bugün

enteresan bir blog.
(bkz: yollu yolunda gerek) *
şimdi burda görüp de yazılarına baktım, oldukça doğru tespitlerde bulunmuş.
--spoiler--
sen istiyor beraber duj verecek elli dolar daha...
--spoiler--
--spoiler--
Adsız dedi ki...

Amınızı google reader'dan takip edeceğim. Saygılar..
29 Aralık 2010 05:56
--spoiler--
denilen yazılardır.
sevgili günlük , yamanacak ''cayenne''ni veya ''q7'' si olan koca bulma arayışlarım hergün biraz daha belirsiz bir siyahlığa doğru gidiyor ..yarın başıma ne geleceğini kestiremez oldum....
(bkz: ezginin günlüğü)
Marjinal olmaya çalışan yaralıi saldırgan bir ruh sadece. Yazdıkları kendince doğru.Böyleleri de lazım.
yazılanları ve anlatmak istediklerini beğendim.üslubu çok sert ama böyle konularda çokta yumuşak konuşulamazdı herhalde.
güzel bir adım. takip edilebilirliği oldukça yüksek.
kafasi calismayan insanlara yönelik bir günlük.

türk halki zaten ne zaman biri cikip cinsellikle ilgili bir sey söylese, farkli bir hareket oldugu icin "hmm iyi güzel" diyor. bu insanlari bu hale getiren yine sizsiniz arkadasim.

ha ayrica sikko bir calisma. eksi'de bir yazar vardi, nikini hatirlamiyorum simdi. o acmis sanirim. egleniyor öyle. simdi ben bu profil sahibine "150 lira vercem adres ver ben geliyim sevisek" desem cevap bile vermez, e hani orospuydun bununla gurur duyuyordun? ahaha.

onurlu kadinlarin meslegiymis bilmem neymis. hayir zaten bir orospular cok akilli, cok namuslu. bütün erkekler, vücudunu satmayan kadinlar salak, onursuz.
(bkz: hamamdakaybolansabununesrarı)
(bkz: soy adım arınç günlük)
(bkz: bir kadının seks günlüğü)
çok sıkıcı bence. ancak seksi yeni yeni keşfeden ergenleri etkileyebilir. ama fotoğraflar güzel allah için.
yaptıgı işten zevk anladıgını ifade etmiştir.
taşıdığı organının farkında olan bir kadının blogu. gerçi bir kadın olduğundan şüpheliyim. çünkü bu ülkede bunun farkında olan bir kadının olabileceğine ihtimal vermiyorum. belki de bir pezevenktir.
bu bir kitapsa kesin yazarı başbakandır.
bugün bir örneğine denk gelinmiştir, kendi yorumundan dinleyelim;

"merhaba ben skyler, breaking bad dizisinde walter white ın eşiyim. bugün yine tüm orospuluğum üstümdeydi. jesse ölsün benim kıçım sağlamda olsun. bugünkü orospuluğum bu kadar, bir dahaki bölümde öpüşmek üzere."
Yakında çıkacak olan kitap.
Çıktı mı bu kitap?