bugün

Aferin, insandır o, değer vermiştir, değer görür, belki de o kız yüzünü güldürür, asıl yüzü gülmeyecek olanlar ise her kıza misafir gözü ile bakan, sevdiğine 'bir kız' diyecek kadar değer vermeyenlerdir.
koluma jilet atmam,uyuşturucu da kullanmam ama ağlarım şu anda yaptığım gibi.
lise dönemlerimde bi kere deneyip napıyorum lan ben dediğim eylemdir.
ağlanılan kız da gidip bir erkek için ağlıyordur.
o erkek de başka bir kız için...

böyle şeylere ağlayan çok oldukça arkasına bakıp kendini seven birilerinin olduğunu görmedikçe.

hep yalnızız hep malız.
Kızı çok seviyorsa ağlaması normal erkeklerde ağlar.
aşıktır.
Tezatlık içeren başlık. Benim bildiğim mal duygudan yoksun olur. E nasıl ağlamış bu mal?
sadece bir kız için ağlayabilen her kıza kıymet vermeyen özeli olan erkeklere çemçük ağızlıların salyalarını akıtarak saldırdıkları yiğit delikanlıdır!
yıkılmıştır, çaresi kalmamıştır.
Seviyordur. Acik ve net.

itirafim olsun bu da. Ben hayatim boyunca hic bir kadin icin gozyasi dokmemistim. Benim okuzlugum mudur, hissetmedigim icin midir bilemiyorum. Olmadi. Sonra sonra kendimi oyle gormeye basladim ki, sanki omrumun sonuna kadar aglayamayacagim diye dusunuyordum. Sonra hayatima oyle biri girdi ki, kendimi tanimlamak icin kullandigim kelimeleri bile degistirdi. Aglamak da bunlardan biri. Hehe simdi o kadar kolay aglayabiliyorum ki.

Mesela..

Star wars izlerken aglar mi bi insan? order 66 uygulanirken aglarken yakaladim kendimi. Cok sulugoz oldum bugunlerde..

Seviyorum seni tatli sey. En cok bana aglamayi ogrettigin icin =)
mal oglu maldir.
önce ağladın kendine kızdın aynaya baktın malmısın olum dedın geldin soluğu bizle aldın nefesini siktimin tüysüz kovboyu.
bir erkek yüzünden ağlayan mal la hücre yapıları uyuşmaktadır.
ağlamazsan adam değilsin zaten malın önde gidenisindir. seviyosan ağlarsın mutluluktan, özlemden yada çaresizlikten. o önündekini sadece duyguları doğrultusunda doğrultan adam ve kalbiyle seven adam ağlasın gerisi de naparsa yapsın. çokmu aşırıya kaçtı ne bu.
şu anda yaptığım eylemdir .
Hayatta çok az denyo model gördüm bu da onlardan biri.

Ben şundan üzülüyorum bir kız yüzünden diğer bütün kızlara yol verdiğim için. Ağlarsam diğer tüm kızlar için ağlarım.

Ben de az mal değilim *
Eğer bir kadın için ağlayan erkek malsa Dünya üzerinde yaşayan bütün erkekler maldır. kadın için ağlamamış bir erkek yoktur.

Ayrıca bir kız diyerek küçümsemek ne büyük hata, bahsedilen kadın o erkek için sadece cinsiyet temalı bir insandan ibaret değil ki?
bir kez bile, bir kadın için ağlayan erkek görmedim. erkek için ağlayan çok gördüm ama. şehir efsanesidir.
Mal gibi maldır tartışmasız daha çok ağlar.
Çok yanlış yapan maldır. Ağlamışken en az 4-5 kız için ağlaması gerekirdi.
aşk acısı çekiyordur.
(bkz: mal)
the kızın gözünde değerinin düştüğünü anlaması gereken erkektir.