bugün

*

memleketin parasının boşa gitmesinin önüne geçmek için ve allah kelamının tek bir yerde toplanmasını kolaylaştırmak için derhal yapılması gerekendir.
bilim haberleri açısından üzücü olacak durumdur.Neticede ikisi de farklı bir çok konudan bahsetmektedir. illa kağıttan tasarruf yapılacaksa günlük gazeteler birleştirilsin, neticede hepsi aynı şeyden bahsediyor.
başına harun yahya'nın getirilmesiyle abad olacak bir dergi halini alcaktır.
sorun şu ki bilimi teisme ya da ateisme referans alan, bilimsel verileri ille de bu kalıba oturtmaya çalışan kimseler bilimin gelişmesi için gereken metodolojinin dışına çıkması durumunda, bilimle ilgilenen insanlar için daha sıkıcı bir durum gerçekleşecektir. ben zaten inanıyorum ne anlatıyorsun sabahtan beri veya ben inanmıyorum nedir kastın gibi sorulara muhattap olacak bu birleşim hiç de olumlu olmaz kanaatindeyim.
damardan giren sızıntının bilim ve teknik maskesi altında çok daha yararlı olacağını düşündüğüm proje. tübitak destekli, harun yahya metaryallerinin aydınlatacağı daha çok internet çocuğu var.
makale başlığı: rabbime sordum, uzay-zaman eğrisi dedi.

içerik: ünlü bilim adamı bilmemkim uzay-zaman eğrilerinin varlığını öne sürdü. bu uğurda, yıllardır allah'a soran bilim adamı sonunda cevap aldı. bu eğrilerin varlığı ile, zamanda yolculuk iddiası mümkün gibi gözükmeye başladı...
bilim teknik yola geldi, doğruyu buldu
TÜBiTAK Başkan Yardımcısı ve Bilim Teknik Dergisi Yayın Kurulu üyesi Ömer Cebeci tarafından bir ölçüde başarılmış olaydır. *

http://www.milliyet.com.t...0kapak%20yapan&ver=08

http://www.haberturk.com/...cat=140&dt=2009/03/10
şu son sansürleme olayını da gördükten sonra, mevcut kadrolarla ileride gerçekleşebileceğini tahmin etmenin pek de zor olmadığı birleşmedir.

akp hükümetinin senelerdir gerçekleştirdiği kadrolaşma sürecinin son halkalarından biri olan tübitak'ın, bu yobaz zihniyetteki yöneticilerden arındırılmadığı sürece, bilim ve teknik dergisi sızıntı'yla da birleşir; eskiden ek olarak verdiği yıldız haritalarının, bilimsel gelişmeler almanaklarının yerini, islam alimi hocalardan hutbeler, cami fotoğrafları arşivleri vesaire alır.