bugün

son 5 yıldır avrupa görmemiş bir takım ve şikeden dolayı avrupaya gönderilmemiş takımın taraftarlarına dert olmuş ihtimaldir.
yüzde 10'un daha altında olan ihtimaldir.
Guiza'nın gol atma ihtimalinden düşüktür.
trabzonspor'un bu sezon yeniden şampiyonlar ligine çağrılma ihtimaliyle eşittir. küçümsediğimi zannetmeyin, trabzonspor bu...
bragayı eleme ihtimali ile aynıdır.
not : fenerliyim.
ben senin madrid'i eleyebilme ihtimalini sevdim.
ben beşiktaş'ın atletico madrid'i eleme ihtimalini sevdim.
deplasmanda braga'ya karşı oynadığı futbolu ortaya koyduğu durumda elemesi yüksek ihtimaldir. onun haricinde ki oynadığı karşılaşmalarda ki futbolu ortaya koyarsa hezimete uğraması söz konusu olabilir.
sadece bilmek zorunda kalanların bildiği Van'daki bir kahvaltı salonunda, kahvaltı yapabilme ihtimali kadardır.

şaka lan şaka, gelişine vurdum. tabii ki türk takımı kazansın. beşiktaş'ı gönülden destekliyorum o akşam.
braga yı eleme ihtimalinden daha yüksek olan ihtimaldir.
futbol oyunu içerisinde olan bir realitedir. ama şahsi fikrim çok düşüktür. olsun yine de elinden geleni yapacaktırlar mutlaka.
Brag'a karşısında bile hayli zorlanmış bir takımdan bahsediyoruz atletico madrid'i yenme ihtimaline bakarsak %0.01 bile olacağını sanmam çünkü trabzonspor maçındada gördüğümüz üzere beşiktaş düzgün bir oyun sergilemiyor, çabalamıyor. Eğer atletico madrid maçındada aynı hatayı yaparlarsa yenmesine imkan olanak yok.
yarı yarıya olan ihtimaldir.

en son avrupada ne zaman maç yapmış, ne zaman hangi maçı kazanmış kimsenin hatırlamadığı bir takım taraftarının açtığı başlık. hemde rezillikten bahsetmiş.
düşük ama varolan bir ihtimaldir. ben galatasaraylıyım fakat carvalhal e avrupa maçlarında güveniyorum. kendisi henüz türk ligini tanıyamadı, muhtemelen tanıyamadan da tekmeyi yiyecek; ama bence avrupa takımlarını iyi tanıyor. bi süpriz yapabilir.

maçtan sonra edit: evet eline verdiler beşiktaşın. yapacak bi şe yok malesef.
bazı şeref fakirlerinin dört gözle beşiktaş' ın fark yemesini beklemelerinin aksine beşiktaşın türkiyeyi layıkıyla temsil edeceği bir gerçektir.
sahip olduğumuz türk takımlarının köy takımlarında elenme ihtimali kadardır. senelerce adı sanı duyulmamış takımlara destan yazdırdık ülke olarak. bu başlıklar bile hala kendimizi küçümsemeye çalıştığımızı çok güzel gösteriyor. siz böyle düşünün sonra da takımdaki futbolcular maça motive olsun diye bekleyin.
not: iş bu entry tüm türk takımları içindir, sadece beşiktaşı kapsamaz.
sadece ispanya liginde oynadığı için atletico madridi beşiktaştan çok daha iyi sanan beyinsiZIn iq seviyesinden kat be kat daha fazla olan ihtimaldir. Biraz la ligayı takip eden bir insan atleticonun o uefayı kazanan forlanlı, simaolu, reyesli kadrosu kadar kaliteli olmadığını görür. Merak etmeyin braga maçından ortadan Sonra ortadan kaybolan entryler gibi olur buradaki birçok entryNIN sonu.
bir zamanlar aynı konu fenerbahçenin sevillayı eleme ihtimali üzerine konuşuluyordu hatta bunun için ne bikini olayları döndü.velhasıl kelam demek istediğim olabilir neden eleyemesin.

not: galatasaraylıyım.hem de fazlasıyla.
yüzde 33.3' dür.
Akın Var akın güneşe akın güneşi zaptedeceğiz güneşin zaptı yakın burdan da anlaşılacağı üzere inşallah kartalımız güneşe doğru yürüyecektir ''haydi kalk ayağa yürü güneşe''.
avrupada yıllardır kayıp olan renkli takım taraftarlarına dert olmuş ihtimal. sen önce bi avrupada göründe sonra yorum yap yiğen.
Türkiye A milli takımının dünya üçüncüsü olma ihtimaliyle aşağı yukarı aynıdır. * * *
beşiktaş atletico madrid den iyi bir takım olduğuna göre yüksek bir ihtimaldir. bir falcao sizin gözünüzü gönlünüzü hoplatmış. ama bir futbolcu ile her zaman maç kazanılmaz.

fernandes ve quaresma gününde olsun bırak atletico madrid i isterse real madrid olsun.
yüce rabbime olmaması için dua ettiğim ve görünen de o ki olması pek bir düşük ihtimal.

not: viva atletico.

edit: (bkz: rüyalarda yaşıyor bazı ibneler)
%50 olan ihtimal.