bugün

boğa burcu erkeğidir.
candır o. (bkz: akrep burcu erkeği) .
ilişkiden beklentiye göre değişecek burçtaki erkektir.
vajinusmusu varsa dişinin, başak burcu erkeği idealdir. yuvadan bebek alarak dört dörtlük bir aile olunabilir mesela.
yengeç candır.
kesinlikle yay değildir. yay erkeğiyim ve hiç ilerlemiş ilişkilerde mutlu edemedim kimseyi.
ama 3 ay 5 ay bir tanrıyla beraber olmak sonra bırakmak istiyorum derseniz en uygunudur belki.
ama bilin ki bağımlılık yapar neden olduğunu bilmeseniz bile bırakamazsınız.
üzmeyin kendinizi ve yay burcu erkekleri ebediyen dışlayın. geberelim biz.
hangi amaçla arandığına göre değişir. şimdiye kadar dişilerle hiç bir problemim olmadı. karşılıklı olarak beklentilerimizi karşıladık. burcum için (bkz: ikizler burcu)
ikizler burcu erkeğidir. zeki, üretken, duygusal ve ikiz yüzlü. ilişkilerde yol her zaman ikizler burcu erkeğinin kötü özelliklerinden geçer. kaybedilecek bir şey yoktur yani. en azından kadının aklında şüphe kalmaz.
yengeç erkeğidir. Tabi kadın sabretmeyi seviyorsa.
aslan burcudur. onu hem koruyacak hem dışarıda lider olan, genel karizmaya sahip olan erkektir.
Yay burcudur. Kendi burcum diye söylemiyorum belasını aramayan herkes için ideal burçtur. Aslında kendi burcum diye söyledim. Böyle de samimiyiz işte.
ikizler olmadığı kesindir.
Zenci burcudur. At gibi olsun yeter.
burç koç yükselen yengeç falan olmalıdır, ben hiç bulamadım bulan varsa tebrik ederim.
kadınların takıntısı olduğu burçlardır diye biliriz.

şuan kendini burcunu yazan her erkek eşi bulunmazdır. başak burcu demiş döktürmüş, aslan demiş döktürmüş, yengeç demiş döktürmüş. adamlar hayatı çözmüş ama hala sözlükte yazıyor. * bastır bir t-shirt üzerinde ben başak veya yengeç veya aslan * burcuyum yaz. bak bakalım kaç kız gelecek yanına. internette okuyorsunuz bunları sonra "aaa harbi lan aynı ben. bende böyleyim eheeh." diyip egonuzu tatmin ediyorsunuz. hadi lan. iş icraata gelince öyle değil.

ilk tanışma anları.
-vücudunu güveniyorsun galiba.
+evet güveniyorum. o yüzden şort ve askılı giyinmekten kaçınmam.
-hımmm. * cesur kızları severim.

ama iş sevgili olmaya gelince.
-o ne o şort öyle kısacık. bacağını açsan gol pozisyonu doğar.
+aa ne var be. şort işte bu sıcak havada kot pantolon mu giyseydim.
-giyy ne olmuş ben giyorum ya.
+sana da bu şort ne yakışırdı hee. saçmalama serkan.
- askılıya bak. eğilsen içindekiler dışarı dökülecek.
+sen hiç böyle değildin serkan. değiştin sen.
-ben değişmedim. meshebi geniş insan değilim ben.

"meshebi geniş insan." ee hani sen cooldun. hani hayatı çözmüştün. ne oldu o burcun erkeği. özelliklerin bir askı birde şorta bitti. uçtu hepsi. tanışmadan önce her bok sende var. tanıştıktan sonra nere gitti o özellikler. * *

edit: *
-koç
-aslan
-yay
bu üçünden biri olsun yoksa çekilmiyor *
oğlak değildir ne istediğini bilmez
uzak durun.
yengeçtir sonra kovadır sonra hadi aslandır. ama asla bir boğa ya da oğlak değildir.
efendim kova burcu erkeği bir kız için bulunmaz bir erkektir der saygılar sunarım.
yok boyle birsey/ sadece kotu ve daha kotu var sanirim.
tabii ki kova.
akreptir efendim.
Her burç olabilir ama ikizler olamaz. Zor.
(bkz: balık burcu erkeği)

evet benim, ta kendisi.
özelden mesaj atan ilk bağyanı sinemaya götüreceğim.
ikinci mesaj atan bağyana ise kapuçino ısmarlıyorum.
üçüncüyü ise özel uçahımla gezdireceğim.

eee, daha ne bekliyorsunuz ? *
terazidir efendim. usul, saygılı, ince ve sempatiktir. dengesizliği vardır ama, affedilesidir. terazidir efendim.
aslan burcudur efendim. denemiş görmüşlerdir veya denemeleri lazımdır. neden derseniz aslan burcu erkeği kadınına sahip çıkar, onun yanında olur. hatta benim gibi bir aslan burcu insanlara ''ağladığında haber ver beraber ağlayalım iyi gelir'' bile der. ben dedim yani.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar