bugün

hemen hemen herşeyin olduğu sanılan bayanların çantasından çıktığı zaman "bu da mı?" diye insanı hayrete düşürecek şeylerdir.

(bkz: şerit testere)
o an ihtiyacı olan şeydir. bütün çantayı döker aradığı en son çıkandır.
(bkz: vicks).
murat 124 sinyal kolu.
(bkz: conta)
çantasında arayıp bulmaya çalıştığı şeydir. aranan bulunmaz, giden gelmez, kalan sağlar bizimdir. tamam çok sıvadım susuyorum.
iddaa listesi *
ergenlik döneminden kalma bir fotoraf.
e-okul fotoğrafı.
cep telefonu.
evet, çünkü çalar durumda olsa da o telefon nedense en son çıkıyor çantadan. Çantanın küçük, büyük, dolu boş olması önemli değil. ilk seferde çıkmıyor kardeşim.
mezure.
sırası bilinmez ama bir kadının çantasından her şey çıkabilir o çanta ister portföy olsun ister valiz.
ped. herşey çıksa da o çıkmaz çünkü eğer çıkarsa ayıp olur.
(bkz: tır şanzumanı) bunu çantasından çıkaracak kadına 11,40 usd ödül vereceğim.**
tavşan. bu gidişle günün birinde bunu da rahatlıkla çıkarabileceğimi sanıyorum.
eğer sevgiliniz ise dildo olması gerekir, gerçi prezervatif çıkması daha mı kötü olur bilemiyorum tartışmaya açık bir konu.
nüfus cüzdanı, ev anahtarı, kadın anne ise cep telefonu... gerekli ve hayati bilumum nesne.
(bkz: dinozor kemiği)
bu haftaki hali saha mac kadrosu.
(bkz: para)

kesin vardır ama çıkmaz.
tek el tespih.
kızları tavlama el kitabı.
ya da kadınları anlama kılavuzu.
Şüphesiz ki o an gerekli olan şeydir. Nihayetinde o çanta alabildiğine doludur ve gerekli olan şeye anında ulaşmak imkansızdır.
(bkz: telefon)

o kadar arar arar çantada ne varsa dışarı çıkarır en son kala kala telefon kalır.*
o anda en çok ihtiyaç duyulan şeydir, örn: ıslak mendil...