bugün

kendisi, bir sandalyede ya da yatağın ucunda oturduğunda, kutsanmayı bekleyen erkeğin ayağına doğru sokulup da bileği hafifçe kavrayıp, dudaklarını o ince ayak bileğinde gezdirme şahaneliği.
(bkz: bükemediğin bileği öpeceksin)
anlayana...
seks esnasında gerçekleşen ayak emme yada yalama performansları dışında bambaşka bir keyfi olan sevgi göstergesidir. hem fetişist olup hemde bu ayrıcalıklı sevgiyi gösterebilen erkeklere böööaaa diye çemkirenlerin nail olamayacağı sihirli dokunuşlardır.
hissedene..
(bkz: ıyyy iğrenç butonuna tıklarken söylenenler)
siyasiler, anarşistler, radikaller, dinciler, aleviler, sünniler, kürtler, türkler....
ulan bi fetişik sapığımız eksikti o da geç kalmadı yetişti son günlerde sözlüğe...
ayak fetişliğine delalettir. *
ayaktan başlayarak oral sekse başlayan erkek fantazisidir..
milim atlamamak gerekir*
kadına olan sevgiyi göstermenin en estetik yolu. ah bir de kadın kabul etse..süper olur.
genelde bacak omuza halindeyken cereyan eden hadise.

edit: bir arkadaşım anlatmıştı, ordan öpüyoru.. biliyorum.
(bkz: ayak fantazisi) *
çok şekil bir keyif vericidir. kadınların keyif aldıklarını görmek daha bir keyif vericidir o ayrı.
masum ve ufak bir dudak hareketi her kadının hoşuna gider.
ne güzeldir, ne hoştur, ayak fetişizmi değildir, zaten ayak fetişizmi diye de bir şey yoktur. kadının kullandığı eşya ve araçlara ilgi duymak fetişizmdir.
Ayışığında oturduk
Bileğinden öptüm seni

der cemal süreya, sayım'da!
bahsi geçen kadının kendisi ve ayakları güzelse, bestseller bir roman yazacak kadar ilham ve mutluluk sahibi olmanızı sağlar.

başlığı açan yazarı tanımam etmem, belki trolldür. ama çok iyi noktaya değinmiş lan. hem am-meme-götlü bir başlık da değil. kadını ayak bileğinden öpmek sapıklıksa, "he" der ve giderim.
(bkz: foreplay)
ancak gerçekten sevdiğin bir kadına yapılabilecek bir eylemdir. bir çeşit aşk ve tutku göstergesidir.
ayak fetişistleri tarafından bol bol teklifini aldığım eylem.bir bayanın bilek kıvrımlarının şahaneliğinden ne kadar da iyi anlıyorlar.
(bkz: fantezi)
(bkz: bir kadının her yerini öpmek)
ortada ilişki olmadığı veya ilişki yeni başladıysa erotik olabilecek durumdur. fakat ilişki ilerledikçe gereksiz ve itici gelmeye başlar.
(bkz: fetişizm)
genelde bacak omuza pozisyonunda iken yapılan hareket.
aklımdaki kadına izin verirse iltifatım, hoşgeldinimdir. Hemen kalbiniz sikişmesin harbi duygusalım bu konuda.
adet öncesi ağrısına iyi geliyormuş.

not: vallahi bugün sabah 6.30'da uyandım show tv ya da kanal d'de bir doktor anlatıyordu topuk ve bileğe masaj adet öncesi ağrısına iyi gelir diye.

önemli not: niye izledim gerçekten hiç bilmiyorum.

açıklama: erkeğim ben bu arada.