bugün

devlet görevlisi olduğunu iddia eden bir kadının akpli cumhurbaşkanını eleştiren vatandaşı tehdit ederken cümle. neymiş, kendisinin bir görevi varmış ve o görevi söyleyemezmiş ama rte'yi eleştiren bir vatandaş hakkında işlem başlattıracakmış. kimsin lan sen? sokakta konuşan insanların söyledikleri hangi düşünme organına girdi de böyle sözler söyleyebiliyorsun? sokarım görevine de, sana o görevi verene de. görev dediği de ya akp teşkilatında bir görev ya da tügva. devlet gibi görüyor kendilerini kodumun yiyicileri.

https://twitter.com/MstSe...tatus/1464926416735293445
-Ben devletin içindeyim. (Vergi dairesinde vhki) sizinle ilgili işlem başlatırım. (Cimer e şikayet)
Maaşı düzenli yatan başı kapalı f****e. Ne bekliyorsunuz. Alın size akp gençliği.
Kız derin devletin icinde, kurtlar vadisini cok izlemis anlaşılan. Seğğn benim kim oldugumu biliyor musun sorusunun güncellenmis hali.
Bizim hastanede de bir kız bu sekilde doktora bağırıp gidip babasıyla gelmisti, malum partidendi babası. Partide çalışmakla devlet görevlisi olduklarını sanıyorlar ne sacma.
Bunların altında hep mercedes var normaldir. Biri bana bi bok yapmadan mercedes verse ben de böyle laf söylettirmem.
Sektir (taş tabiki) get abla, denmesi gerekli bir akapekaka'lı olmalı. Seni devletin içine alıp kim n'itsin? Edep erkân bilen insan o kadar erkeğin arasına dalmaz. iki kişi konuşurken; üçüncüye ejder meyveli smotie içmek düşer, bilmez misin kevaşe?
Aynen böyle devam etsinler.

Sonra işlem nasıl başlatılır kralını görecekler. O zaman hiç öyle "türbanımdan dolayı şey ediyorlar" diye ağlamak yok.

Bu ülkede devr i sabık yaratmak şart oldu.
Gerçek bir savcı ile karşılaşır;

- neden böyle bir cümle kullandınız?
- Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak’tan tüm dünyaya selamlar.
ilkokul mezunu bir kadının sırf kocası devlette biryerlerde görevli diye Türkiye Cumhuriyeti adına seminerlerde, toplantılarda boy gösterdiği bir ülkede şaşırtmayan söylemdir.
Balık baştan kokarmış.
Bir tehdit cümlesi. Yakında bunu kullanan tipler için de işlem başlatılacak agebe gittiği zaman.
istediğin işlemi yaparsın yapmasına ama sandıkta atılan gizli oyların tek bir tanesi için bile işlem başlatamayacaksın. o yüzden sizin reisin karşısında isterse ebu cehil aday olsun, ebu cehil'e oy vermezsem ellerim kırılsın!
Abi'nin beni burada değil Bingöl de bul demesi güldürmüştür.*
tam ben devletin içindeyim derken bunun ağzına vereceksin ki sussun.

not: ağzının payını vereceksin anlamında...
Yazık, rahatsız galiba.
Sikmek lazim gelen teyze.
tipik akepeli birey. tüm akepe'nin de özeti !..
Video nun önü arkası nedir? birisine “sen devlet misin neden alındın” derseniz o kişi de kendisini devletin içine koyabilir. Videodaki Doğu şivesiyle konuşan kişinin “bingol” daveti de çok ilginç!
Acilen hakkında işlem başlatılması gereken tiptir.