bugün

oldu bittiye getirmektir.
klasik evlenme teklifinde bulunmak istemeyen erkek davranışı olabilir.
- sevgilimmm benimle evl ohhşşş
+ aşkım ne dedin bi daha söyle?
- bi rahatlama geldi de. evlen benimle yoksa sikerun.
olayın bitişinde performansa göre karar verilmiş demektir.
ilerde çocukları '' anne babam sana nasıl evlenme teklif etti'' diye sorduğunda, ıııı şeyy diye duraksama anına neden olunacak eylemdir.
sonrasında boşanırken seks yapmayı teklif etmekle sonuçlanır.
evlenme teklif ederken bosalmaya yegdir.
beynine yeterli oksijen gitmeme durumunda bilinçsizce edilen teklif. bir hışımla edilmiştir pişmanlıkda duyulabilir çok mutluda olunabilir. hele ki bir hayat kadınına edilirse olay sonrası koşarak kaçılabilir.
işi indi-bindi olayına getirmektir, hoş değil.*
"iyi fikir lan" denilesidir. ama tabi evlilik düşündüğünüz kız için geçerlidir. gayette romantik sayılabilir aslında.
kınanılası vaziyettir.insan boşalırken böyle şeyler düşünmemelidir , insan boşalırken asla dünyevi durumları kafasındna geçirmemelidir.
eğer teklif kabul edildi ve evlenildiyse, ilerde doğacak çocukların "babam sana nasıl evlenme teklif etti annee" diye sorduğunda eeeööööeee diye başlayıp sallamasyon bir cevapla geçiştirilecek durumdur.
(bkz: boşalıyordum hatırlamıyorum)
(bkz: double orgazm)
o anda pek sağlıklı düşünülemeyeceğinden olsa gerek sabah kalkınca 'ne yaptım lan ben?' dedirtebilecek tekliftir, bir de karşı taraf da kabul ettiyse artık 'geçmiş olsun' dur.
american pie 3 te yer bulmuş eylemdir kendileri.
o evlilik olursa titrek bir zemin üzerine oturmuş demektir.
ne dediğiniz muhtemelen anlaşılmayacaktır.partneriniz sizin zevkten bir şeyler saçmaladığınızı düşünecek ve teklif araya kaynayacaktır.
boşalamayan bünyeler için gazın yatakta varabileceği son nokta.boşaldıktan sonrası söyleyen için muhtemel bir saklambaçla sonuçlanacak çok da inanılmaması gereken "carpe diem" felsefesinden bir durum.
evet cevabını garantiye almak isteyen birey eylemi de olabilir. sevgili sevişirken 'evet, evet...' şeklinde zevkten inliyorsa o an harekete geçebilir.

+evet, evet...
-benimle evlenir misin fatmagül? ohhş..
+eveeeeet.
kıllanılası tekliftir. muhtemel, evleneceğin erkek/kadın o olmayacaktır.
ileriki yıllarda soruna yol açabilir.
- anne babam sana nasıl evlenme teklif etti?
= titreyerek!
- ayyy ne güzel çok heyecanlıydı demek.
= ya ya ne demezsin.
- sen neler hissettin?
= içim ısındı birden. kendimi bulutların üzerinde hissettim.
- ay ne romantik. peki ne dedin, hemen evet mi dedin?
= öncesinde demiştim zaten.
- nasıl yani?
= şey.. yani öncesinde derken ben evet evet evet diye bir kaç kere tekrar ettim. En sonunda da öyle bir bağırmışım ki eveeeeet diye...
- ay ne güzel. keşke biri bana da böyle evlenme teklif etse.
= !!!!!
(bkz: boşanırken evlenme teklif etmek)*
titreyerek boşalma denilen olay bu olsa gerek.
karşı taraf kesinlikle evet diyecektir.