bugün

entry'ler (215)

cahile laf anlatmanın yolu

haklısın deyip o ortamdan uzaklaşmaya çalışın. muhabbeti kestiğinizi de anlamazlar çünkü.

kamil koç

Şu an kamil koç hizmeti ile yoldayım samsun'a gidiyorum. Sıkıntılı yanı tabletlerin bir halta yaramıyor olması. ne TV çalışıyor ne de oyunlar çok boktan bir şey.

sözlükte herkesin 190 cm olması

harbiden 1.89 ya kısa kaldık.

ülkede yoksul kalmaması

istanbul kadıköy‘de yaşayan 65 yaşındaki sami babacan isimli evsiz adamın geçtiğimiz günlerde donarak öldüğü haberini bir çoğunuz görmüşsünüzdür. hal böyleyken ülkeyi sömürdükleri yetmedi, suriye sınırında onlarca yardım tırımızın suriye halkına ulaştırmak için halihazırda beklediğini de biliyoruz. elini uzatsan kolunu alamıyorsun bunlardan ama din kardeşlerimiz deyip sürekli yardım etmekten de kendimizi alıkoyamıyoruz. ortaya çıktıklarından beri ülkemizin yardıma muhtaç insanı kalmadı algısı oluşmaya başladı resmen. neyse fazla söze gerek yok yapılacak olan iki yeni sarayın plan projesi ile meşgulsünüzdür şimdi.

recep tayyip erdoğan

ülke dışında yardıma muhtaç insan arayışı içinde olan cumhurbaşkanı.

mansur yavaş ın sevilmeme nedenleri

makarna veya yanmayan kömür dağıtmak yerine, evine et alamayan halkı için et kampanyası başlatmak gibi daha nice güzel işler yaptığından akepeliler tarafından sevilmez.

uludağsözlük vs instagram

instagram da sarmıyor artık millet gülmek için yorum okuyor. bu da insanların sözlüğe yönelmesini sağlıyor.

kızıyla evlenilmeyecek iller

konya'dır. sehrin aşırı geri kalmışlığından bazı kızlar ingiltere'de yaşıyormuş gibi tavırlar sergiliyorlar. konya dışına çıkarsanız bir halt olmadığınızı anlayacaksınız ama güzel ülkemin abazanları bitmiyor ki.

türk kızlarının yabancı erkeklere olan sempatisi

türk erkeklerinin rus kızlara olan sempatisi.

bim ve a101 in bakkaldan farkı olmaması

bim'e girerken iki tane kapıdan geçmeniz gerekiyor. rezidansa giriyoruz sanki aq. alt tarafı farkında olmadan paketi açılmış ürün alıcaz.

ekenomi kötüyse kebapçı kuryeleri niye vızır vızır

bu başlıkta ekonomi kötü olduğu zaman kebap yiyemeyeceğimizi öğrenmiş oluyoruz.

kan istiyorum kavga istiyorum kaos istiyorum kaoos

istersen aramızda para toplayıp vahşi tanzanya doğasına bırakabiliriz.

köylü yazarların sözlüğün seviyesine etkisi

insanları yaşadığı bölgeye göre kalıba sokmaman gerektiğini öğrenemediğinden senden büyük cahil yok dostum emin ol.

hunharca sakız çiğnemek

kim bilir kaç aydır çiğnemiyorum. şu an yanımda kimse yok acısını çıkartıyorum.

kule site

gökdelen vasfı taşımayan, konya'nın kule site adlı avm'si. gökdelen değil yaygara yapmayın.

şarkıya eşlik eden tip

senden dinlemek isteseydim senin söylemeni isterdim ama bu seferde naz yapıyon.

araba almak

alamamak diye düzeltilmesi gereken başlıktır.

father böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

hepimizin çocukluk döneminde sıkılmadan izlediği tek reklam olabilir bu.

popo altı terini öperek sevgiliyi ferahlatmak

fantezi dünyası bu kadar geniş olan insanın cinsellikten başka bir şey düşünmediğine eminim. adamın belden üstü fazlalık aq.

sigara içen erkek

buraya şort giyen kız diye başlık açsam linç yerim ama konu sigara olunca sanki zararını içmeyenler çekiyormuş gibi hakaret etmeyi hak görüyorlar kendilerine. onunla bunun ne alakası var demeyin çok alakası var zararımız bize. sizi gocunduran şey içmediğinizden ötürü oluşan ego patlamasından başka bir şey değil.