bugün

--spoiler--
öldüğüm gün byron, sonunda cehennemden kurtulmuş olacağım.
--spoiler--
dwyane wade in bu sene nba draftlarında ilk sıralarda seçilerek parkelerde veliahtlığını yapacak olan amcaoğl...

yok la sözlükte bi yazarmış bu. *
geri dönmüş. trol olarak degil gerçek ben wade olarak dönmüş.
benden önce de yazanlar olmuş ama yazayım gene de.
Çok acayip bi adam lan bu, sözlüğün efsane yazarlarıyla birlikte süper yazılar yazmış, sözlüğü sözlük yapmış eğlenmiş, nolduysa oldu bu adam trollük yapmaya, sözlüğün troll efsaneleriyle birlikte yazmaya başladı. Eski tarzını unutturdu.
Şimdi yeniden eskisi gibi yazıyor ama gelip de öven olmamış, gerçi istatistiklere giriyor bu bile iyi bi şey sayılır bu sözlük için.
Bu s.kten yazının teması, bu adam bi şey yazamadığı için yapmadı trolluğu, isterse iyi yazabildiğini gösterdi.
bu adamda şizofreni başlangıcı var aga ben diyim. artık benim bile başım dönüyor.

adam ilk geldiğinde öttürüyodu sözlüğü. çatır çatır mizah yapıyordu. sonra herhalde sıkıldı mı yoksa, evlerden ırak, hastalık mı baş gösterdi troll oldu. millet döşendi nick altında.

2 gündür eskiye dönüş sinyali veriyor. mizahını yapıyor, güldürüyor. nasıl yazarsa yazsın çok iyi bi yazar.
Bir zamanlar sözlüğün en sağlam kalemlerindendi bu yazar.

Çok güzel yazılar yazdı, yazdı en sonunda uludağ sözlükte trolllerin prim yaptığından emin oldu.

Ve bıraktı güzel yazmayı, yazdıklarını kafaya takmayı. Belki en iyisini yaptı. Çünkü en azından kafası rahattır şimdi. Ama biz güzel yazıları gözleyen yazarlar için en kötüsünü yaptı. Canı sağolsun.

bugün bıraksa troll lüğü yine müthiş yazılar yazacaktır. Tek beklentimiz budur kendisinden.
Nereden geldigi belli olmayan troll.
(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
Dün doğum günüsü olan sevimli yazar. Geçte olsa kutlanası kalemi kuvvetli insan nice yıllara. Eskiye fazla özlem duydurtmaması dileğiyle...
telefonunun çalmasının ardından yıllardır uğramadığı sözlüğe geri dönen yazar. gerçek ben wade. duyarlı, sempatik, güçlü bir empat, zamanının uludağ sözlük celebritysi.

geçmişte ben wade'in benim kontrolüm altındaki birkaç yazardan oluştuğunu söylemiştim sizlere. sonra işlerim yüzünden yazmayı bıraktım ve tamamen o arkadaşlara devrettim. ara sıra haberleri geliyordu tabi, koskoca ben wade troll oldu diye. çok da umursamadım açıkçası. ancak az önce yakın bir dostumun haber vermesi sonucunda öğrendim ki bir yazarım olayın bokunu çıkarmış. engelliler hakkında yazdıkları hiçbir şekilde kabul edilemez. dolayısıyla entryleri silip, o kişinin yazarlığına son verdim.

onun adına hepinizden özür dilerim. şimdi ben yine aranızdan ayrılıyorum. kalan iki yazar ellerinden geldiğince ben wade'i temsil etmeye devam edecektir. sorun olduğunda yine devreye gireceğimden şüpheniz olmasın. görüşmek üzere.
troll olmaya çalışan yazar.

aferin ama 118 entry girilmiş. bu devirde zaten normal olan ilgi çekmiyor.
pesimistik yazar.
bu adamın değişimi çok enteresan lan!

ilk zamanlar kasıp kavuruyordu sözlüğü. o zamanlar buralar hep dutluktu yavrum.

sonra n'olduysa trolle bağladı taşağını geçiyor.
26.09.2012 tarihi itibariyle içine çekirge ya da başka birşey kaçmış yazardır.
serdar ortaç, ismail yk ya mars yazdırılması gerektiğini savunan yazar.
(#16687675) hızını kurban olurum senin.

(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
nihal atsız hortlayıp bu arkadaşı tecavüzüne uğratmış olsa dahi bugünkü performansıyla türklere bok atamazdı bu. ya da her zamanki performansı mıdır, bilemedim.
ilgi çekmeye çalışan, troll olmayı bile beceremeyen hede, hödö, kişi, insan, tatlı su balığı vs vs vs.
(#16688129)

neyle vurdunuz la bu çocuğun kafasına, böyle değildi bu?

https://dl.dropbox.com/u/428133/swf/1u56a.swf
angola da koala kakasına verilen isimdir.
türk düşmanı, hakaret etmeye değmeyecek bir şey.
tez zamanda uçurulması dileklerimizle.

insanların sinirlerini kaldırmaya gelmiş de burası yeri değil, yakında öğrenir.
komik ya la.
valla gülüyorum.
erkek olduğu halde her akşam babası işten geldiğinde onu dudağından öpebilir.
önce sen nerden giydiğini söyle ona göre bulalım sana yakışanı. sanırım beymen den aşağı giymiyorsun böyle iddialı konuştuğuna göre. şimdi bana zara falan deme de gülmeyeyim.
kendisine saatlerdir gülmekteyim. uludağ sözlükte karşılaştığım en ironik yazardır.

şu da en beğendiğim entry'si: (#9290840)
westerne yeniden umut bağlayanları haklı çıkaran karakter. bratt pitt in jesse james karakteriyle beraber iliklerime işleyen cengaver kaçak.