bugün

Roma Katolik Kilisesi'de, ölmüş kimselerin hatırasına düzenlenen ayine verilen isimdir. Ayinde siyah elbiseler giyildiği için ona bu isim verilmiştir.
destruction parçası.

I kneel in front of the altar
it's covered with flowers
I pray to lord jesus
and contess my sins

I hear a scornful laughin'
voices sound through the silence
the organ plays by oneself
hell what's happen here

I look around and scare
skulls lie on the black altar
all crosses turned
green blood drops from the walls
Demoniac monsters grin at me
all over signs of the evil
a man with a black coat floats over me
glowin' eyes stare in the distance

Total calm the figure raise the voice
our master is angry
we must appease him
you're chosen be happy

Panic takes me I run to the gate it's open
nobody stops my rout
don't be so stupid
you can not escape

I awake only a dream
bathed in persperation
a scornful laughin' sounds
a phantom floats over me
'You can't escape'
Şeytana tapınma ayini. google görsellere yazıldıdğında yürek hoplatan resimler vardır.

edit: ayrıca johnny depp'in james whitey bulger'ı canlandırdığı ve tanıyamayacağınız bir karaktere büründüğü yeni filminin adıdır.
sherlock dizisinin başrolu benedict cumberbatch ile her role giren adam johnny deep'in 18 eylül 2015 yılında çıkacağı, yönetmeninin scott cooper olan aksiyon, dram, suç filmidir.
johnny deep'in farklı bir makyajla karşımıza çıkacağı ilginç film.

insan isterse ses tonunu nasılda değiştirebiliyor. tamamen farklı bir kişilikmiş gibi. sanırım seksenlerde geçiyor.
johnny depp'in gta'daki trevor'a benzemeye çalıştığı film.
beklentim baya yüksek bu filmden. hem oyuncu kadrosu hem konusu bakımından baya iddialı. bakalım coni oscar zorlar belki bu sefer.
4 gün önce indirdim ama hala izlemeye fırsatım olmadı kısmet bugüneymiş bakalım johhny reis neler yapmış?
sanırım sinema tarihinde efsane olacak bir film geliyor derken dünden itibaren sinemada olacak olan film.

bir mafya babasının fbi ile kara bir düzen içinde yükselişini ve ondan sonra olacakları anlatıyor. ve jonny depp arz-ı endam ediyor. aslında film tipik güçlü mafya filmi hikayesi gibi ama 70 lerde olan bir durumu sert bir şekilde anlatıyormuş. yani anlayacağız benim mafya olmuş halim. zannediyorum böyle astığım astık olurdu. bugün gideceğim filmdir. gidince yazarım.
konunun 1980 lerde geçmesi olsun yavaş işlenişi olsun, aksiyonun 0 olması olsun coni dipe yakışmayan bir filmdir.
günler önce malum ortamlara düşmüş film, vizyon tarihi 16 ekimdir görsel

esas rollerde Johnny Depp , Kevin Bacon , Benedict Cumberbatch , Peter Sarsgaard gibi oyuncular yer alıyor.

makyajı ve mavi lensleri ile, johnny nerdeyse tanınmaz hale gelmiştir görsel

edit : film idare eder ama johnny fena olmuş, adam her türlü çekici *
dün izlediğim film ,johnny depp makyaj falan harika ama film beklediğim kadar iyi değildi.
şeytana tapma ayini.

görsel
görsel

two depictions of the black mass, martin van maeler.
Johnny Depp bu kadar çirkinleştirilebilirdi bi film için daha çirkin olamazdı herhalde, idare eder izlemezseniz bişey kaybetmezsiniz, 6/10
Bunun yerine tom hardy li legendi öneririm.
O kadar ımdb puanı var diyerek izledim ama filmin ortalarında heeeeeee buda ABD propagandasına konu olmuş ve vatandaşlığın nasıl olması gerektiğini söyleyen filinlerden diyerek hevesim kaçmış ve filmin bitmesini beklediğim belkide büyük ihtimalle zaman kaybı olmuştu, aynı his wallstreet filmi vardı leonardo nun hep aynı olaylar yani tanrı abd yi korusun ve vatandaşları vergi vermeye, kanunsuz işlere bulaşmamayı öğütler ve birde abd dünyanın bir numarasıdır.
Gayet başarılı, akıcı bir film.Nasıl beğenilmemiş anlamadım.Herkes aksiyon falan beklemiş belliki ama gerçek hikaye anlatılmış.Olan bu ve bundan iyi de anlatılamazdı heralde.
görsel