bugün

Bir kez gelinen hayatta maalesef türk doğma durumudur. Kürt, ingiliz, rus, amerikan olarak hayata gelmek varken sen gel türk olarak gel hayata... Kimse nasıl doğacağını seçemiyor tabi bu yüzden kimseyi yadırgamıyorum ancak üzücü bir durum.
Şereftir. Asıl kötü olan bir kere gelinen hayatta orospu çocuğu olmak. Onlara üzülmüyorum bile ben.
Reenkarnasyon var.
Şereftir.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
Şükretmeniz gerekir. Böyle bir ırktan olduğunuz için.
italya'da sahil kasabasında, ya da norveç'te kuzey ışıklarının altında olabilirdim. onun yerine kapının önünden geçen cahil yobazların tekbirlerini dinliyorum.
Büyük bir şanssızlıktır, neyse ki Türk değilim.
hamdolsun türk olmak iyi, güzel de bayağı meşakkatli is.
(bkz: itfaiye olup cehenneme atanmak)
Bir kere geldigim şu hayatta Türk ırkı kadar daha şanlı daha güzel bir ırka mensup olamazdım,bir kez daha şansım olsa yine Türk olmayı secerdim.
kusurlarıyla,yanlışlarıyla,eğrisiyle doğrusuyla,zaferleriyle Türk Türktür.
Bu kadar şanslı gelinemezdi dünyaya.
gereksiz bir detaydır. şans müslüman olarak doğmakta, kıymetini bilene.

edit: müslüman bir ailenin çocuğu olarak doğmakta.
Gururdur. Ne mutlu Türk'üm diyene.

Edit. (iyi dersler, sağol).
'' Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. '' sözünü benim de gurur duyarak söylememe neden olan durumdur.
durumumuz yoktu birader okuyamadık.

dövlet bu sefer de bize bahmir.hep size mi bahmayacah amına kodumun kürdü seni.
Beterin beteri var amk, hem Türkiye'de dünyaya geldim hem de aşırı ırkçıların bulunduğu bir yerde Kürt olarak. Ulan bari Türk olsam en azından kimse dışlamazdı bu kadar beni. Dışlayanlarda çok farklı sanki tipini siktiğimin ırkçıları.
şu dünyaya bir kere Türk olarak gelmek en büyük Onurdur.
Yeryüzünde ırk diye birşey varsa ırkçısı neden olmasın. Irkçı lafından anlaşılan bir ırkı ezdirmemek tutmak savunmaktır. Diğer ırkları yok etmek demek değildir. Şu noktada böyle temiz bir maziye sahip olup da ışıltılı bir gelecek vaadeden türk ırkının ferdi olarak dünyaya gelmek gurur verici.
aslında insan olarak gelinir. ahmak yöneticilerin insanları paylaşmak için kullandıkları etiketler olan millet kavramları gerçek dışıdır. mantık ve kainatın bize sunduğu ünvan, insan ve dünyalıdır. başka türlü ünvanlar sahte ve gerçek dışıdır.
ve israil'i boykot için kola döken bedevilerle aynı zamana denk gelmek.
bu nasıl bir aşağılama şeklidir anlamadım. gram milliyetçi değilim ama türk olduğum için kendimi asla aşağı görmedim. atalarım barbar olsa bile bunu asla yapmadım. at üstünde orayı burayı yağmalamış atalarım. bu da tarihsel bir gerçek.
Suriyeli olmaktan iyidir.
haline şükretmen lazım böyle bir şeref ve onurla gelmişsin yer yüzüne başka ne istiyorsun !
Tercih yapacak olsamda yine türk olmayı seçerdim.
Türk olmak gurur vericide çevre sıkıntı be hacı.