bugün

entry'ler (24)

gay

mesaj kutusuna da beklerim.

yiyince mutlu olduğunuz şeyler

Hedhedhed hiç gulecegim yoktu.

sözlük yazarlarının itirafları

bulamamadım bi tadıma baktıracakkk.

osmanlı imparatorluğu valide sultanları

abdulhamitin annesinin ermeni olması da ayrı bir götlük.

kol kıllarını almayan kızlar

bakımsız kızlardır onlar.

küfürlü entry girmek orucu bozar mı sorunsalı

içimizden söversek bozmaz. şimdi yaptığım gibi.

uludağ sözlük pasif gay birliği

üye alımları devam ediyor.

pasif gay

16.Toplumda dışlandığımız söylensede başbaşa kaldığımız vakit bunu iddia edenlerden söz ediyorum.

Hayatımda duymadığım cümleleri kuruyorlar sevgi dolu sözlerle mest ediyorlar, toplum böyle karaktersizlik özelliğine sahip işte.

işim olmaz göt sikeceğime elimi sikerim daha iyi diyenler.. özel mesaj da dar mı sorusunu en önde soran insanlardır.

bir yazarı düzenli olarak eksilemek

eksilemenin ne olduğunu tam olarak bilmeyen yazarın, konuya fransız kalma duruu.

Biri özelden yardım etsin.

aposevmezsolsever

(#14725043) son cümlesi ne kadar manidar yahu, küfür ede ede okudum çok ezik bir durum.
ben olsaydım azına sıçardım o karının 'orası ayrı'

killer queen

(#15253384) Candır can. Şey özel mesaj alıyorum bilginize.

türkiye deki yaşanılmaz şehirler

Şırnak ve hakkari, yaşanmayı bırak kedi köpek ve tüm hayvanları oradan alıp kurtarmak lazım..

insanı geç hayvan?

poz verirken dudakları şekilden şekle sokma modası

Bazılarında bazı erkeklerde hoş durması genel olarak kullanılabilirliğini deetekliyorum anlamına gelmesin..

Hele karşı cinsin o hareketi yaptığını görünce azına yüzüne sıçasım gelmiyor değil.

fikir muhendisi fikri

(#15253331) Karşı cinsin ne mal olduğunu gösteren yazar.
Aferini veriyor takibini ediyoruz.

mini etek giyen kadının bacaklarına bakan erkek

Saçma sapan tahrik olmalar neticesinde ele uygulanan baskı ve sonucunda 31 merakı..

uludağ sözlük pasif gay birliği

Her ota boka birlik açan zihniyet madem bu sözlükte at koşturuyor, e elle gösterilen bizlerin de birliği olsun ve elle gösterilelim istiyoruz.
Burada yapa yalnız bir başıma kalmayacağımı biliyor ve idari kısım amirliğine atanacak listeyi bir kaç gün içerisinde sıralamak istiyorum.

Hadi korkmayın içinizde ki düşüncelerin merkezi ismini barındıran bu birliğe üye olun.

biscolata erkekleri

bir boka yaramayan erkektir.

Azıcık kıl olur erkek dediğinde azıcık sertlik olur.
Bunedir böyle ağızlarına sıçarım bunların.

samimiyetsiz cümleler

Benim için çok değerlisin.

Bu cümleyi duyduğunuz anda senin azına sıçarım ha demelisiniz ki sempatikliğiniz artısın.

sözlük yazarlarının itirafları

Uzun zamandır çok uzun zamandır veet bu sözlüğü takip ediyorum.. herkesi gözzel olarak tanıyorum kimin ne olduğunu biliyorum ama bir günde üye ol görkem hissine kapılmadım, taki benden birilerini yavaş yavaş görmeye başlarken.

Öteki veya öyle olmayı kendi başımıza istememişken biz olmayı gösteren sözlüğe üye olmak keyif vericiydi.

itiraf mı bu şimdi?

dondurma yalayan erkek modeli

Öpülesi sevilesi tırnak içerisinde ki erkektir.
Öküzün metrobüse baktığı gibi bakan insanlara nazaran rahat tavırlarla yalamaya ve akşam evde daha kalitelisini yalamaya devam edecektir.

EVde ne yalayacağını mı merak ediyorsunuz.

Magnum lan magnum.