bugün

entry'ler (79)

yeni nesil kızların pek bir beceriksiz olması

Ortamı karamsarlaştırmayın gardaşım sürekli isyanlardasınız sürekli eleştirip hakaret ediyorsunuz

sorunu yazda sonrasında bir kaç kelime ile devasını kendi bildiğin kadar yaz sonra senden sonra yazacaklara dersinki ben bu kadar biliyorum sizde bildiğinizi yazın da şu topluma faydamız olsun ama yok arkadaş konuşup duruyonuz peki amaç ne senden sonra yazacak olan iyice katliam yapsın

çıkın şu kafadan ne olur, yazın ama devasınıda yazın bari eleştirip bırakmayın

Mesela kızlar genelde analarını taklit eder ki en büyük belalar buradan gelir onunda sebebi analarından korkup taklide yönelmeleri, belkide nasıl iyi bir ebeveyn olunur diye bedava kitap dağıtılmalı ayrıca bu kitabın içinde çocuk yetiştirmek için geniş bir yer ayrılmalıdır, birde bireysel davranış kabiliyeti gelişimi ile ilgili çalışmalar yapılmalıdır.

imam ebu hanife

Sen gözel gardaşım ne iyi şeyler yazıyonda sözlükte afedersiniz cahıl kendini bilmez düzinelerce her gelen mutlaka birşeyler yazmak ister bunun sonucu ise okurken resmen laf olsun torba tolsun sözü aklına gelir ve dersin ki bu kadar cahil insan nasıl olabiliyor diye hayret edersin,

sonra dersin ki buraya yazanlar konu hakkında ancak kulak dolması kadar bildikleri halde niye yazarlar

yada her yorum başına 1 kuruş falan mı veriyorlarda ben bilmiyorum dersin

yada yorum yazarak egosunu mu tatmin etmeye çalışıyor ki tatmin beğeni almaktan doğuyor.

Arkadaşlar nolur biraz anlayışlı olsanız din hakkında bilgin yok sırf sevmediğin için saçmalamaya çalışarak hıncını almaya çalışmak kadar aciz hale gelmeyin aynı şeyleri muhafazakarlar içinde geçerli.

sadece kuran yeter diyenler

" kitabı eksik yollamış diyorsun" bunları nerelerden duyuyorsunuz yada uyduruyorsunuz

size bir ayetle açıklayalım "uydurdukları yalanlarla kendilerine acı çektiren kullarım" ayeti bütün uydurukçu fikirlerle kendilerine azap çektiren insanlar için bütün zaman için gönderilmiştir.

Bütün evrimci yada şia yada şeytanın emrindeki masonlar dahi kendi aklında sapıtarak uyduruk fikirlerle büyük bela içinde mizanı bekliyorlar.

"ben size şeytana tapmayın demedim mi?" ayeti ise masonlar için ayrıca ilham alması gereken ayettir, yani herşey insanın fikirleriyle kendilerine yaptığı eziyetlerdir ama kuran herşeye cevap var ama onuda kendilerine göre anlar ve kendi yollarında kendilerini en doğru şekilde sorgulayarak tam bir şekilde anlarlarsa uyduruk fikirlerden kurtulabilirler çünkü kuran aklı olanlara indirildi.

güzel olan şeyler

Doğruysa güzel olanlar daha ilerisini yaşamak ama ölçüyü kaçırmadan aranılmalıdır ve başkalarınada bu güzellikleri gösterilmelidir, düşünsenize öyle güzel ve temiz hazlar var ki çok yakınınızdaki sizin hissettiğiniz olgun zevklerden zerre nasip alamamış içinden geçmez mi insanın keşke o da bunları hissetse diyerek.

islam terörü teşvik eden bir dindir

Yav arkadaş gece gece aklınıza kim üfürüyor bunları sonrada böyle konular açtım diye kasılır grur duyarsınız kendizle derdiniz dinse yada anlamadığınız anlam veremediğiniz herşeyi yani aklınızdan geçen herşeyi buralara neden yazarsınız.

mutsuz olmak kötü müdür sorunsalı

Sen gardaşım mutsuzluğuna çözüm ararken entelektüel olup çıkıcan yani mutsuzluğuna üzülüp oturup depresyona göreceğine çözüm aramışsın sonuçta mutsuzluk sayesinde bir çok mutlu olacak araç edinmişsin yani mutsuzluk seni zenginleştirmiş.

ahmet çakar

Tam bir şovmen aynı zamanda program sunumunu en uyanık şekilde yapar ve çok iyi hazırlanır öyle şeyler söylerki ağzın açık kalır, aydan sonra en iyi yansıtıcıdır *

neden uyumuyorsun

Biraz kendimi sorgulıyayım bakam bugün neler yaptım, karakterim ne durumda gidişat nedir ve ümit ettiklerime yakın mı? yada uzakmıyım, herşeyi düşünmem lazım zira insanın en az enerji harcadığı ama yapmadığı şey aklını kullanmak artık şunu kullan kardeşim hormonlarınla yada aklına ilk gelen şeyi yapmayın yav.

