bugün

öldürmek için kafalarına sıktığınızda kurşunun 4 gün 4 gece beyin aradığı insanlardır.
uuser olarak;

(bkz: sivasta ne gezer)
sanırım akp'ye çıkar dahilinde oy veren, bu bağlamda servetini dahada büyütmek isteyen zengin şahıslar haricindeki yurdum insanının ne yazık ki büyük bir kısmı bu gruba girmektedir.
değişmeyen tek şey değişimin kendisiyken, zamana yıllara ve bu özlü söze meydan okuma pahasına doğduğu günkü halini muhafaza etmeyi maharet sayan insan.
ben akp'ye oy vermiyecem deyip kapısına kadar gelen beyaz eşya yardımını geri çeviren yada her pilav dağıtana oy vermeyi benimsemiş yurdum insanıdır
boş tarafı görülen insan.
boş tarafını göstermeyi tercih eden insan.
kendisini değil, etrafındaki insanları doldurmayı seven insan.
boşluğun arkasında, dolu insanını bekleyen insan.
yarısı dolu olan insandır ki boş olan kısmını pek görmeyi istemem.
(bkz: nihat doğan)
(bkz: sözlük yazarı)
rte.....
kendini her konuda yeterli gören ve herhangi bir ilerlemeye ihtiyaç duymayan olabilir.
inatla ben doluyum diyen insandır.
bardağın boş tarafıyla idare eden insandır.
sabah otobüste giderken çok ateşli bir şekilde müzik dinlemek isteyen seninkinin karşısına sabah sabah çıkıp boş konuşup insanın o gününü piç eden insan tipidir.
dolu tarafından bakamayanların yaftası.
hayatta bir gayesi olmayan insandır. Beklentisi yoktur. Aylak aylak gezinir. Bir robotta verilebileceğinden fazla komut verilemeyecek insandır.
başkalarının kusurlarını aramaktan kendini dolduramamış olan kişidir.
(bkz: kainatta hiçbir boşluğa yer yoktur)

sonuç olarak içi birşeylerle doludur.
bir faydası olmayan, saçma düşüncelere sahip insandır. bazen olduğumu düşündüğüm insan modeli. boş ve zayıf karakterli, ansızın kendimi aslında karşı olduğum bir durumu savunurken bulabiliyorum. gitmek istediğim bir daveti sebebsizce geri çevirdiğim anlar oluyor. bazen insanlara karşı yaptığım gereksiz ve saçma hareketlerle onları kendimden soğutabiliyorum ve buna engel olamıyorum. bunlar tanrının beyin dağıtırken farketmediği kişilerdir.
memleketimin çoğunluğunu oluşturan insandır.
her yerde görebilmek mümkündür. bilhassa üniversiteler böyle tipler için biçilmez kaftandır.
egoları uğruna savaş vermekle kendini mutlu eden bu yüzden gerçek sevgiyi,saygıyı,sevilmenin anlamını bir kere bile tatmanın hazzına ulaşamayan fakirlik.
--spoiler--
zamanınızı ve eğlencenizi çalan anlamsız kişilik.
--spoiler--
tiksinilen insan tipi.
- maneviyatta içi dolu olmayan insan.
- gereksiz işler yapan kendini gerekli sanan insan
- ahanda bu tenekeden ses geliyo senden gelmiyo denebilen insan
- aynı şekilde nato kafa nato mermerlede alakası olan insan
genellikle boş olmakla yetinmeyip, çevresindekileri rahatsız ederek boşluğu doldurmaya çalışırlar.