bugün

son derece takıntılı ve boş sözlük yazarlarının yaptığı iştir. lan bi kere danyal topatan hakkında entry girdim. onu bile eksilemiş davar. arkadaşlar kimlerle aynı toplumda yaşıyoruz görüyorsunuz. her yanımız ruh hastası. evet.
mütemadiyen tam35izmir nickli yazara yapılan uygulama.
bir saat arayla yapılabilir. zira bir yazarı 1 saat içinde en fazla 6 kez eksi oylayabiliyorsunuz..
5 numara arkamdaki vatandaşa yapılan muameledir.
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar).
eksilemenin ne olduğunu tam olarak bilmeyen yazarın, konuya fransız kalma duruu.

Biri özelden yardım etsin.
Takipcilik ve istikrar gerektirmektedir.
ben sana düzenli olarak telefon ediyorum dizesini akıllara getirmiş eylem. kendi kendime bile ilham kaynağıyım ya la ben. evet.
genellikle kahve para ve lokuma yapılır. Misal: (bkz: ayı gibi yiyip sonrasında soda içen tip/#17312072), (bkz: 27 ekim sivasspor akhisar bld genç maçı/#17311912) ve (bkz: bir yazarı düzenli olarak eksilemek/#17323828)
kişinin troll olduğundan kaynaklaniyor olabilir.
paranoyaya gerek yok...
kizarmistavuk isimli sözlük yazarına itinayla yapılan eylemdir.
günahtır günah. hiç mi allah korkusu yok arkadaşım sizde.
kusura bakmayın ama tanım format dinlemeden ifade edicem artık: "orospu çocukluğudur"

dünden beri başıma geliyor. bre orospu çocuğu, bre itin dölü! madem o kadar heveslisin, ne diye mesaj atmıyorsun? derdin ne lan senin? açtığım her başlıkta çat diye eksilemek nedir lan? cesaretin mi yok, sikleme o zaman. ne demek eksilemek?

her şeyi eksiledin anladık. bu entrynin nesi var bre dalyarrak?

(#18430485)

el insaf. yeminlen adamı zorla troll yapacaksınız en sonunda.

(bkz: sözlükten soğutan şeyler)