bugün

Evlenme vaadiyle onu kandırması ve ondan faydalanması.
hiç unutamam üniversite sınavına 1 ay kadar kısa bir süre kala ayrılmıştı benden o ay asla çalışamamıştım o istediği yere girebilmişti ama ben yapamamıştım o yüzden her arkadaşıma derim bir kızdan ya da erkekten eğer zorunlu değilseniz önemli bir zamanda kafasının dağılmaması gereken bir zamanda bitirmeyin çünkü bende bıraktığı o kötülük hayatımdaki tüm planları alt-üst etmişti.
seviyormuş gibi yapıp ümit vermek. karşılıklı olarak bir kötülük insanlarla tekrardan bir ilişki kurma için duvar ördürür.
hayal satmak.
aldatmak.

öyle bir inciniyorsun ki. sanki yetersizsin gibi, sanki hiç yetmemişsin gibi.

bunun da acısı geçiyor.
eski sevgilisinin çalıştığı cafeye götürmektir. tükürüklü kahve içtiğimi sonradan öğrendim ey sözlük ahalisi. bünyem bunu kaldıramaz. yoğun bakım provinceden onlaynım. saygılar
Cimrilik. Duygularını anlatmakta, sevgisini göstermede cimri olması.
kendisi herhangi bir şey hissetmiyor iken kızın onun için gelişen hislerinin farkına varıp, yine de engel olmak için hiçbir şey yapmamasıdır, ve tabi vice versa.

yalnız başlıklardaki "bir" kelimesi bile kalkmış lan. bi'li başlık açmak nedir, forumlarda bile buna özen gösteriyor insanlar.
Onu kendinden, kendi benliğinden alıp olmasını istediği insana dönüştürmek.
Heemn söyleyim. Kızı sevmiyorsa o kızla çıkmasın. En büyük kötülük budur kıza karşı.
tecavüzdür.
Bedenine, ruhuna, hayatına, evine, düşüncelerine, hakkına, hayallerine, duygularına...
Bir kadına yapılacak en iğrenç, en aşağılık ve en kötü şey tecavüzdür.
Bırakmak.
türban takmasına izin vermektir.
umut verip yarı yolda bırakmak. gerçi bu işin cinsiyeti yok bence. kandırma arkadaşım kimseyi neysen o ol. kadını için de bayı için de bu böyle.
hamile bırakıp kaçması.gerçi bazı kızlar bunu hak ediyor.yahu sen 1 haftalık erkeğe neden güveniyorsun.
erken bosalmak.
Ona karşı sinirli biri olmak.
üzerine kuma getirmesi. bence kendini kötü hisseder ya da akşam onla yatmayıp metresle yatmak da olabilir. sonuçta üzücü bir durum olmalı.
Aldatmak, güvendirip yarı yolda bırakmak. Sövmek, tehdit etmek. Hiç tanıyamamış olmak, yabancıya dönüşmek.
Aldatması.net.
Haberlerde okuduklarımdan çıkarımlar: ilişki boyunca durmadan ısınan sudaki kurbağa misali kızı alıştıra alıştıra pazarlayacak hale getirmek ve her istediğini yapmak. Mesele planlar yapan, kadını kullananın bunu alıştırarak yaparak başka çaresi olmadığını empoze etmek. Ardından kadını iyicene tanıyarak onun etkilendiği şeyleri iyicene bularak kadını parasız olduğunda çok çalışması gerektiğini, mümkünse başkalarıyla yatması gerektiğini ima etmek. Hele hele ortada çocuk varsa ve ailesi tarafından aile bağları kuvvetli yetiştirildiyse bir şekilde adam başarıya ulaşabiliyor. Bu olay nasıl oluyor ve daha ayrıntılı anlatabilecek var mı? Bundan daha kötü bir senaryo da olabilir mi?
Bir Kadına Yapılan En Büyük kötülük onları ağlatmaktır. /// ağlamasına sebep olmaktır...
kulu kölesi olması.
kızın üzülmesi veya ağlamasıyla sonuçlanan herhangi bir şeydir.
Aldatmak. Hersey yapılır affedılır belkı ama aldatarak kadına yaptıgının telafisi olamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar