bugün

fall in love değil mi onun doğrusu?

matrix hayranı ya da ilaç (hap) sektöründe olduğunu düşündüğüm bir yazar. iyi yazmalar.

edit: seri artı veren güzel bir yazar. geçen pazar birlikte bira içtik. tekrarlamak dileğiyle.

edit 2: bu başlık ne ara bana kaldı yahu?!
fall in love with white rabbit nickinin fazla uzun olması sebebiyle bu nicki alan, matrix ve alice in wonderland hayranı bir yazarım, yeniyim, teşekkürler.
edit: followa benzer diye düşündüm, beyaz tavşanı sev gibisinden.
yanlış anlaşılan yazardır, özelde olan herkes cidden yanlış anlıyor beni.
ha kelimesini çok genel bir tepki olarak kullanan bir yazar, kaba değil, aksine kibar biriyim, bence.
Beni açık oyladı kendisi. Hem de tam 4 kez. Bunun anlamı nedir?*
beni açık oylayanı açık oyluyorum tik gibi, evet.
Kendisi bdsm kölem olur. Normalde kendinden emin ve emreder bir yapısı olmasına rağmen bağlandığı zaman kuzulaşan bir sarışındır. Düzenli spor manyağı ve her gün yeniden diyete girme potansiyeli vardır. Yavaşamayınız. Benimdir kendisi.
Ben kendisini açık mı oylamışım? Hatırlamadım. Ama oylamadıysam da oylarım bundan sonra ayıpsın.
amacım sohbet açmak değildi, aksine animasyonda anlamadığım kısım soracaktım aniden numara isteyince bir affaladım, bahanesini gururla sunan yazar. kendi nickaltina yazan yazar, teşekkürler.
(bkz: jefferson airplane)
(bkz: white rabbit)
https://www.youtube.com/watch?v=XR8LFNUr3vw
When logic and proportion
Have fallen sloppy dead
And the White Knight is talking backwards
And the Red Queen's "off with her head!"
Remember what the dormouse said;
Feed your head
Feed your head.
Sevilen yazar.
ingilizce terk mi yoksa kovulmuş mu anlamadığım yazar.
https://m.uludagsozluk.com/e/31521412/

Bu entrysi ile audrey hepburn seven insanlar topluluğunda oldugunu düşündüğüm yazar kişisi.

Öyle olsun lütfen çünkü.
"Ha" tepkisinin yakıştığı yazar.
sohbeti tatlı yazar.
ha diyen kız olarak sıkı damga yemiş, her başlığın altında ha varsa bahsedilen yazar, kendine nick altı giren yazar, yazar da yazar yani.
ingiliççe?
fall in love with white rabbit nicki fazla gelmiştir. amaç ses olarak fallowa benzetmektir, teşekkürler.
Matrix filmindeki ünlü replik, 'follow the White rabbit' sözünden alıntı olduğunu düşündüğüm isim.
+yarın dışarı çıkalım mı güzelim?
-ha?
o kadar da ha demeyen bir yazar. size ne ha?
Ortam yazarıdır. Kısa sürede büyük ilgi toplayabilmiş evet.
Bir yazar. Sevileninden.
Her nick altına beyaz tavşanı takip et yazan yazardır aynı zamanda.
güncel Önemli Başlıklar