bugün

Yanında olunarak.
sikilerek. yalan diyen varsa çıksın?
illa kibar olup sevişmek demek istemiyorum çünkü her boka sevişmek diyorsunuz.
(bkz: anket sözlüğe hoşgeldiniz)
içten bir sarılış.
gülümseyerek.
başkalarına gülümsemem, gülerim.
Senin için özelse hissettirirsin neredeyse her tavrınla sözünle..
Demem o ki o dediğin doğaçlama olur, kasıyorsan zaten ya sen samimi değilsin ya karşındaki odun.
ilk defa anal seksini yaşatın ona özel olursunuz.
SENiN ÖZEL BiR ÇABA SARFETMEN DURUMUNDA DEĞiL, karsındaki iNSANIN senin yanında kendini özel hisseTMESi HALiNDE mümkün olan durum.
Kanım dondu şerefsizim. Neler var neler.
başkalarının yanında o insanı överek, herhangi bir konudaki sıkıntısına ise çözüm üretmek yerine bu konuda çok haklı olduğu söylenerek.
not: birinin adına bir şeyler yazmak, ilgilenmek, değer vermek eğer o kişinin size karşı ilgisi varsa kendisini özel hissettirir. eğer size karşı ilgisi yoksa kendisini yalnızca borçlu hisseder bu da onu sizden uzaklaştırır.
Kasmamak lazım bence. Hani regl dönemindeki kızlar entry girmiş ya sanki aha işte onlara aldanmayın.

Bi insana değer verdiğinizde dünyayı ayaklarına serersiniz. Bakın bu yaşla zekayla ya da ekonomik durumunuzla alakali değil.

Amina koyayım bir aylık Yemek paramla olmaz bi restorantta şahane masa kapttigim kızın bankta simit yerken ağladığını biliyorum.

Mesele sanırım sahte olmamakta. Neticede hepimuz özeliz. Sevdin mi? O zaman koy ver gitsin pic olmana gerek yok hayal gücün anlatır zaten ne yapman gerektiğini.
Özel numaradan ara ve dün gece seni rüyamda beyaz gelinlikle gördüm de.
Her anında yanında olarak.
Elleriyle bir kek pişirip gelseydi eğer, dünyanın en özel insanı hissederdim kendimi. Ama yapmadı. Ben keki her yerde yerim ama onun elinden bir başka olurdu.
Sadece sev yeter.
Haklısınız aslında sevilen gerizekalı hiç anlamaz bu özel'liğini
Gece çişe kalkıp bu saate kadar ikimizi dusundum yazarak ..
koklayarak öperek.
Çoğözelsin diyerek olabilir.
ben şarkı yaparak hissettiriyorum. herkese de yapmadığım için hakkaten özel olduğunu anlıyor piç kurusu.
Bir çok şeyini anlatarak, kimsenin bilmedikleri hatta kendinin bile bilmek istemediklerini anlatarak. Hem rahatlamış, hem de onu özel hissettirirsiniz.
ona küçük şaplaklar at.
onu delicesine kıskanarak.
şehrine giderek...
Sadece onla ilgilendiğini göstererek. Yani bana göre bir insan herkesle değil sadece seçili insanlarla takılıyorsa ve senle de iyi anlaşıp o belirli insanlar arasın alıyorsa değerli hissederim. Ama bence.
Özel bir çabaya gerek yoktur. Davranışın, tavrın, hal hareketin ve duruşun karşı tarafa iletemeyeceği his yoktur.