bugün

ikisinden birisi sevgili yapınca olay bitiyor genelde.
normal bir durumdur. benim cok iyi arkadas oldugum kiz da var erkek te. abartmaya gerek yok.
erkek totoş, kız obezse olabilir.
Kanka ayağı göt ayağı ateşle barut yanyana gibi durmaz gibi laflar bunun için söylenmiştir. Eğer kız çirkinse de erkeğin amacı onu kullanıp istediği kızı ayartmasını sağlamaktır. Yani asla masum bir ilişki değildir.
Mümkün olmayan durumdur. Çünkü ikisinden birisinin aşık olma durumu söz konusudur.
işin sonunda hep bir şey oluyor.
lan olm evlenince hayat arkadaşı olarak adlandırıyorsunuz sonra. oluyor işte.
eskiden beri beni seviyomuş yha.
Sonunda muhabbet hep aşka kayar kimisi boş anıma denk geldi diyip kalbine gömüp başka şeylerle avunup unutur daha duygularını kendine itiraf etme aşmasında kimisi de hiç itiraf etmeden yaşar ne kendine ne karşısındakine kimi de itiraf eder ve sonuçlarına katlanır bense sonuçlarına katlanan oluyorum.
erkeğin ruhunda puştluk, kadının ruhunda da fahişelik yoksa, gayet de güzel olabilirler.
kızın erkeği yanlış anlaması ile ya da kızın ilerleyen yıllarda sevgili yapıp, kızın sevgilisinin o çocukla konuşma demesi ile bitebilen arkadaşlık türüdür.
dokuz sene kardeşim gibi olan kız sevgilisi istedi diye benimle konuşmayı kesti haftanın yedi günü birbirimizi arardık. ayrılınca beni arayacağından şüphem yok.
erkek heteroseksüel ve cinsel gücü gayet yerinde olan bir erkekse pek mümkün değildir. zira erkek doğası gereği dış görünüşten etkilenmeye odaklanmıştır. takdir edersiniz ki günümüzde kıyafetler ve kozmetik ürünleri de bu güzelliği daha çekici hale getirmek için tam gaz çalışıyor ve başarılı da oluyor. dolayısıyla süslenmiş bir erkeğin kendisiyle buluşmaya gelirken süslenip güzelliğini sergileyen bir kıza halısahada pas atmadığı için ayağının tabanıyla cima etmek istediği bir erkek gibi bakması pek, hatta çok zor bir hadise.

şimdi gelip "yo bonom bo soro koz orkodoşom vor, o sozon obozonloğonoz horkoso kondonoz gobo sonmoyon" diyen kendi ergen veya ruhu ergen ipneler çıkacaktır. onlara aldanmayın. ah elimizde zihin okuyan bir cihaz olsa da bu kankacı meriç ibnetorların o kankalarıyla her buluşmada kızı zihinlerinde kaç seks pozisyonuna soktuklarını bir ortaya döksem. işin kötü yanı bazı kızlar da bunlara inanıp "ya berk öyle biri değil" diye savunuyor ortamlarda. tabi berk o kadar usta ki çükünün kalktığını bile gizliyor kankasının yanında.

neyse lafı fazla uzatmıcam erkeğin doğasına aykırı bir durumdur arkadaşlar. yukarıda pek mümkün değildir dedim diye açık kapı bıraktım sanmayın. o tamamen mümkün olmamasının sebebi de çirkin kızlardır. çirkin kızla rahatlıkla kanka olunur elbet.
eğer bu arkadaşlık gay erkek- hetero kız veya lezbiyen kız - hetero erkek arasında değilse bu arkadaşlığı sürdürebilmek adına taraflar sınırlarını bilmeli ve duygularına hakim olmalıdır, şimdiye kadar sahip olduğum yakın arkadaşlarımın pek çoğu kızdı ve bu kızlar gerçekten güzel ve çekici hatunlardı.
ancak sorun şu ki bu yakın kız arkadaşlarım ne zaman sevgili sahibi olsalar aramıza hep bir soğukluk girdi. bunda erkek kişinin kıskançlıkları ve kızların erkekleri kaybetmemek adına diğer erkeklerle ilişkilerinde daha mesafeli olmaları etkiyidi.

