bugün

-10.

entry burda.
0,3 almisligim vardır.
50 test sorusundan 1 dogru yaparak 02 almak.
bilgisayar mühendisliği 2.sınıf okuyan abiniz 110 puan üstünden 8 aldı, elektronik dersinin ilk vizesinden.
0.5 tir oda adam insafa gelmiş kendisi vermiş yoksa 0'lık kağıttı
37 kadın sağılığın almıştım, hiç sevmezdim zaten..
0 almış insanım üniversite. hoca susamlı simit diye dalga da geçmişti. senin espri anlayışına tüküreyim ben. termodinamik dersiydi. allah belanı versin ömrümü az yemedin.
pezevenk matematik hocası yüzünden lise birde 100 üzerinden 0,1 almıştım (yazıyla: sıfır tam onda bir) ulan ismi de mi yanlış yazmışım anlamadım ki!

anlattığını anlamıyordum adamın. o da benim yazımı okuyamıyordu...

salak mıyım acaba diye kaygılanırken, lise 2 de hoca değişip notum 90 a çıkınca, sorunun bende olmadığını anlamıştı...
üniversitede boş bir kağıttan 04 almıştım. iyi vermiş yine.
matematikten 22 almıştım.
88 puanı nerden kırdı acaba diye bir yıl düşündüm amk.
04,06,13,15,10,12,15... şeklinde devam eden lise hayatımın geneline yayılan notlar dizisi.liseye türkiye 7000.si olarak girdiğimi ve öncesinde aldığım en kötü notun 87 olduğunu belirtmek isterim.fakat en acısı benim 3 sınavda aldığımı tek sınavda alan ibnelerin olması.
ders: kamu yönetiminde yeni yaklaşımlar
not: 5 bildiğin 100 üzerinden 5.
0
matematik dersi trigonometri konusu.
Paso makara yaparsam olacağı buydu.
Neyse sonradan öğredik allahtan.
Matematikten 0 almıştım bildiğin sıfır allahtan eksilere düşme yok yoksa eksi sonsuzlara doğru azimle yol alırdım .
Hoca adını yazana 01 veriyordu. Ben 02 aldım.
02 matematik lise sonda almıştım.
bizim cografya hocasi bu sinavdan kimse gecemez dedigi zaman en yuksek alan 25 alirdi.
şimdi hatırladım lisede anket sınavından 100 aldıyıdım.
ilkokul 3.sınıfta ilk defa ingilizce dersi görmüştük ilk sınavda ibrahim isimli arkadaşım -15 almıştı. Sonra da ağlamıştı.
09 almisligim var 1 kere.
Milli güvenlikten aldığım 0 ı geçebilecek herhangi babayiğit aradığım olimpik olmayan spor da olmayan dal.
lisede matematikten 22 almıştım. ama ikinci sınavdan geçmiştim. çok şükür lisede hiç zayıf getirmedik telafiye de girmedik ortalama da 92 civarıydı. mezun olduk ne boka yaradı şimdi o notlar.