bugün

dördüncü nesil yazar. * *
sözlükteki futbol muhabbetinden sıkılan tontiş. halbüse çıkış butonu bi tık uzağında. kendisini pc başında bağlamadılarsa tabi..

lan fener psv'yi yenmiş evinde, üst tura çıkacak ilk defa. beşiktaş 8 yemiş, kan ağlıyor memleket, sen diyorsun "ama sıkıldım ben fitbol entrylerinden ama. yaaaa" ben derim ki o zaman sana;

ekmek var yen mi?
Yazılarını sevdiğim yazar.
izmir sözlükten bildiğim bilmekten öte yüzyüze görüşüp kaynaştığım sağlam yazar. burda birbirimizi geç farkettik gerçi. olsun farkettik sonuçta.*
moderasyona kalkan olan sevgi pıtırcığı.
samimi ateist yazar.

not: tahmin ettiğim (yazılarından anladığım) samimiyetini beğenmekteyim. ateistliği içinse allah hakkında hayırlısını eylesin demekten başka bir sözüm yok.
hoşgelmişler yazarı. *
sozlugun iyi yazarlarindan biridir.
başka bir uuserin sözlüğe kur'an mealini kopyaladığını görünce ona özenip incili sözlüye kopyalayan yazar.

(bkz: özenti)
bir bryan ferry albümü ve albümün son parçasının adı.
(bkz: peste noire)
(bkz: nuit noire)
"ahahaha..." diye entryleri okunası, akabinde de "hımm.." denilip düşünülesi, tarzına kurban olduğum noiredir.
781. entrymi kendisine itiraf ettiğim yazar.
784. entrymi kendisine ikram etmekle birlikte sözlükteki tüm diğer yazarlar gibi özgürce ve çılgınca s.kişen birisi olduğunu da deklare etmek istiyorum.
ee uludag sözlük havası almış, s.kişmezse olur mu? hahha.
ulusözlüğe son derece dua etmesi gereken kişi. sözlük sayesinde düzenli bir seks hayatına sahip oldu.
eskiden korkardı bu seks yapmaya, sonra dedim olum gel lan bak burda bi sözlük var herkes çatır çatır, özgüven gelir kendine.
üç beş entry okuttum durdurabilene aşkolsun şimdi.
tüm diğer ulusözlük yazarları gibi düzenli ve başarılı bir seks hayatına sahip.
işyerinde üst düzey yönetici oldu bile. kim sayesinde? tabii ki ulusözlük sayesinde.
yaşa, varol.
izmir sadece guzel kizlariyla degil, guzel insanlariyla da meshurdur dedirten yazar. guzel yazar... dolayisiyla guzel okutur...
çaylaklığı sona ermiş olan yazar kardeşim.

(bkz: sensiz tadı tuzu yok buraların)

(bkz: ateistsin falan ama çok sağlam arkadaşsın)

hoşgeldin üstad!
nickinin anlamı ''aptal siyah'' olan yazar. *
sözlük semalarındaki en karizmatik nicklerden biridir kendisi.
(#2777480) silinecek ama harika bir yazı olmuş. kendisini taktir ediyor ve kimi insanlara aynısını yapmak istiyorum. özellikle de entryde konusu geçen kişiyi(genel anlamda)... neyse sen benim demek istediklerimi cesurca söylemiş insandır.
iletişim kurduğu insana değer verdiğini tüm sözlük ahalisi önünde özür dileyerek ispat etmiş kişidir.
adam süper lan. iletiye bak; ''amına koyayım, amna koym, a.k, a.q!! bütün dillerde, bütün şekillerde koyuyor adam, tebrik ettim cancazım.
size göre bete noire, bana göre peselenk. izmir sözlüğün iyi yazarlarından. Burada da iyidir.
kara böcek manası taşır.
nereye gitmiş bilemiyorum. neden gitmiş ya da. patır patır dökülüyor bu iyi adamlar sözlükten.