bahsetmek istediğim ikinci husus iki arkadaş arasındaki çekim faktörü. kız veya erkekten birisi veya ikisi çekicilik kriterlerini taşıyorsa muhakkak bastırılmışta olsa ikili arasında bir çekim olacaktır. burda erkek ve kıza düşen görev arkadaşlığı sürdürebilmek adına sınırları farkına varıp saçma sapan bir hareket yapmamaktır. eğer olurda birgün bu iki taraftan birisi diğerine duygusal yakınlık hissetmeye başlarsa önünde iki yol vardır
- ya şimdiye kadar arkadaşı olarak bildiği kişiye onu tamamen kaybetmek pasına açılıp reddedilicek yada duygularına karşılık bulacak ve yeni bir ilişkiye yelken açacak.
duygularınız karşılıklıysa ne mutlu size.. , ancak reddedilirseniz büyük ihtimal bu arkadaşlık bitmiş demektir. siz açıldıktan sonra reddeden taraf büyük ihtimal sizi kaybetmek istemediğini, onun için ne kadar değerli olduğunuzu ve arkadaş kalmak istediğini belirtecektir. ancak olay sıcaklığını kaybedip taraflar sakince düşündüklerinde arkadaşlık ilişkinizde birşeylerin zarar gördüğünü farkına varacaksınız ve bu arkadaşlık ilişkisinin yürümesinin çok zor olduğunu anlayacaksınız.

velhasıl bir kızla bir erkek iyi arkadaş olabilirler ancak iki tarafta duygu ve içgüdüleri üzerinde kontrol sahibi olmalıdır. bunu başarabildikten sonra bu arkadaşlık iki aynı cinsin arkadaşlığından çok daha eğlenceli ve güzeldir.
çok ama çok yakın iki arkadaş olunur, bilinmeyenleri öğrenmek için uygundur.
angutyus şöyle anlatmış;

a) once bir kiz ile arkadas olursun, guvenini kazanirsin sonra iliskinin boyutlarini ilerletmeye calisirsin.

b) bir kizdan hoslanirsin, ona acilamassin, sabahlara kadar 31 cekip onu hayal edersin, arkadas ayagina birgun
seni kesfetmesini beklersin

c) bir kizin karsina adam gibi cikip meramini anlatacak macan yokyur.
sikmek istiyorsan, sikmek istedigini soyleyemezsin.
bir iliski istiyorsan anlatamazsin,
en fazla arkadas olayim, sonrasi elbet gelir diye yalanir durursun.

d) kizin suzme bir pic ile sakat bir iliskisi vardir, birgun senin olacagi gunleri bekleyerek arkadas ayagina sikini sivazlarsin.

kizlar icin.

bilirsin.. senin icin yanar tutsur bu aptal. ya nazindan ya egondan ne yok dersin ne var dersin
aci cektigini bilirsin, senin gotunde neden dolastigini da iyi bilirsin de isine gelmez.
finalde;
- ama ben seni arkadas olarak goruyorum.. diyecegini bilirsin.
arkadas gibi sevdigine inandirmissindir kendini de.
ona iyilik yapmissindir da... da si var iste. o da si; lutfeder gibi sevmissindir.
ya da bir pic seni sikinde oynatiyordur, arkadasim dedigin garibanda sogutursun got acini.
biraz samimiyet iyidir canlar.
insanin kendisine biraz samimi olmasi ic huzur acisindan iyi bir adimdir.
bir taraf bozar bu yakın arkadaşlığı, ben bozmadım ama karşımdaki kadınlar hep değişti.
erkeğe bağlıdır. eğer erkek cinsel arzularını bastırıp beyni ile hareket ederse, gerçekleşmesi mümkün olacak olaydır.
günümüzde Kızlar ile iyi olan erkeklere ibne, yavşak diye tabir ederler anlayamıyorum arkadaşım ben hiç bir kızın erkek arkadaşının sırtından vurduğunu görmedim bence bir kız ile bir erkek çok yakın arkadaş olabilir ergen ergen düşüncelere kapılmayın. yavşak diyenlerde Geri kafalıdır açık ve net.
kadın güzel ya da seksi ise olmaz, olamaz. değilse olabilir. tamam hepimiz medeni insanlarız ama doğanın kanunu diye birşey de var.
kız açısından böyle algılanan fakat erkek açısından sadece istikbale dönük olabilitesi ve beklentisi yüksek durumdur.
mümkundur. iki taraf da karakterliyse sıkıntı olmaz.
olmayi çok istediğim ve yabancilarla olabiliyorken Türkiye de imkansızın da ötesinde olmasından ötürü türk kizlarindan soğuma sebebidir.
Kadınlar tarafından da erkekler tarafından da gayet normal bir durum. Bunu beceremiyorsan sıkıntı var demektir.
bir erkek anca bir kezbanla iyi arkadaş olabilir, yoksa diğerleri kanka ayağı g*t ayağıdır.
beyinini kafasının içinde taşıyan insanlar için gayet normalken, beynini bacaklarının arasında bulunduran insanlar için gerçekleşmesi imkansız hadisedir..