bugün

hayata 1-0 yenik başlamış bebektir. ayrıca kadının erkeği aldattığının kanıtıdır.

http://gundem.milliyet.co...detay/1709894/default.htm
amerika'da bekarlığa veda partisi düzenlemenin hazin ve kaçınılmaz sonudur.
Siyahi kapıcıları vardır.
--spoiler--

Abd ye giden çift ve aileleri kötü bir sürpriz yaşadı. Çünkü bebek zenci çıktı.

--spoiler--

Amk sanki manavdan karpuz aldılar bakmadan. Bu nasıl bir haber metni lan*.

Nadir de olsa görülen bir durumdur ayrıca. Aksi halde kızın ultramal olması lazım, zenciyle yatıp bir de hamile kalması için.

Ohaa editi: kız harbi malmış. Hem de önde bayrak tutanı. hassiktirrr lan puhahaha*.

Bu kıza beyin nakli şart*.
hangi ünlü ailede doğduğu merak edilen zengin piçidir.
atadan dededen zenci varsa karşılaşılabilecek durumdur fakat yine de bir dna testi filan olması iyidir. malum karı kısmına güven olmaz hele bir de zenci gördüyse.
hangi aile olduğunu merak ettiğim midesi geniş ailedir.
onun dedelerinin hepsi zenciymiş.
henüz sadece bir teoriden ibaret olsa da kuantum geneği ile alakalı bir durum olabilir. hemen yaftalamamak lazım.

http://hurarsiv.hurriyet....tnews.aspx?DocID=23253460

edit: yaftalayın gitsin. belli ki gelin kızımız kobranın da tadına bakmak istemiş.
Cocuğun babası eminönüdeki saatcilerden biri de olabilir.
kadını acilen en yakın striptiz kulübüne okutup, en azından durum en az zararla atlatılmalıdır. hastane masrafları çıkar en azından.
çiftin boşanmasına yol açabilir.
Çok komik bir haberdir.
Okudukça yaran.

--spoiler--
Ne olduysa bu partide oldu. Alkolün dozunu kaçıran güzel gelin, partisindeki dansçılarla 'çılgınlar gibi dans edip eğlendi'. Ama iş bununla bitmedi. Zenci bir dansçıyla birlikte oldu. Ertesi gün hiçbir şey hatırlamayan gelin, ''hayat arkadaşını koluna takıp davetliler önünde mutluluk pozları verdi''.
--spoiler--

--spoiler--
Sevinçten havalara uçan damat, eşini doğum için geçen hafta ABD'ye götürdü. Doğuma alınan gelin sağlıklı bir bebek doğururken; damadın dünyası karardı. Gelin hanım da bebeğini görünce şoke oldu!
Çocuğun kendisinden olmadığını anlayan damat apar topar Türkiye'ye döndü. * *
--spoiler--
habere göre sosyetenin iki zengin ve ünlü ailesiymiş. çıragan daki düğünden önce kız ve oglan ayri ayri bekarlıga veda partileri yapıyorlar, kızın partisinde zenci erkek dansçılar var. kız biriyle baya samimi oluyor, iddiaya göye de o gece olan oluyor. çok alkollü oldugu için de sabah ne olup bittigini hatırlamıyor.* ertesi günü düğün oluyor, sonrasında kız hamile kalınca önce herşey normal sanılıyor. zengin olduklarından dogum için amarika ya gidiliyor. orada bebegin zenci oldugu görülünce eleman kızı orada bırakıp türkiye ye dönüyor.
Siyah sütçüleri vardır.
boynuzun rengini belli etmiştir.
Şikenin sahaya yansımış halidir.
beyazın siyah halidir.
işin hazin tarafı bebek beyaz olsa,damat kendi çocuğu zannedecek ya la.
aklıma güzel bi fıkra getiren olay.

--spoiler--
Beyaz bir rahip sadece zencilerin yaşadığı bir köye görev yapmaya gider. Aradan bir zaman geçince kasabada melez bir çocuk doğar . Herkes bu duruma şaşırır . Kadının kocasıda rahipten şüphe ederek soluğu rahibin yanında alır. Rahibe durumu anlatıp Çıkışır. Rahip durumu kurtarmak için doğadan örnekler vermeye başlar.

- Bak oğlum der, "her taraf bu tür mucizelerle doludur. Mesela şu koyun sürüsüne bak. Bütün koyunlar beyazken şu arkadaki koyun neden siyah acaba? Zenci adam bir müddet rahibin yüzüne bakar ve
- Tamam rahip ben çocuğu unuttum sen de koyunu unut
--spoiler--
küçük drogba'nın suçu ne? Dedirten skandal.
(bkz: me myself and irene)
2 ihtimal vardır; ya kadın bir zenciyle aldatmıştır ya da erkeğin veya kadının soyunda araya bir beyaz karışmıştır ve onun geni kuşaklar sonra ortaya çıkmıştır. biliyorum, ikinci söylediğim ilk okuduğunuzda saçma geliyor ama bilimsel bir gerçektir. öyle ki sizin soyunuzda da araya bir zenci kaynamışsa çocuğunuz zenci olabilir
insanın aklına dancingbear tarzı bekarlığa veda partilerini getiren veledi zina.
ulan ben birtek amerika ve rusyada iş yapıyor bunlar sanıyordum. demek bizede yayılmış. link verecem ama sözlükten şutlanırım falan. en iyisi bilenler bilmeyenlere anlatsın.

büdüt: verdimde gitti (bkz: http://www.dancingbear.com)
genetik diye bir şeyden haberi olmayan kişilerin şaşırıp dalga geçmeye çalıştıkları olasılık dahilinde olan bebektir.