entry'ler (307)

yalnızlık

kodummu oturtuyor. hele sendelemeyegör.

sözlük yazarlarının itirafları

yalnızlıktan ölüyorum.

sırf harika dublajları yüzünden boktan filmleri izliyorum.

sen minicik giyerdin benim içim giderdi. ahh ulan figen ahh.

kendimi onurlandırdım.

erdoğan ın kurtuluş savaşı ilan etmesi

senin gibilerinin dedelerini asıp şehirlerini bombalayıp(dersim,rize) tarih kitaplarına hainleri, katilleri vatan kurtarıcıları diye yazıp dikte etmezsen tabi ki anlayamaz küçük beynin kurtuluş savaşı kavramını.

halkbank a operayona sevindim

uluslararası kirli odaklarının yerli tetilçileri tarafından ele geçirilememiş iri(25 milyar dolar kadar değeri ile) milli kurumumuz olduğunu görünce yaşadığım buruk sevinç(malum operasyon dolayısıyla). milli vasıflara haiz olmadığım gibi yanlış algı olmasını istemem. kendi ülkemde hakkım olan pastadan haysiyetsizce feragat edip daha azına razı olan işgal edilmiş bir kafa hiç değilim. bu pasta bizim. milletçe daha azına razı olmadığımızı bunlara seveee seve anlatana kadar da sanırım bu operasyon devam edecektir.

sarıgül ün istanbul u kazanacağı gerçeği

aslında seversin ama nedense takiyye yaparsın ya . hah işte öyle bir şeeeey.

rockefeller den son yüzyılın en büyük itirafları

kimse böyle bir itirafı yapmaz. tamamen zihin okuma. böyle şeylere gerek yok.

erdoğan türk ulusunu bölen adam

zaten ulusçu kafanın putları yıkıldığı için tantana yapmıyor musunuz amk.

milene larsson

gezicilerin kimi odaklara yaranmak, hoş görünmek ve yaltaklanmak adına tutup getirdiği eline kamera verdiği yabancı sürtüktür. dışarıya savaş imajı vermek için kiraladıkları tetikçi. sözde gazeteci!

ramiz ilker

gül gül öldürdü yav. hakkını teslim etmek lazım çok kaliteli soytarı. rezillik mezillik ama. tv ye de çok mıymıntı ciddi ADAMLAR çıkıp iç karartıyor. bazen böyle şebekler iyi oluyo.

dersanecilerin ikiyüzlülüğü

kemal gülen in geçen attığı twit üzerine bir an duraksadım. vay be dersanelerinde ne kadar da candan, ne kadar fedakar bir para politikası izleniyormuş. bilmeyende zanneder ki bu dersaneler hiç para almıyor. adamlar dünyadan geçmiş derviş havası estiriyor. o zaman senet taksiti bir gün gecikince neden icra dairesine koşuyorsunuz ulan. dürüst ol.

anıtkabir in ziyaretçi rekoru kırması

putçuluğun dimdik ayakta durduğunun gerçeğidir. unutmadan; put işe yaramaz ama putçuluk karın doyurur tabi sektöre çevirebilirsen !!!

akit gazetesi nin paylaştığı atatürk fotosu

daşşaklı gazetedir. en baba cezayı yediğinde de tırsmadı hala tırsmıyor. basın dediğin önce bu gazetenin cesaretini örnek alsın.

cortingen

iyi şeyler yapıyorlar. temposunu arttırması lazım biraz.

istiklal mahkemelerinde yargılanmış efsane nesil

şimdi ruhları intikam için bekliyor. sanırım birileri de kaçınılmaz sonun yaklaştığını görüyor.

ders kitaplarındaki atatürk dayatması

yıl olmuş 2013. sen hala yalanlar üstüne kurulu cumhuriyet tarihini körpecik dimağlara aşıla. sonra da vay efendim biz şöyle iktidarız böyle iktidarız de. yok efendim sen sandığın kadar da iktidar değilsin hala. muktedir değilsin hala. milletin onur şeref ve haysiyet belleği önce çocukların zihnine kazınır. bu da eğitim kurumlarının idraki ve kudretiyle olur. sen ülkenin büyük kısmının, adında ittifak etmediği, ülküsünü ve inançlarını paylaşmadığı birini varlık sebebi olarak okutmaya devam edersen hala yol alamamışsın demektir. dur, dinlen ve soluklan... ve hemen gereğini yap bitsin artık bu dayatmalar.

olmasaydın da olurduk

cesurca bulduğum ilan. gayet de ifade hürriyetini kullanmıştır.

mustafa kemal atatürk

geçmişte vatan evladının anasını ağlatmış olabilir. lakin bu hep böyle devam edecek anlamına gelmiyor.