bugün

bacaklarina ağda yapmamişsa tiksindirebilir.
kadını kudurtan hareketlerden biridir. boynuda öpülebilir.
pislik yapmayın birader.
akabinde zikişin geleceğine delalettir.
kişinin dört yapraklı yonca sevdiğini gösteren hadisedir. *
o kadar narin ve güzel bir kadın bulabildiyseniz ne mutlu size.
her kadını ayak bileğinden öpmek değildir, o kadınlar nadir bulunan kadınlardır.
iki taraf için de gayet keyif veren bir hareket.
adet öncesi ağrısına iyi geliyormuş.

not: vallahi bugün sabah 6.30'da uyandım show tv ya da kanal d'de bir doktor anlatıyordu topuk ve bileğe masaj adet öncesi ağrısına iyi gelir diye.

önemli not: niye izledim gerçekten hiç bilmiyorum.

açıklama: erkeğim ben bu arada.
aklımdaki kadına izin verirse iltifatım, hoşgeldinimdir. Hemen kalbiniz sikişmesin harbi duygusalım bu konuda.
genelde bacak omuza pozisyonunda iken yapılan hareket.
(bkz: fetişizm)
ortada ilişki olmadığı veya ilişki yeni başladıysa erotik olabilecek durumdur. fakat ilişki ilerledikçe gereksiz ve itici gelmeye başlar.
(bkz: bir kadının her yerini öpmek)
(bkz: fantezi)
ayak fetişistleri tarafından bol bol teklifini aldığım eylem.bir bayanın bilek kıvrımlarının şahaneliğinden ne kadar da iyi anlıyorlar.
ancak gerçekten sevdiğin bir kadına yapılabilecek bir eylemdir. bir çeşit aşk ve tutku göstergesidir.
(bkz: foreplay)
bahsi geçen kadının kendisi ve ayakları güzelse, bestseller bir roman yazacak kadar ilham ve mutluluk sahibi olmanızı sağlar.

başlığı açan yazarı tanımam etmem, belki trolldür. ama çok iyi noktaya değinmiş lan. hem am-meme-götlü bir başlık da değil. kadını ayak bileğinden öpmek sapıklıksa, "he" der ve giderim.
Ayışığında oturduk
Bileğinden öptüm seni

der cemal süreya, sayım'da!
ne güzeldir, ne hoştur, ayak fetişizmi değildir, zaten ayak fetişizmi diye de bir şey yoktur. kadının kullandığı eşya ve araçlara ilgi duymak fetişizmdir.
masum ve ufak bir dudak hareketi her kadının hoşuna gider.
çok şekil bir keyif vericidir. kadınların keyif aldıklarını görmek daha bir keyif vericidir o ayrı.
(bkz: ayak fantazisi) *
genelde bacak omuza halindeyken cereyan eden hadise.

edit: bir arkadaşım anlatmıştı, ordan öpüyoru.. biliyorum.