alonemind

Yav moderatör ağbey herkeşlerin gelişini gidişini izliyonuz beyav, siteniz inşallah yükselenlerde olmasını diliyorum aynı zamanlarda ilkesel durmasını arzu ederiz ama tabi herkesin kendi doğrusu var, yav kız arıyosan gözel gardaşım sohbet kanallarına gir yada face twitterda zaman geçir.

mit başkanı rasim ozan kütahyalı olsun kampanyası

Rasim akp nin reklamını yaptığı kadar o çevreye yakın olduğu kadar haber toplamada mesleği gereği uzmanlaşmış ama bir tirip atması bide sesinin ayarını kaçırdığı zaman tv yi kapatasım geliyor.

vladimir putin

Askeri geçmişi olan birisi lider olmamalıdır gerçeğinin somut halidir, darbe ile başa geçmiş bir liderden pekde farkı yoktur ayrıca ülkücüler iyi anlasın ki alparslan türkeş inde psikopatik atmak istediği adımlar vardı ve kendiside asker kökenliydi tabi çok güzel projeleri vardı ama bunuda bilmekde fayda vardır.

ypg terör örgütü ise salih müslim nasıl geliyor

Abd nin terör örgütü saymamasının doğal sonucu ayağınızı denk alın mesajı verilecektir umarım.

kemalistlerin pişkin olması durumu

Aslında kemalizmde pişlik olmaması gerekli zira aslında kemalizmin değerlirine bakarsanız islamın değerleriyle örtüşüyor ama M.Kemal dine karşı tavrını sonrakiler abartarak koyu ateist olmaları şuanki muhafazakar hükümete karşı inatla karşı duruşlarını anlayabiliyoruz.

Anlam veremediğimiz ise en önemli memleketin selameti meselesinde inatla terör yandaşı olmaları ve bunu tabibler odası, disk gibi sendika kurulaşları, chp gençlik kollarının dolaylı yoldan seslendirmeleri aslen akıl tutulmasıdır.

Chp ye oy verenlere halen şaşıyorum eğer oyunuzu verecek başka parti yoksa partinizi savunun ve hain bir partiyi kendi sesinizin yüksekliğiyle gösterin eleştirin ve memleketin bekasına zarar veren vekillere tepkiniz olsun, hala bunca şeye rağmen sırf akp yada tayyip düşmanlığından dolayı teröre destek veren partiye destek verirseniz halinize vah vah.

evi ev yapan şeyler

Huzur olsun da en önemlisi bu.

donald trump

Büyük ihtimalle mason bir adetlerin sadece göz boyamak amaçlı meydana attıkları ama onu seçmeye çekleri siyasi piyondur, biliyoruz ABD yanı masonlar dinlere saygılı görünmek zorundalar.

bir insanın kaliteli olduğu nasıl anlaşılır

Kalite eğer değer anlamındaysa bir insanın değerli olup olmadığı nasıl anlaşılır dersek konu üzerinde daha iyi düşünebiliriz yanı biraz sadeleştirmek gerekli.

Değerini kıymetini insanın bile bilmesi için bazı engelleri aşarak doğru olan şeyleri yaparak doğrulabileceğini keşfederek ve bununla muazzam keyiflere ulaşabileceğini anlayabilmişse bu karakterin genelde yaptığı herşey doğru olacağı için dışardan bakan değerli biri olduğunu farkederler.

Bu tarz insanlar hemen insan silmez tabi sizin durumununa bağlı ve yakın olun bunlara çok değerlidirler ama çok bulunmazlar.

klavye delikanlıları

Kürtlere söven bizim cahillerimiz var ama büyük bir çoğunluk HERŞEYDEN haberdar kürtlerin asıl mağdur olduklarını iyi bilir ve onlara acır dua eder, ayrıca vatandaş terörle gayet iyi mücadele edildiğini iyi bilir ama keşke daha şehit haberleri alması.

counter strike global offensive

Yıkım ve silahları oynuyor zamandan tasarruf ediyorum .

bitmesi gereken şeyler

Düşüncesizlik.

fransızlar

Aslında anlamca muthiş bir başlık olmuş,

Fransızlar aynı zamanda devleti yerinde kendi karakterini sergilemiş bir avrupa toplumudur ve kendine has kültürü anlayış seviyeleri vardır bunu müslümanlara karşı hoşgörülü olmalarından anlayabiliriz, fakat bunları ABD gibi masonik bir devlette bulamayıp hatta devlet bile diyemeyiz çünkü rahmindeki bir canlı dahi olmaya musaade etmeyen kuşatılmışlardir ve toplum musteridir hapishane benzeri devlet anlayışı vardır masonlar göçebe kadar tabiki.