bugün

hiç yapamadım bundan sonrada zor gibi.
hem kolay hem de zor olan eylem.
Bi alman adam bi barda bira içerken bu konu hakkında bi soru sormuş ve demişti ki, bi timsaha çok yaklaşırsan, ve o timsah senin kolunu koparırsa, orada suçlu kimdir, sen mi, timsah mı?!...

Nasıl ve hangi açıdan yaklaştığın büyük önem arz eden bir yaklaşma türü...
büyükşehirlerde çok sık yaşanan durum. bi tramvaya binmenize bakar.
Bunu başaramayan insanları anlamıyorum.
Bir insanla tanışıp, konuşup, eğer arkadaş değilseniz zamanla ilerleyip sonrasında çift veya partner olabilirsiniz.
kadın izin verirse söz konusu olan durum. eğer çekici bir dış görünüşünüz varsa ve güldürüyorsanız yakınlaşmanıza izin verir. ancak ciddi, soğuk, normal görünümlü biriyseniz agresif ve tiz bir ses tonuyla '' lütfen gider misiniz ? '' der. bizim seçeneğimiz yok. ilişkinin başlangıcında kesin ve son karar kadınlarındır. ya kalplerine kabul ediliriz ya da yok sayılıp dışlanırız.
Uzun boylu motorcu müzisyen çikolop değilseniz nah yanaşırsınız.
Çükübik olunursa yanaşılabiliyo mu?
Ve devamında birlikte alev alıp yanmak.

iş sadece lafla ve bakışarak olmamalı. Girilen günah diğer tarafta yanmaya değsin. 1 kere geldiğimiz şu hayatı yaşayın ulan..
erkeklerin yüzde yirmisi (alfa) kadınların yüzde sekseni ile beraber oluyor ve yine bu yüzde yirmilik erkek kesimi (alfa) o kalan yüzde yirmilik kesimdeki kadınlarla (erkeklerle beraber olmamış ve olmuşsa da düzeyi korumuş kadınlar) evleniyor; erkeklerin yüzde seksenlik diliminde(beta) kalanlar ise, yüzde yirmilik alfa kesimin beraber olup bıraktığı yüzde seksenlik kadın kesimi ile eşleşiyor. yani yüzde yirmilik alfa kesimin bıraktığı ağır faturayı ödemek zorunda kalıyor. (bu denkleme ben de inanıyorum.)

alfa, beta, redpill gibi kavramların düşmanı olabilirsiniz ama yukarıda bahsedilen durum hayatın acımasız gerçeklerinden biri.

karşınızdaki kadınla ilgili düşünmeniz gereken şudur; bu kadının seçtiği ilk erkek ben olabilir miydim, gençliğinin ve güzelliğinin zirvesinde iken karşılaşsak beni seçer miydi?

cevabınız hayır ise geçmiş olsun, siz onun sağlayıcısısınız.

edit: bu soruyu karşınızdaki kadına sorarsanız kadının cevabı tabii ki siz karşısına çıksaydınız sizi seçeceği yönünde olacaktır, kadına bu soruyu sormanız demek, haydi beni kandır da manen rahatlayayım, bu yalana inanayım demekle eşdeğerdir.

doğru cevabı bulmak için bu soruyu kendinize soracaksınız. bu kadının sizden önce birlikte olduğu erkek sizden fiziken, statüsel olarak, finansal olarak güçlü mü değil mi? güçlü ise siz en fazla selvi boylum al yazmalım'daki cemşit olabilirsiniz, sevgi neydi sevgi emekti diyerek kendinizi avutursunuz.
abırlaynın uzmanlık alanı...
hiç olmadı.
Ev açsın sana Giresun'da.
Türkiyede en çapsız kadın bile peşinde sürüyle dolaştığı için,
Kadınlar mükemmeliyetciikleri yüzünden bir boku beğenmedikleri için yavşak ve narsist olmayAN erkekler için imkansız denecek kadar zordur.

TÜRK KADINI iLE SADECE CAHiL CESARETi iLE yÜRÜYEN NARSiST TiPLER iletiiŞiM KURABiLiR, ONLAR DA ZATEN NARSiST TiPLERi SEVERLER.
Gayet normal birşey yayan dolaşırken aksi yönden bir kadın gelir, yürüdükçe yakınlaşırsınız ister istemez. Sonra geçer gider, herkes yoluna gider. Bazısı ardında hoş bir parfüm kokusu bırakır, kısa bir süre için burnunuzun pası silinir. Güzelse gözünüzün de. Ama bu kadar, hayat normal akışına devam eder.