bugün

kendini güzel sanıp ben beyonce kalçalıyım diyen kızlar vs vs vs.
bayan olmama rağmen beğendiğim , taş gibi hatun dediğim şahane sesli , şahane vücutlu , şahane bir teni olan güzeller güzeli bir melez . son zamanlarda çıkardığı parfüm ve bu parfüm için çektiği inanılmaz seksi klibi ile gündemdedir.
imajı ve kıyafetleri açısından kendini "abiye"likten bir türlü kurtaramayan şarkıcı. hep bir petek dinçöz gazino kıyafeti var üzerinde uzun, ışıltılı, gereksiz, yaratıcı olmayan kıyafetler. saçlar da hep kabarık.
i am yours adlı dünya turnesi mutlaka izlenmesi gereken sanatçı. neden kendisine diva denildiğini anlıyoruz. sahne şovu, arkasındaki bayanlardan oluşan orkestrası derken coşturmasını iyi biliyor. bateristi, elektro gitaristi ve saksafoncusu şahanedir ayrıca.
illuminati ile ilgisi olduğunu öğrenince beni çok üzen şarkıcıdır.
run the world şarkısı çok kötü olan şarkıcı. ama klibindeki danslar şahane. keşke şarkı da öyle olsaydı.
çukulota.
billboard müzik ödüllerinde öyle bir performans sergilemiş ki herkes ayakta alkışladı sonunda . keşke bizim şarkıcalarımız da böyle köpek gibi çalışıp güzel showlar hazırlasalar. ama nerde. anca bi mikrofon alsınlar öyle boş boş salınsınlar. takdiri fazlasıyla hakediyor bu kadın. doğaçlama gibi olan dansı, sesi, 4. dakikadan sonra ortaya çıkan onlarca kadın dansçıları, hakimiyeti, havası çok başarılı çok.

büdüt : yukarıda link zaten var.
billboard müzik ödüllerindeki şovu ile resmen büyülemiş son zamanlardaki en başarılı sahne şovlarından birine imza atmış olan şarkıcı .

peşin edit : link @132 ' de mevcuttur .
(bkz: 4)
dünyanın en güzel "i love you" diyen kadını.

(bkz: dangerously in love)
(bkz: still in love)
(bkz: flaws and all)
her şarkısını dinlediğimde her nedense bende gece dışarı çıkma isteği yaratan şarkıcı. acaba şarkılarında subliminal mesaj mı var?
sesi, kendisi, kişiliği ve duruşu çok hoş olan melez insan.
çıtı pıtı halleri pek iyiydi, basenler genişledi, bir garip oldu bu kadın.
not:destiny's child halleri pek bir güzeldi şimdi. nerde o eski beyonce...
zirvede tek başına olan kadın olarak adlandırılıyor. ben nasılsa popülerim , şarkılarım 1 numara oluyor nasılsa diye salıvermeyip daha çok çalışıyor, daha çok renklendiriyor kendini. bizim türk sanatçıların o kadar para kazanmasına rağmen çektikleri klipler çöptür. beyonce, parasını çar çur etmek yerine görsel şölen izletir dinleyicilerine. oldum dese dahi daha nasıl muntazam bi şekilde gösterebilirim kendimi diye çalışmalarını hiç bırakmaz. başarısıda buralarda gizlidir. görebilene...

http://galeri.haberturk.c...galeri/404839-beyonce/1/9
Dünyanın en iyi vokallerindendir. Kendi kurduğu tahtından hiç kimse indirmeyi başaramamıştır. Jay-z nin de karısıdır.
milletin neresini beğendiğini çok merak ettiğim hatundur. şu tipe bak ya!

görsel
Bu kadın gerçekten ama gerçekten diva.I am sasha fierce albümü zirvelere çıkıp bütün ödülleri deyim yerindeyse silip süpürdükten sonra bir ara verdi.O arada rihanna,katy perry,lady gaga gibi bir çok isim hit şarkılar yaptı.Ama run the world , best thing i never had 'le geri döndüğünde gerçekten beyonce'yi özlediğimizi anladım.özgün tarzıyla yine kendini dinlettirmeyi,izlettirmeyi başardı.Destiny's Child'dan beri takip ettiğim bu harika şarkıcı ve dansçı iyiki var.Gerçekten harika bir show izlemek isteyenlerinde Bilboard 2011'deki o meşhur şovu izlemelerini tavsiye ederim.
yaşayan en hoş siyahi hatunlardan biri.
dans yeteneği ve sesi ile hipnotize edebilen, kıyaslama yapacak olursak rihanna nın eline verebilecek kapasitede olan sanatçıdır.
dün gece kanal d'de pembe panter'in filminde gördüğüm kadın. o mu diye merak edip araştırdım, oymuş.
Çuvalla para almıştır Mgm'den...
ilk defa şu videoda beğendiğim şarkıcı
http://www.youtube.com/watch?v=F7SZOG7poBc
1:41de başlayan dans ne güzel bir danstır, sonlara doğru ne güzel bir nan nan na na na demedir, o ne güzel bir gülüştür. normalde pek sevmem ama şu videoda çok değişik göründü gözüme.
1 plus 1 şarkısıyla 90'lar rüzgarı estiren şarkıcı.
(bkz: katana)
Son konserinde hamile olduğunu Açıklayan şarkıcı.
son albümü oldukça kötü olmuş. kliplenen Best Thing I Never Had , 1+1 sıkıcı şarkılar.
güncel Önemli Başlıklar