bugün

görsel açıdan iyi,mizahi açıdan kötü animasyonlar yapan kişilik.
(bkz: koca kafalar)
(bkz: grafi2000)
bir döenm geyik muhabbetlerinin arasına noel dayı repliklerini sokmayı başarmış biridir.
zamanında adından sıkca soz ettırmıs hatta okullarda espirilerinin yapılmasını saglamıstır.Fakat su anlarda ortalarda gozukmemektedir.
saba, ya benimsin ya da toprağın olabilirsin onu da artık sen bilirsin diyerek yapılabilecek en güzel bohemian rhapsody coverına imza atan şahıs.
noel dayi animasyonu ile gönüllere taht kurmuştur özellikle kurguladığı dialoglar süperdir.
özgür kızla dalga geçtiği "aptalkız" animasyonlarının televizyonda "şaşkın kız "olarak değiştirildiği kişi.
kendi deyimiyle deli berk.

daha cogu kisi flash'i dogru duzgun kullanamazken kurgu, animasyon, seslendirme gibi isleri tek basina yapan, ki o zaman bilkent'te ogrenciydi saniyorum, bakalim bugun deli berk ne yapmis diye her gun siteyi kontrol ettiren asmis kisi.

bu isi para icin yapmaya basladigi zaman her zamanki gibi sevkini kacirdigini dusunuyorum.
(bkz: noel dayı)
adanalı adlı dizidede bir karakteri canlandırıyor yada feci halde benziyor.
noel dayi memoli aptal kız gibi dahiyane işlere imza attıktan sonra koca kafalar gibi sürekli düşüşte olan işlerini görmek üzen dahası harbi tv gibi kanal yalakası bir programla grafi2000 üzerinden bi şekilde alakalı olduğunu bilmek acı veren, acilen amatör işlerindeki tadı yakalaması gereken şahıs.

ben memoliyimmmm saçlarım uzun kızlar hastaaaağğğ ... *
noel dayı gibi klasiklere imza atmasına rağmen daha sonra koca kafalar gibi bir saçmalığa imza atmasıyla hayal kırıklığı yaratmış mizahçıdır.
(bkz: noel dayı vardı noldu ona)
grafi2000de bizi yerlere yatıran yüce adam askerlik ve okul ne kadar çalışmasını engellese de sevilesi şahsiyet
(bkz: noel dayı)
(bkz: aptal kız) vb.lerin fikir babası
nickim de olan noel dayiyi oluşturan yaratıcı ve komik kişilik. şahsi fikrim en iyi animasyonu noel dayi, kokakola ve magandalarla hayatın ritmidir.
animasyonları sevilesi kişi .
zamanında animasyonlarını sıkı takip ettiğim grafiker. ulan ne zamanlardı be. noel dayılar, aptal kızlar..
grafi 2000 animasyonlarından tanınan isim.
O zamanlar youtube yoktu sanırsam kendi web adresinden animasyonlarını kaçırmadığım komik insan.

sayko, pikaçu, aptal kız.. hey gidi hey.
o "loading" leri az mı bekledik.