bugün

tanım 1: kendisinden yazar olmayacağını, edebi açıdan yetersiz olduğu düşünen ademoğlu itirafı.

tanım 2: eski * bir uludağ sözlük yazarı.
verdiği onca emeğe kıyıp gitmiş bu diyarlardan. neden peki?
doğum günü kutlu olsun kişisi.
11 Haziran 2007 tarihinde moderasyon yetkilerini kendi kendine fes etmiş yazar. **
sahalara dönmüş eski tüfek.
(bkz: at vur övün) *
buralar eskiden bag, bostandi, simdi kurak arazi olmus adami.

şoklardayIm, be sozluk!
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
dönmesi gereken yazarlardan biriydi, an itibari ile fark ettim ki geri dönmüş, ancak henüz ısınma aşamasında olduğunu tahmin ediyorum. tez piyasaya çıka, ortamı çoştura...
radyo sol da 22 gibi profesyonel yayın yapıcak, radyo sol yayıcısıdır, nasıl yayın mı olacak, efendim ilk önce canlı yayın yapılcak, ikincisi bu arkadaşımız çeşitli tespitler yapıcaktır ülkenin gündemine yönelik, yorumlarıda olucaktır elbette.

hehh birde süprizleri var çok güzel bir kaçını ben gördüm.* kendisinin çok seveni olduğunu biliyoruz o halde saatler 22 yi gösterdiğinde radyo sol da buluşuyoruz.
haftanın içinde programına başlamış yazardır efendim, gelin dinleyin dinletin...
benden söylemesi.
girdiği entrylerden bir fayda gelmeyeceğini düşünen çaylak fikri
Sözlükte benim gibi çaylakların içini kemiren, ama aynı zamanda bir türlü kabul edemedikleri bir fikirdir...
(bkz: Erken boşalma yaşayanların durumu kabullenemeyişi)
en son 2 sene önce bir reklamcıda çalışıp, espark' a iş yapmaya giderken gördüğüm, bir türlü oturup o keyifli sohbetine nail olamadığım, yeni yılını kutlamak istediğim, tarih olarak eski, her zaman kaliteli yazar.
Yazar olacağını anlayıp, anlamamazlığa verme hali, imalı anlatım.
(bkz: benden adam olmaz)
politikaya ilgim olmadığı için politik görüşü hakkında yorum yapamayacağım, ancak insani duruşu, sıcak sohbeti ve gülen yüzü ile hatırlanan eski moderatör ve yazar. inşallah iyidir, mutludur.
2000 adet başlık açmasına rağmen sadece 2 tane enrysi görünüyor. onlara da ulaşamıyoruz.
neler oluyor sözlükte be arkadaş!
diyalog adamıydı bu şahıs. saygıdeğer biriydi.
ekşi sözlükte aynı nickli bir yazar vardır. ama aynı kişi midir ? bilinmez. umarız mutludur, iyidir.
farklı görüş sahiplerine karşı bile beyefendiliğinden ve iyi niyetinden ödün vermeden konuşan pırlanta gibi bir adamdı. adını ve soyadını da hatırladım. dur bir araştırayım hemen.

edit: bulamadım. haberi olan varsa selam söylesin.
Kaç zamandır gülmez oldum kendime
Aslında uzun zamandır çok gülüncüm
Her ne kadar umursamaz görünsem de
Bildiğin gibi değil aslında ben çok kıskancım
Sen bana aldırma gülüm
Benden yazar olmaaaazz
Kendime hayrım yoktur
Sana hiç olmaz
Kaç zamandır hep küskünüm sana
Huysuzlaşır aksileşir kalbini kırarım
Her ne kadar kendimden emin görünsem de
Bildiğin gibi değil aslında ben (ben) bir korkağım
Sen bana aldırma gülüm
Benden yazar olmaaaazz
Kendime hayrım yoktur
Benden yazar olmaaaz.
Hem uzun hem kısa saçlı halini gördüğüm dolu dolu bir adamdı. Kolay gelmez böylesi sözlüğe bir daha.