bugün

kış geldiğinden mütevellit en baba çoraplar ile bile ısınmayan ayaklardır. yok efenim, kansızlık değil. o canım 44 numara ayaklar bildiğin gürül gürül yanan soba ister.
ölen birinin ilk olarak soğuyan yeri ayaklarıdır. ölmüş olabilirsiniz , gidin en yakın sağlık kuruluşuna şekerinize baktırın işte ne biliyim.
ısıtmak için kıvırıp poponuzun altına sokmanız gereken ayacıklardır.
adet döneminizde olduğunuzu gösterir. vücudun kan kaybı ayakların birtürlü ısınmamasına yol açıyor. mesela şu an hiç üşümüyo ayaklarım ama haftaya donacak.
üreticilerin de dikkatini çekmiş ayaklardır.

http://www.ufoayakisitici.com/
zaman ve mekan gözetmeksizin tam kapasite buz gibi olan ayaklardir.ayaklarimdir,şu ana kadar yeterince üzerinde oturulmus popo altına sokuşturmak dışında ısıtma çözümü bulunamamıştır.
kesinlikle başka bir nedeni vardır bu durumun kansızlık filan hikaye anasını satayım bir ayak yazın o sıcakta bile buz gibi olabilir mi hiç mi ısınmaz çoraplarla patiklerle dahi, yok kardeşim +45 de, -5 de bu ayaklar ısınamaz kalorifere falakaya yatırsam dahi bi tarzı var şerefsiz buz ya.

hiç ısınmayan her daim karın ağrısına sebebiyet veren ayaktır.
terleyip, ayakkabı içinde büzüş büzüş kokmasından kat kat daha iyidir.

bir daha sabah pencereden bakıp hava tahmini yapanın kafasını siksinler, meteoroloji uzmanları boşunamı uzman olmuşlar. sen kafana göre iş yap kodumun salağı.
gürül gürül yanan sobanın içine sokmak istenilen ayaklardır.
muhtemelen uzun süredir bilgisayar başında oturmaktan kan dolaşımı sekteye uğramıştır. birazcık hareket sıcaklık verecektir.
genellikle ayağın terlemesi sonucu oluşan durumdur.

hava soğuk diye eşşek kadar ayakkabılar ve kalın çoraplar giyilir genelde. bu da ayağın terlemesine sebep olur. terleyen ayak da ne yaparsan yap ısınmaz, akşama kadar aklında sadece ayakların olur, başka bir şeye odaklanamazsın (askerden biliyorum. evet çok iyi biliyorum). askerde düşünme yetinin yok olması pek önemli olmasa da günlük hayatta istenmeyen bir durumdur bu, adamın cinsel hayatını bile etkiler billa.

bu durumun önüne geçmek için iki ipucu size. ya yüzde yüz yün çorap ya da yazlık çorap giyin botun içine. bak dua edeceksiniz bana.

bu arada uzun zaman sonra bilgi içeren bir entry girdiğimi farkettim. ayaklarım ısındı birden.
Her sabah ve akşam 1 kaşık pekmezle ısınacak olan ayaklardır.

Deneyin farkı kendiniz görün.
Tecrübeyle sabittir.
yakın zamanda götüme girecek ayaklardır.
dolaşım bozukluğundan muzdarip kişinin ayaklarıdır.
çift çorap ve bot problemi çözmüştür.
hiçbir zaman çekmediğim problemdir. muhtemelen yapı ve metabolizmayla alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü bazı insanlar ne yaparsa yapsın ısınmıyor.
yüz milyon kere dedim yine diyorum.

bir kase pekmez ya da bala toz zencefil, tarçın vs gibi baharatları birer tatlı kaşığı kadar ama karabiberi bir çay kaşığı koyup karıştırın ve sabah akşam ne zaman rasgelirse yiyin. hem nezle grip olmazsınız hem üşümezsiniz.

bu baharatları zeytinyağına koyarak sabah kahvaltısında ekmeğe sürüp, salatalara koyup yiyebilirsiniz.

bir daha bu konuda şikayet duyarsam kulağınızı çın çın çınlatırım da bişşeycik duyamazsınız.
polar battaniye ile birer ateş topuna dönerler.

dışarıda da sağlam bir kışlık ayakkabı ve pamuklu ya da yün çorap onları mutlu edecektir.
Arkadaşlar çorap hediye edebilir misiniz acaba şöyle sıcacık tutacak türden..
Arkadaşa 1 adet şarapçı koala gönderin.

(bkz: bir sözlük kızının ayaklarını öpe öpe ısıtmak)
Bu gece su torbası koydum. O nasıl üşümeydi.
Bir güzel ayaklı kadına aitlerse yardımcı olabilirim.
Kanınızı ölçtürün, kanınız az olabilir.
Sıcak su torbasıyla bütünleşmeyi sağlar ancak öyle ısınıyor hele kışın tek çözüm.
Regli dönemlerde yaşanılan çok hüzünç durum. Şuan bi arkadaşım yaşıyor da.