bugün

Şereftir. Asıl kötü olan bir kere gelinen hayatta orospu çocuğu olmak. Onlara üzülmüyorum bile ben.
Şükretmeniz gerekir. Böyle bir ırktan olduğunuz için.
Şereftir.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
hamdolsun türk olmak iyi, güzel de bayağı meşakkatli is.
bir kere değil bin kere de gelsem yine türk oğlu türk olarak gelmek isterdim...türklüğünden utananların kanında bir sorun vardır.
türk faşisti miyim ? evet
türk milliyetçisi miyim ? evet
türkçü müyüm? evet
ülkücü müyüm? hayır

peki sormazlar mı adama nickin neden kürtçe?
sorarlar...ama verecek cevabım yok...
Buna hiçbir zaman üzülmedim, benliğimi de asla inkâr etmem memnunum da ancak keşke tüm imkânlarımızı kullanabilsek ve işini gerçekten iyi yapanlar ülkemizde olsa, torpilli olanlar değil de.. bir şeyleri başarabilecek kafada olanlar olmasına karşın haklı olarak beyin göçü yapılıyor. imkân olayı gerçekten önemli. Daha iyi yerlere gelebilecekken gelemiyoruz.
Bazılarına batan durumdur. Türk olmaktan gayet memnunum. Dilimiz güzel, ülkemiz güzel, tarihimiz muhteşem. Şu geri kalmışlığı da bir üzerimizden atabilsek çok şükela olacak.. Türklüğünden utananın, kanında problem vardır arkadaş..
Türk olmak gurur vericide çevre sıkıntı be hacı.
bu durumdan şikayetçi olanlar afrika'da su bulamayan veya yemen gibi açlığın, sefaretin bulunduğu bölgelerde doğabileceği ihtimalini de göz önünde bulundursun. ama bu bulunduğunuz ortamı eleştirme hakkınızı elinizden almaz.
Reenkarnasyon var.
Yeryüzünde ırk diye birşey varsa ırkçısı neden olmasın. Irkçı lafından anlaşılan bir ırkı ezdirmemek tutmak savunmaktır. Diğer ırkları yok etmek demek değildir. Şu noktada böyle temiz bir maziye sahip olup da ışıltılı bir gelecek vaadeden türk ırkının ferdi olarak dünyaya gelmek gurur verici.
ve israil'i boykot için kola döken bedevilerle aynı zamana denk gelmek.
italya'da sahil kasabasında, ya da norveç'te kuzey ışıklarının altında olabilirdim. onun yerine kapının önünden geçen cahil yobazların tekbirlerini dinliyorum.
(bkz: itfaiye olup cehenneme atanmak)
Beterin beteri var amk, hem Türkiye'de dünyaya geldim hem de aşırı ırkçıların bulunduğu bir yerde Kürt olarak. Ulan bari Türk olsam en azından kimse dışlamazdı bu kadar beni. Dışlayanlarda çok farklı sanki tipini siktiğimin ırkçıları.