bugün

entry'ler (667)

sözlük yazarlarının itirafları

Hayatımda boş konuşan insanlardan nefret ettiğim kadar hiç bişeyden nefret etmiyorum. Ben mi çok sessizim çevremde ki insanlar mı çok boş konuşuyor, anlamakta iyi güçlük çekiyorum.

bu yazıyı babama yazdım

sen hiç bi zaman değişmiceksin... bunu yıllar sonra bir kere daha anlamış oldum.

türk sinemasının en etkileyici sahnesi

yanıyosun fuat ağbi.....

çok gıcığım, insanlarla geçinme özürlüyüm sözlük.

sözlük yazarlarının şu an söylemek istediği cümle

adaletini sikiyim dünya.

hayattaki en acı şey

(bkz: ölüm) bundan daha acı bir gerçek olabileceğine inanmıyorum.

d smart

garanti kapsamında üye olup, kuruluma gelmeyip, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda da servis ücreti 50 tl isteyen, üye olup bin pişman olduğum, yayın kurumu.

istanbulkart

an itibariyle online başvuru yapamadığım ulaşım kartı. sorun sadece bende mi sözlük yardım..

behzat ç

bu aralar sanki biraz samimiyetsiz soğuk gibi olan dizi. bir kurtlar vadisi havası var jeepler falanlar filanlar, hayırlısı ..

bir sevgilim var sanırım benimle tartışmaktan zevk alıyor, günlerdir kavga ediyoruz.

atiye' ye bayılıyorum.

behzat ç

bu dizinin 61. bölümüne tapılır arkadaş, canın sıkıldıkça aç izle. türkiye' ye böyle dizi gelmemiştir. standartlarımız yüksliyor farkında mısınız? bütün sahneler harikaydı bu bölümde. sinema filmi yapsan olurdu bence o derece.
-akbaba adamsın, adamın dibisin.

bunaldım artık sözlük, yemin ederim boğuldum, üniversitenin son senesindeyim, sadece şunun cevabını bekliyorum, birbirini çok seven iki insan neden birbirini kısıtlamaya çalışır? yalvarırım birisi bunun cevabını versin bana.

behzat ç

akbabuş' un tecavüze uğrayan kız arkadaşıyla, kesik parmak cinayetlerinin bir alakası var mı? diye, ufaktan düşündüren dizi. acaba katil akbabuş mu? diye de çelişirim ilerleyen zamanlarda bu gidişle.

hastası olunan sözler

'' aşk basit bir şeydir karmaşıklaştırmayın, aşk karmaşık bir şeydir basitleştirmeyin ''

avea

internet paketi veren bir tarifesine aldanarak geçtim, fakat telefon görüşmesi yaparken saat başı kesiliyor, 60. dakika da şaşmadan mutlaka görüşmeyi kesiyor. herkes de aynımı yoksa bu sorun bende mi? merak konusu.

behzat ç

harika bir bölümle yine kendisine kitleyen psikopat dizi. büyün maskeler düşüyor, ama memduh başkanın o fabrikadan kaçış olayı çok saçmaydı, rıza baba olsaydı behzat'ın yerinde kesin arka kapıyı tuttururdu diye düşünüyorum. böyle doğallıkla türkiye' deki yaşananları anlatabilen bir dizi yok.
ayrıca hayaletle, akbabanın diyalogları çok iyiydi.

gecenin en muhteşem üçlüsü

laptop, bira, kumanda.

boğuluyorum.

iphone 4

bir kere şunu söyliyim uzun süredir istiyordum sonunda aldım. çekmeme gibi bi sorunu yok turkcell kullanıyorum yaklasık 2 haftadır hiç bi sıkıntı yaşamadım kesinlikle.
estetiği ve kullanımı inanılmaz rahat, alıştıktan sonra normal telefonların tuşlarına basmak yoruyor insanı.
her türlü ihtiyacınıza cevap veriyor, laptopu aratmıyor. oyun ve eğlence dünyası zaten sınırsız.
her ne kadar kekolarda çok miktarda olsada telefonumu seviyorum.