bugün

geri dönüşü olmayan bir pişmanlık yoluna girmek demektir. erkekteki bu duygunun ağırlığını kaldırabilecek kız, ülkemizde henüz bulunmadığından bu cümleyi hiç kullanmamak daha iyidir. kız "oh be! kazandım" hissine girer, şımarır. erkek onun gözünde küçük düşmüştür artık. kız onu kabul etse bile artık onu sadece ego tatmini olarak kullanacaktır. ama aşkı ego yarışı olarak gören bu kızlar bilmezlerki onlar birer duygusuz odundurlar.
günümüzde saf kalpli kimselerin gönlünde kopan bi kaç cümle niteliğinde kelimelerdir. Ama sadece saf kalpli zaman eskisi gibi değil artık kandırma amaçlı yapılıyor ve kimse seni seviyorum dediğinde kanmıyor.
bunun bir zaaf olduğunu düşünüp ağzınıza sıçmaya çalışırlar artık.
gel beni sik demektir. tabi kıymet bilmiyorsa. *
hak edenin hak ettiği bir laftır. ağırdır.
her kıza "söy len me me li dir". (özel bazı durumlar hariç)
insanoğlu çiğ süt emmiş, kaldıramaz. (%90'nı)
bir kez söyleceksin tam söyleyeceksin.
adam gibi.
kıçını başını oynatmadan.

hele nedir o kardeşim aşkım aşkım lar havalarda uçuşuyor !
bu nedir yahu !

(cepten veya sms ile)
aşkım ben sıçmaya gidiyorum.
aşkım ben şu anda şıçıyorum.
aşkım birazdan çıkıyorum
aşkım aha şimdi çıktım.
bir kıza söylenebilecek en güzel cümlelerdendir.
şimdilerde basit bir iştir, her lafın arasına sıkıştırılabilir, önemli olan bir ömrü beraber geçirince ömrün sonunda seni hep sevdim diyebilmektir.
Zamanımızda anlamını yitirmiş bir cümledir. Zamanında söylenmezse kızlar tarafından yalancılıkla suçlanabilirsiniz.
Duygularını açma şeklidir eğer karşıdaki insan aynı duyguları hissediyorsa mutluluğu yakalamaktır.
(bkz: risk budur)
Eğer karşı cinste size ilgi duyuyorsa sık sık söylenmesi gereken, söylendikçe söylenesi gelen sözdür.
öyle atla deve bir mevzu değildir.
Duygusal değilse, orta halli değilde zengin zümreden ise, ve öğrenci iseniz, pek bir anlam ifade etmeyecek durum. cafe de arkadaşlarına anlattığı güldürü unsuru olursunuz.
sık sık söylendikçe değerini kaybeden sözcük grubu.*
kızın bir yerlerinin kalkıp, tepenize çıkacağı ve hayatınızın bir şeyine koyulacağı günlerin yakın olduğunu gösteren sözdür. her şeye rağmen güzeldir. söylenmelidir.
ilk defa birine kişi diyecekse çok klasik diye algılar. Şahsen bana öyle geliyor.
bir kadına seni seviyorum demekten çok farklıdır.
Pişmanlıktır çünkü seveni siker,sikeni severler.

Ona değer verdiğinizi söylerseniz bitti.
Sorun da burada zaten. Herkes söylüyor fakat kimse hissettiremiyor. Beceriksiz herifler.
Hak etmeyen kızlara bolca söylenen sözdür.

Kırık kalpler hep kenarda öylece bekler zaten.