bugün

Kanada Sağlık Enstitüsü'nün yaptığı bir araştırma sonucu ortaya çıkmıştır. Enstitü yetkilileri erkeklerin bira içerken daha dikkatli olmaları gerektiğini açıkladı. çünkü "birada kadın hormonları bulunduğu ortaya çıktı".
Erkeklerin bira içince kadınlaştığını iddia eden teori şu şekilde test edildi:
100 erkeğe 6 bira bardağıyla bira içirildikten sonra davranışları izlenmiş ve şu sonuçlar ortaya çıkmış:
1)Kontrolsüzce kilo aldıkları,
2)Gereğinden fazla duygusallaştıkları,
3)Araba süremedikleri,
4)Mantıklı düşünme yetilerini kaybettikleri,
5)Hiçbir konuda uzlaşamadıkları,
6)Ve hata yaptıklarını asla kabul etmedikleri gözlenmiş.
bu sonucun üzerine enstitü daha başka teste ihtiyaç duymadıklarını açıklamış.
(bkz: haber tadında entry girmek)
Doğruysa amcam babam ve benim %100 top* olmamıza yol açacaktır.
-öyle deme ayol..
*
20 lerindeki delikanlıyı, bu güne kadar ağlarken görmediği babası çocuğuna sorar:
- niye ağlıyorsun evlat.
+ meğerse tüm arkadaşlarım ibneymiş. *
(bkz: soğuk içiniz ibneler)
not : alınmak yok...
- selami abi ne güzel saçların var senin öyle
* sağolasın len kadir. sen de az orospu değilsin hee. ehihe...
(bkz: kadın hormonu)
-abi bak bira içe içe göbeğin ne hale geldi.
-hamileyim olm ben, ondandır.
-nasıl yani?
-birada kadın hormonu varmış ya, bira içe içe ana rahmi oluştu vücudumda. hamile kaldım sonunda.
-dalga geçme be abi ya-
-ehe ehe ehe.
--spoiler--
1)Kontrolsüzce kilo aldıkları,
2)Gereğinden fazla duygusallaştıkları,
3)Araba süremedikleri,
4)Mantıklı düşünme yetilerini kaybettikleri,
5)Hiçbir konuda uzlaşamadıkları,
6)Ve hata yaptıklarını asla kabul etmedikleri gözlenmiş.
--spoiler--

kanada sağlık enstitüsüne açık entry;
1) erkeklerde kontrolsuzce kilo alırlar. kilo almak tüm canlılarda görülebilecek bir özelliktir. bunu sadece kadınlar üzerinden olduğunu iddia etmek mallıktır.
2)duygusal olmakta sadece kadınlara özgü değil tüm insanlara özgü bir davranış biçimidir. robot muyuz mına goyum. insanız lan. hepimizin duyguları var. kimisi bunu daha dışadönük yaşar kimisi içinde tutar. cinsiyet ayrımcılığının dibine vurmaya gerek yoktur. ha kadınlar regl dönemlerinde hormonal olarak tabiki duygusallaşacaktır. seninde karnına beline başına öyle agrı girse sen de duygusallaşır sabah akşam ağlardın bile.
3)kadınların araba süremedikleri ne ara bilimsel bir gerçek olarak teorem olarak ispatlandı bilemiyorum ama kadınlar bir çok ''erkek işi'' denilen işi yapabiliyor. uyan artık kaçıncı yüzyılda yaşıyorsun sen ya. sarhoş bir erkekte sarhoş bir kadında araba kullanamaz. erkekler trafikte yaptıkları hataları kadınların üzerine atarak mı çözüyor? bu ne saçmalık ya. siz kendinizi kandırınız beyfendi ama kadınlar da gayet iyi araba kullanabiliyor. anlamadığım kadınları aşagılamak neden bu kadar hoşunuza gidiyor?
4) mantıklı düşünebilme yetisi mi? sarhoş bir insanın önce beyincikten başlayarak beynin diper bölümleri uyuşur. SARHOŞ VE iNSAN diyorum dikkat edersen. insan diyorum kadın demiyorum. insanlar alkolle uyuşturdukları beyniyle ancak kadınların mantıksız düşünebildiklerini iddia edebilir. kısacası kadına insan olarak değil sarhoş bir erkek olarak bakan zihniyetine sıçayım senin.
5) kadınların uzlaşılmaz olduğunu iddia etmişsin burdada. böyle düşünürsen seninle kim uzlaşsın bre öküz.
6) kadınlar insandır ve bazen insanlar hata yapar. ve bunu kabullenir. sen hiç özür dileyen hatasını kabul eden kadın görmedin diye tüm kadınları karalaman ne kadar mantıklı. oturup düşündüğünde sen bu haberi yazan kafanın yaptığı hatayı kabul edebilecek misin?

tanım;
sarhoş bir erkeğe kadın diyebilecek kadar ''SArhoş'' zihniyetin götünden uydurduğu hipotez.

(bkz: bi siktir git çay koy aklın karışmış)
araba sürememelerinin sebebi alkollü olmaları olabilir. duygusallaşmalarını ise şu bakınızla açıklayayım. (bkz: ben çocuğuma bir tadelle alamayacak mıyım)
kanada sağlık enstitüsünün kadınları çıldırtan araştırmasıdır.
araba sürmemeleri: kafa hoş olduğundan.
dugusallaşma: bilinç altında saklananların üst bilince çıkması.
mantık: tam tersine, mantık yerle yeksan olur.
hata: kim kabul etmişki, içenler etsin...
kanada ülkesinde de üstelik bilimadamı kisvesi altında bilimum "malların" mevcut olduğunu anlamamıza yarayan bir iddiadır. malların sadece ülkemizi kuşatmadiklarını, dünya çapında bir sorun olduğunu bilmek, bizleri feci rahatlatmıştır.
ne yani bütün almanya "ipine" mi yani?
içince lezbiyenliğim azıyor.
hormon ayağına, kadınların ne kadar negatif özelliği varsa apaçık ortaya koymuştur.
yurdum yobazlarının insanlar içmesin diye götünden atmasıdır. yok öyle bişe afiyetle içiniz. ben yıllardır içerim hiçbir olmuyor tatlım.
(bkz: 40 yıllık şarhoşum böyle kafa görmedim)
--spoiler--
meme yapmasından belliydi zatn bir puştluk olduğu.
--spoiler--

(bkz: biranın meme yapması)
komiktir. şu konuda bile ciddi açıklamalar, yobazlara atıp tutmalar olmuş ya suda ironiyi kaybetme hormonu olduğu geliyor aklıma. kesin çeşme suyuna birşeyler katıyorlar mk.
kendi hormonumuzu mu içiyormuşuz diye tedirgin olduğum haber.
biranın üstüne bundan sonra soğuk içiniz yerine "ılık" içiniz yazılmasını gerektiren durum.