bugün

evet bunu dillendiriyorum hatta kesin diyorum. dimağı örümcek ağı bağlamış, yanlış vaatlerın peşinden koşan değişik görüşlülerin uyanacağı an gelecek ve herkes doğru yolu bulacak.
(bkz: adamın götünden kan alırlar be kamil nabıcaz)
ayrıca;
(bkz: üşüyorum reis)
(bkz: doğru yol)
hangisinden bahsediyorduk yahu?
peki şuna ne dersin;
(bkz: götümü siktirtirim ülkücü olmam)
(bkz: birgün herkes evrensel olacak)
hayat bir rüyaysa uyandıranın a.k
türkiye'nin yeni kurtadamlar kazanmasıyla sonuçlanabilicek hareket.sokaklarda kırh yapar ve reis sözlerini daha çok duyabiliriz sanırsam.ha bu arada yok öyle birşey.yani türk milleti bu kadar akılsız olamaz herhalde değil mi kamil ?
bir ülkücünün bile inanmayacağı kadar saçma bir söylemdir.takım muhabbetine dönüştürmemek lazım, bokunu çıkarmamak lazım.
YAŞAYAN HER VARLIĞIN BiR iDEALi OLMALIDIR. BU ANLAŞILAN MANADA TÜRKLÜK ÜLKÜSÜ OLMAK ZORUNDA DEĞiLDiR. ÖNEMLi OLAN HAYATINI BiR AMAÇ UĞRUNA iDAME EDEBiLMENiN HAZIDIR.
bana inandırıcı gelmeye başladı, son anayasa değişiklik paketinde sanırım apo da ülkücü olmuş olmalı ki, aralarında ittifak yaptılar, chp, mhp, pkk koalisyonu ile pakete engel olmaya çalıştılar ama, maalesef bu gayri milli yapı, bu gayri ahlaki karşı koyuşun başarılı olması mecliste şerefli vekillerin direnişi ile başarılı olamadılar.

bakacağız, apo nun ülkücü olduğu gerçegini, geçen seçimde bu konudan haberi olmayan toplumda bıyık sallayıp deli kanlı ayağına yatan ülkücü tipler nasıl karşılayacak, apo ile, baykal ile aynı ülküyü paylaşmak midelerini, mesheplerini nasıl etkileyecek!!!
(bkz: şu siyah boydan mont giyen)
(bkz: vatanı pavyonda tartışan)
(bkz: din iman toz duman olan)
(bkz: şimdiki ülkücülerden mi bahsediyoruz)
(bkz: üşüyorum reyis aaauuuuu)
(bkz: her ülkücü bir eski ülkücü adayıdır)
(bkz: ccc skinnyman ccc)
@15 diye dalga geçerler adamla.
doğru olan sözdür. boş yaşayan gençler ülkenin bu gidişatından ötürü boş yaşamayı bırakıp kendine bir ülkü edinecek ve ülkücü olacaktır. ülkülerin en kutlusu olan türklük ve vatan sevgisi eğer seçtikleri tek ülkü olursa daha bir şen ve şan olacaktır.
milyonlarca insanın kafasının aynı çalışabileceğini, hiçbir farklılık olmayacağını düşünen ve buna inanan şahsın ağzından dökülen söz öbeğidir.