bugün

entry'ler (373)

müslüman ülkelerin gelişmemiş olmasının sebepleri

durun sizin kafanız basmaz ben size dini öğreteyim diye gezen paragöz din tüccarlarıdır.

kıvırcık ali vs neşet ertaş

hayatımda gördüğüm en gereksiz karşılaştırmalardan birine yine sözlükte denk gelmek şaşırtmadı. biri kısa sapla deyiş tarzı çalan bir sanatçı diğeri ise uzun sapla hatta divanla Bozlak çalan bir sanatçı bu nasıl bi kıyas.

cenk tosun

bu akşam en az 2 golu olan Beşiktaş forveti.

kurban bayramında ne keselim

ne keserseniz kesin de nusret taklidi yapmayın yeter.

organik hoşaf

an itibariyle muasır medeniyetler seviyesine gelmiş bulunuyoruz. hayırlı olsun.

badou ndiaye

herhangi bir orta saha futbolcusu Selçuk inandan daha formda zaten neden bu kadar abarttiniz anlam veremiyorum.

aşkı anlatan gelmiş geçmiş en iyi replik

aşk bu kızıl ötesi.

edit: dalga amaçlı değildir.

hukukçu egosu

hukuk okumayı geçtim hukuk okuyorum demek bile zor. bırakın insanlar egolu olsunlar.

amansız övücüler

hak ettiği değeri acilen bulmasi gereken bi ekip. açık büfe isimli youtube kanalının farklı bir konsepti. izlenecek nadir Youtube içeriklerinde yerini almıştır.

doğu demirkol

yaptığı şakalarla gayet de güldüren komedyendir. tek sorun dinleyiciler. internetteki her videosunun altında cem yılmaz özentisi yazıyor. hatta bütün stand up yapan insanların altına cem yılmaz özentisi bundan bişey olmaz şeklinde yorumlar var. bir insan stand up yapti diye cem yılmaz özentisi olmaz.

evlenmek için 100000 tl falan gerekmesi

eğer ev varsa 100000 TL civarına hallolur. ama eğer ev yoksa daha büyük miktarlarda cep yakabilir.

beşiktaş

Şenol Güneşin kıyafetiyle dalga geçen, Şenol hocaya çakma filozof diyen kitle şimdi çıkmış vatan için Şenol Güneş milli takımın başına geçmeli diyor. yavaş dönün gençler takip edemiyoruz.

badou ndiaye nin galatasaray a transferi

dursun Özbek yine yapmış şovunu. dursun başkan bizi bırakma.

tbmm başkanı kahraman a 446 bin tl lik mercedes

chpli insanin makam aracından ucuz diye hakli mi çıkarır. bu ne aciz mi mantik. öğretmen işçi vs ile kıyaslayin bari.

başakşehirin abartılmış balon bir kulüp olması

anadolu takımlarını yenerek puan topladıkları diye bi gerçek yok. gayet iki maçta gsyi yendiler. şampiyon beşiktaşa yenilmediler. fenerbahceden de iki macta 3puan aldilar.

not: oğuzhan ozyakupsporluyum.

şarkı sözlerindeki mantıklı cümleler

Bu Dünya Doludur Dolu Nimeti
insanlığın Huzur Barış Cenneti
insanlığa Hizmet Bunca Serveti
Silahlar Yaparak Kâr Demesinler.

instagram

genç nesilin esra erolu olarak gördüğüm uygulama. özelliklerini bioya yaziyosun ilgilenenlerle etkileşime geçiyorsun.

tbmm başkanı kahraman a 5 milyonluk yeni mercedes

Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,
Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!

haddinden fazla abartılan ünlüler

ünlülerin %90ıdır. kenarda kosede kalmış sanatçılar piyasadaki sanatçıları 4e katlar.

sarı ışık yanar yanmaz kornaya basan adam

kornasi sökülüp eline verilmelidir. o ışıkta yarım saniye daha beklese ölecek çünkü şerefsiz.