptım.
sen nası yaptın 4440 puanı?!

+ehueue ben oynamıyorum ki ev arkadaşlarım oynuyorlar.

-nası yani?

+birlikte oynuyorlar işte yoksa olmaz zaten.

-haaaaa..
arkadaşlarla rekabet ortamına girince işin kızıştığı oyun. öyle ki gece uyumayıp kasan biliyorum.
çocukluğundan yetişkinliğine her daim zeka seviyesine şahit olduğum bir idiot arkadaşın benden çok yüksek bir puana sahip olması nedeniyle inancımı yitirip bıraktığım oyun.
ya ben çok salağım -ki bu imkansız-** ya bu oyun salak.

bu arada puanım 4500 *.
4 gündür oynarken kasım kasım kasıldığım * oyun. 4 kategoriden oluşuyor. hafıza, mantık, hesaplama ve görsel. çeşitli ödüller var. ve ödülleri kazanabilmek için de belirli puanlar ve kıstaslar var. ve ödül kazandıkça farklı oyunlar açılıyor. benimse kazanmam gereken sadece 3 ödül kaldı. şuan en kolay olanı her kategoride en az 600g yapmak. ama hala olmadı işte.. çok sinir oldum sözlüük...
4300 gibi güzel bir scorum olmasına, oyunun da zevkli olmasına rağmen ülke ve dünya sıralaması olmadığından zevkini yitirmiş oyundur.

edit= 4538..
an itibariyle ikişer ikişer birinciliğe koştuğum zevkli oyun.
hafıza, mantık, hesap ve görsel zekanın facebook tarafından tartmasını sağlayan oyun. Ayrıyetten arkadaşlarla yarışıldığı için hırs yapılan oyun. ki internette hile yapmayı sağlayan programlar bile türemiştir.
"korkuyorum oynamaktan sözlük hadi diğerlerinden hafif çıkarsa beynim" deyu düşündüren oyuncak.
4097 puan ile listenin birincisi olduğum facebook oyunu.

Edit: Şu an 4109 puan . Neden buna eksi oy verilir ki ne oldu kardeş kendin puan alamadın diye mi eksiliyorsun.
arkadaşlarımın benimle gerizekalı diye dalga geçmesine fırsat veren facebook uygulaması. *
3803 puan yaptığım, ardından beyin zonklaması yaşadığım eğlencelik.

edit: 3903 oldu. bu kez o kadar zonklamadı hem.*