bugün

entry'ler (588)

allahuekber woohoo

işin cılkını çıkaran dini popüler kültüre alet etmeye çalışan embesil haykırışı.

(bkz: sonradan görme gavurdan dönme)

kabız olanlara altın değerinde öğütler

(bkz: magnesie calcinee)
demir içerikli olduğundan yan etki sıfır ama çatır çatır bir sürrealist çalışma için birebir.

elleri bele koyup kafayı kerterek konuşmak

tek el belde diğerinde tesbih, kafa öne ve arkaya sallanarak;

- selamalüüküm gardaş..
+ vaalükümselam delioğlan.
- geçenlerde bizim arabanın teybi hacılamışlar haberin var mı zaar?
+ markası niydi dayı bi de hele bakak.
- paynır gardaş, bah akıllı olun sikerün ecdadınınızı haa...
+ sana yamuk olmaz dayı iyvallah..

eskiden kayseri atpazarında ağır abilerin gerçekleştirebileceği konuşmalardır.

cennet paradoksları

(bkz: ya sev ya terket) yazacakmış,
(bkz: go home yanki)

olmayan çocuğa don biçmek.

şaka maka zehra çilingiroğlu nun akça pakçalaşması

ulan 13 yaşındakii kıza tecavüz eden ırz düşmanlarına söverken oldu mu şimdi?,
sübyancı fikri.

(bkz: şeyhdavut smoking crack tan sübyancılık dersi)

bloodles

(bkz: vurmayın lan öldü) *

sütlaç yapan anne

artan pirinç pilavından yayla çorbası yapan anne gibi candır.

hele bir de "oğlum özlemişsindir diye sütlaç yaptım", demez mi?
ayaklarının altı öpülesidir.

(bkz: Özledim anne)

sametc

(bkz: adam eliyle meşgul gençler dağılın)

erkeğin en boktan yeri

en kötü yerin götün onu da kesip atamıyorsun , o sebepten , yoktur efenim.

farid farjad

her ay kotayı aştığımdan bir türlü dinleyemediğim adam.* *
feysbuktan devamlı paylaşıyor firendler ama bir punduna getirip dinleyemedim, ulan bazen diyorum çok mu kayseriliyim ne bu pintilik , aç dinle mnskym , sonra cevaplıyorum sorumu
" geçen ay baban mı ödedi ibne 130 tl yi".

n ç ye tecavüz edenlerin sıralı tam listesi

çoğunun adı seyhdavut.
bu ülke ne çektiyse şeyhten , dervişten çekti mnkskym.

yazarların araçlarıyla ulaştıkları maksimum hız

lpgli 2001 polo classic 100hp ile 220 km yani maximum hızı görmüştüm, daha sonra radar yiyince bir daha görüşmemek üzere ayrıldım.

(bkz: arabası olduğunu vurgulayan yazar)

orgazm sigarasını ortaklaşa içen çift

(bkz: evlilik sözleşmesi madde 8)

ressamgitarist in çizim örnekleri

zamanında resmin üzerine kağıt koyup kopya resim çizerdik, bir bok yaptığımızı sanar hava atardık.

şimdi bunlara bakıyorum da hakikaten biz bir bok yaptığımızı sanıyormuşuz.

tebriklerimi iletmeme vesile örnekler.

25 yaşına gelip hala yatarken masal dinlemek

bazıları vardır ki 60 yaşına gelir hala masal dinler hemde uyanıkken. onlara nazarla iyi niyetlidirler.

(bkz: başbakanın ulusa seslenişi)

baba ben bu gece sevgilimle sevişeceğim

toplumumuzda söylenilmesi göt isteyen evlat söylemi. eğer söylendiğinde tepkiyi geçtim cinayet çıkmıyorsa;

(bkz: gelinin babasından bir kutu prezervatif)

1 kasım 1964 türkiye tunus maçı

tunus'ta şuan yaşananlar düşünüldüğünde arap baharının o yıllardan bu yana estiğini gösteren maç. yazar burda gizli mesaj vermiş ve derin devletin spora bulaştığından bahsetmek istemiş.

demi lan? yoksa neden açsın amk

(bkz: +rep)

dershanede öğretmen olmak

öğretmenliğe bakış açısını değişmektir, hele ki büyük bir kurumsa , işin içine öğretmenlik kimliğinizden çok kurumsallaşmanın meyvesi olan işletme girer ki, girdiği gibi kalmaz genişletir. nasıl mı?

imzayı atarsın net maaşın 1800 tl dir , referansların daha önceki çalıştığın kurumlardaki başarın bu maaşı almana sebeptir yoksa y.rrak alırsın afedersin.

Sosyal bilgilerin değişmezliği aşikar konu ve öğretim yöntem,teknikte sıkıntı yoktur. şevkle başlarsın ilk bir ay kimse siklemez seni, zaten özel kurum değil mi ta mnkym o ayrı da , dershanelerde sonradan gelen öğretmenler hep dış kapı mandalıdır, halbuki birbirini sevmez bu ibneler ama sana da gıcıklardır neyse..

1 ay sonrası müdür çağırır, girersin , hoca; işinde çok iyisim ama hani birazda işletme yönünü geliştirsen? diğer arkadaşlarınız gibi sizden de başarı bekliyorum
işletme: arama yaparak adeta bir pazarlamacı gibi bin bir taklayla öğrenci toparlamaktır.

ulan ibne alanımda iyiyim hatta mükemmelim ama neymiş birazda pazarlama yapsaymışım tamam mnkym zaten kayserililiğin verdiği bir yetenek var...

başlarsın aramaya, taramaya kısadan gidelim , işletmede en başarılılara verilen küçük altından 3 tane kaparsın, bu sefer de diğer hocalar mırıldanır, " hmm şeyy lordcuğum * kayıtlardan birazda bana kaydırsan, akşama kahve içsek?

haydaa.. resmen ahlaksız teklif bu, tabi ki hemen kabul edilir.

işte böyle boktan bir şeydir gençler dershane öğretmenliği.

cehennemin izmirli insanlarla dolup taşması

boş boğazı cehenneme atmışlar odun yaş diye bağırmış.

cehennemden bildirilmiş haberler.

misafirlikte tuvalete sıçıp sifonu çekmeden çıkmak

misafirlikte sıçıp sifonu çekemeden çıkmak kadar acı değildir.

günlerin birikimini bir seferde çıkarırsın , kobra misali...
sonra temizliğini yapar , ulan 2 kilo rahat s.çtım diyerekten, elini sifona uzatırsın, o da nesi?
sifon bozuk!

terlemeye başlarsın , yapılabilecekleri düşünürsün, zira sonuçta halanın evi. ne yapılacağı bilinmez yaklaşık 20 dakika tuvalette kalırsın artık içerdekiler acaba öldü mü lan? gibilerinden sana seslenir.

ulan ne desem mnkym, diyecek ne var ki ?
en el yıkanır ve çıkış tüneline yönelinir. yapacak şey basittir, işi çirkefe vurmaktan başka yol yoktur.

- ya hala bozuk tuvalete neden gönderiyorsunuz beni, kapıya alışveriş merkezlerindeki gibi yazı yapıştırsanıza. *
+ ay pardon halacım tamam sen çık enişten su döksün hemen.

- döksün tabi hadi biz geçelim içeri...

^ enişte söverek wc ye girer yaklaşık 10 dakika sonra gelir.

Lord oğlum bayağı birikim yapmışsın, 5 kova su döktüm gitmedi en son bokunu avuçladım lan!!!

işte bu orada boku maddi anlamda enişte avuçlasa da asıl boku avuçlayan bendim, bu denli boktan bir durum yani..