bugün

entry'ler (280)

beşiktaşlıya acımak

acımayın orospu çocukları. acıma yetime döner koyar götüne. iki yıldır olduğu gibi. kartalım koyunca hopluyor renkliler!

dilek doğan

zannedildiği gibi evi yanlışlıkla değil bilerek basılan yedi kuşak öteden dhkc halk cephesi sempatizanı kadındır.

ölmesini yaşamasını ben belirlemiyorum benim dememlede birileri yaşayıp ölmüyor. fakat bu yolda ki insanların sonu nedense ölüm oluyor.

mesela dilek doğan'ın bi kankası var ibrahim çuhadar canlı bomba bu arkadaş. evet yanlış duymadınız canlı bomba. o arkadaş dilek doğan'ın geçeceği yolları geçti kadının ömrü yetmedi. hoş yetse yine ölecekti.

dhkc denen gerizekalı örgüt militanlarını adeta ölüme gönderip ötesini düşünmüyor. verdiği bomba patlamaz, silahı ateş almaz militanı geberir gider. grup yorum tarafından ölümüne güzelleme defin işlemleri ve kapanış.

o gece orada acemi bir pöh tarafından yanlışlıkla öldürülmese eminim ki başka bi zamanda çatışmada zaten ölecekti.

görüntülere gelince her ana baba evladı gözleri önünde vurulan evladı için ağlar göz yaşı döker bu açıdan üzücü. birde necdet astsubay var hamile eşinin yanında şehit edilen. ama onu pekeke vurdu dhkc değil diyenin ebesine atlarım. benim için terör terördür. amacına sokayım işid, pkk, dhkc hepsi aynı.

uzun lafın kısası su testisi su yolunda kırılır.

edit:birazdan eksiler başlar kronikler ve tatlı su solcuları tarafından.

almanya ya kızıp mercedes i boykot etmek

katıldığım boykot. bi farkla. ben param yetmediği için fiyat politikasını boykot ediyorum sadece.

evlat

Kısmet olursa 7 ay sonra tanışacağız kendisiyle.

izmir saldırısında jandarma polise yardım etmiyor

düzeltme: ilk yazdıklarım olduğu gibi duruyor. amacım provokasyon yada askeri itibarsızlaştırmak değil böyle bir kastım asla olamaz. gerçekten şehit abimize çok üzüldüm ve olayın şokuyla böyle bir bşlık açtım. amaç doğrusunu öğrenmekti. sivil askerleri taşıyan bir araçmış.

https://youtu.be/Elv11DxTSpY Video'da görüldüğü üzere jandarma aracının 12.saniyesinde aracın kapısı açılıyor akabinde geri kapanıyor. eğer orada müdahelesi etse Fethi abi şehit olmayacaktı.

peşin not: içindeki er vs diyecek olursada adliyeye mahkum getiren jandarma unsurlarında mp-5 marka uzun namlulu tabanca bulunur. ve içerideki kişide araç koruma nöbetçisi yani silahlı.

vodafone

hiçbir şekilde vodafone kullanıcılarına ulaşılamıyor. Şebekesi çökmüş vaziyette neyse ki turkcelliyim.

ahmet türk

yow gurban benim soyadım bile türktür ha ne kürdü pekekesi istiysen doggız işigıda sayarım wollah billah.

fb gs maçındaki akıllara zarar subliminal mesaj

Mhp'nin 47.yılı olduğundan mütevellit aslında olmayan subliminal mesajdır.

fenerbahçe

ezeli rakibi galatasaray'a 17 yıldır evinde kaybetmeyerek arkadaşlarımın son galibiyeti hatırlayamamasına sebep olan futbol takımı. Yaşım 26 bu arada.
not:taliscaspor

et döner ayran 1 tl

Martı döner ayran bile bi buçuk lira. Bu kim bilir ne etidir.

clash of clans

ilk defa açık vermiş ve hilesi olan oyundur. hile dediysek bişey yüklemenize gerek yok. olay şu kadar basit;
önce ordu kampını fullüyoruz. akabinde kopya edilmek istenen askeri basıyoruz örneğin valkyr. süresi dolduğunda kışlada yeşil ok çıkacak. akabinde asker çıkma süresi en uzun olan bir asker daha basıyoruz örneğin golem. sonrasında golemin çıkma süresi dolmadan elimizdeki orduyla savaşa giriyoruz. orduyu boşaltıyoruz. ordu sıfırlanınca golem bitmeden bir tane asker daha basıyoruz. Ben büyücü basıyorum. sonra bastığın büyücüyü valkyr ile golemin arasına alıyoruz. golemi iptal ediyoruz büyücü başa geliyor. sonra bir yeşil taş ile büyücüyü kampa yolluyoruz. kampa baktığınızda 29 adet valkyr bir adet büyücü ile işlemi tekrarlayarak ordu kopyalıyoruz. bu şekilde barbar kralı 31 e kraliçeyi 34 e bir gün arayla bastım totalde 145+175 bin kara iksir. fakat kötü bir haberim var süpercell uyanmış şu anda bakım var.

devlet kurmayı birşey zanneden yüce ırk

tarihinde devleti bırak beylik hatta koloni bile kuramamış malum ırk mensuplarına dert olmuştur. şimdi gelir yok qazi Muhammet varda yarrakta kürekte. Ee hani nerde kurduğun dövlet hewalno?

T:birini eleştirmeden kendine bakmalı insan. bakmalı ki yukarda ki troll sıçmığı gibi komik duruma düşmemeli.

bim de nineyi taciz eden azgın dede

yahu o değilde o yaşta hala kaldırabiliyorsa helal olsun demekten başka birşey gelmiyor içimden gel amca sana süit ayarlayalım kumrunuda al gel hele.
T:aynısını parkta yapacak olursanız bastonuyla dövecek amcadır.

kırbaç jel kelepçe seks yüzüğü alan bakan

bakanlar bunlara ihtiyaç duymadanda insanları pekâla sikiyorlar. hemde susuz sabunsuz.

demirtaş için idam

idam gelecekse yardakçı selodan önce bebek katilini idam etmeliyiz ufak tefek espritüel bir piyonu sonra idam edersekte sırıtmaz.

yere düşen sigarayı alıp içmek

fakirliğimden ötürü yapamadığım eylem. daha cuvara elimden kayıp yere düşmeden ben kendimi yere atmış oluyorum.

bir kadının tek eşli olması mümkün değildir

sanırım aldatma olayını hep erkekte görenler erkek, kadını erkekle falan aldatıyor olmalı. çünkü hep erkek aldatıyor kadın aldatır mı?

Aldatma eylemi iki kişiyle yapılan ve cinsiyet açısından eşit iğrenç bir eylemdir.

uludağ sözlük yazarları hangi il ilçeden katılıyor

bingöl/merkez iş dolayısıyla burdayız efenim.

nicki ile alakası olmayan yazarlar

(bkz: tarkanin kurdu)

2 milyarlık dünya tarihinde devlet kuramamış ırk

bu tanıma uygun bir topluluk bilmekteyim. ve zannedersem dünya yok olana dek devletleşemeyecek topluluk.