bugün

(bkz: martı)
Amina koyim ne insanligi lan? Bu cocuk tas, molotof atmak icin sapanla meydandaydi. Seni beni koruyan adamlari yaralamak icin. Tipki dagdaki oclar gibi.

Neyin mevzusu bu daha? Teroristlerin sucsuz katlettgi yasin boruyu neden sol framede goremiyoruz siklikla?

Gecenlerde pkknin katlettigi 2 yasindaki masum bebegi neden goremiyoruz?

Prim yapmaya calisan kim simdi bi soyleyin bakalim?

Ekmek almaya gitmis demek? At yalani sikeyim inanani dostum.
(bkz: berkin elvan şişirilmiş bir balondur)
Memleketimdeki hiçbir şehidin kendisi kadar hatırlanmayacağı yanlış yola sapmış pkk lıların ve dhkpc lilerin eline oyuncak olmuş bir çocuk. Büyüdüğü zaman benim askerimin babaevine ateş düşürecek biri olacaksaydı eğer iyi olmuştur.
vicdanı olan üzülür. mümin olan adalet ister. çocukla teröristi ayıramayansa öter durur.
saygılar...

hakkında bu kadar fazla entry görünce öldü sandım.
Şehit Savcı Selim Kirazı öldüren teröristlerin kardeşidir başka bir anlatımla bir devlet savcısını şehit edilmesinde bahane olarak gösterilen potansiyel terörist.

Babası konuya prokovatif yaklaşmamış ve takdirimi almıştır.
Yukarıda biri şerefsiz falan yazmış da.
Asıl şerefsiz serap eser hakkında tek kelime etmeyip berkin elvan goygoyu yapanlardır.
Berkin denilen çocuk sapanla taş atıyordu ona üzülüyorsunuz da serap eser kızımızın suçu neydi lan adı köpekler.

Not: serap eser kızımız berkin elvan gibiler tarafından yakılarak katledilmistir.
ben ona kısaca -tekkaş berk-diyorum.
goril mi, şempanze mi,koca ayak mı,fare-maymun melezi mi anlamadım gitti.
ölmeyi hak etmiştir bu türünü bilmediğim mahluk.
kimse şov yapmasın -daha 16 yaşındaydı-diye
16 yaş öyle küçümsenecek -küçük-denilecek bir yaş değildir
ayrıca -oğlumu allah değil tayyip öldürdü-diyen annesine şunu söylemek istiyorum
-senin oğlununun canını teröristlik aldı-
türünü bilmediğim tekkaş ı öldüren polisin ellerine sağlık.
bence esas suç ailesinde bence ailesi pkk'li ya da PKK sempatizanı idi. hatta hatırlarsanız annesi selahattin demirtasa oy için ölü oğlu üzerinden propaganda yapmıştı...

ben çok acıyorum berkin'e.

muhtemelen cahil ve çocuğunu yetiştirmek için dayaktan vazgeçmeyen iğrenç bi anne babanın elinde büyüdü.
tipi çirkin çünkü ailesinden de hic ilgi görmedi. ve ailesinin gittiği yolda gittiği için çocuk yasta öldü.
yazık oldu. neyse hayırlısı buysa demek ki.
eli sapanlı terör yandaşı.
bakıyoruz hemen de berkinin kürt olduğunu vurgulayan kürtçüler var hehe. nasıl bir eziklik psikolojisidir bu.
sokakta görse apaçi diyip dışlayacağı çocuğun ölümü üzerinden siyaset kasan sözde hümanistler, yağmur sonrası solucanlar gibi ortaya çıkmışlar yine.
unutulmaz evlat.
13 yasında bir çocukmuş. en komiğıde kesme işaretinden sınra yazdıklarınızın kendinizi ele vermesi. 13 yaşında pkk'li olunca ölmesi gerekiyormus ınsanların cümlesi arkadaşın pkk yı pekeke diye okuduğunu gösteriyor malesef. pkk sevicilerin duyar kasmasına yaramaktan baska bir işe yaramadı bu çocuğun ölümü.
ölümsüzdür.
PKK ile alakası bile olmayan ve gezi eylemlerinde hayatını kaybetmiş bir "çocuk".
pkk ile alakası olmayan halk cephesi milisi dhkp-c sempatizanı çocuktur. normaldir okmeydanı hep öyledir.
dhkpc sempatizanlığı yapan bir çocuk. ekmek almaya gitmemiştir.
yakında fetö ile bağlantısı var derlerse şaşırmam. son günler hükümet pek bi sevdi, sevmediği herkesi fetö ile bağlamayı, her olayın sorumlusu olarak fetö'yü göstermeyi...
babası pkk'lılarla kankacılık oynayan çocuk.
görsel

"pkk'lı değilmiş..."

yav he he.
Okmeydanı hakkında bi sik bilmeden okmeydanı höp öylö yööö diyen yavru kurtları ortaya çıkaran güzel çocuk.
Genellemenize koyayım...
aga 13 yaşındaki çocuk gezide sorumluluğunu almasa dışarı çıkmaz ekmek alacak olsa annesi göndermez yalanını soyunuzu sopunuzu ve savunan herkesi tek tek filler siksin.
Tek kaşlı götten çıkışlı orospu çocuğunun teki. Ölünün arkasından konuşulmaz ama bu leş. Savunanlarında onunda amına koyum. Teröristin büyüğü küçüğü olmaz. Dhkpc li kücük velet. Destekcilerininde farki yok. Irzını siktigimin ölücüleri sizi. Hee berkin elvan ölümsüz he he deniz gezmis ölümsüz. Amina kodugumun vatan hainleri. Kanınız bozuk aq.
haksızlık edilen gençti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar