bugün

entry'ler (875)

arapların türkleri siktir edecek olması

Türkleri bu vatandan siktir edecek öyle mi? Sen de bunun kerkine kerkine hayalini kuracaksın. Adamı sikerler, önüne katıp sikerler. Öyle eğilip kalırsın söyleyeyim.

atatürkçü kızların genelde mini etek giymesi

Sizin milletvekili aday adayı üçlü yapıyor aga. Sakso falan? Mini etek çektiğiniz saksolardan iyidir. Saksocular siziiii

ben gördüğüm her çıplak için ayetel kürsi okuyorum

görsel

dayak yemek isteyen yazarlar

görsel

iyi parti nin komple fetöcü olması

Madem fetöcü burada ne yaygara yapıyorsun. Git savcılığa elindeki delilleri göster ihbar et. Burada ne sallıyorsun amıcık

türkiye de domuz eti yemeyen kalmadı

Ne güzel iş be.. çal çırp ama domuz eti yeme. Elalemin karısını gözleriyle sik ama domuz eti yeme. Milletin arkasından gıybetin amına koy ama domuz eti yeme. Kuzeni tenha bir yerde sıkıştır.. sonra domuz eti yeme. Böyle ahlak bekçiliği yapan am bitlerine bakmayın. Her kuşu siktiler bi leylek kaldı.

necati şaşmaz teoman benzerliği

Kim benzetti? Ezel’in annesi Meliha’mı ?

pakistanlı erkek türk kızı evlilik sektörü

Sektör haline gelmemesi için mültecilere tapan arkadaşları göreve davet ediyorum. Hem de Pakistanlı kardeşlerinizde akrabalık bağınız kurulmuş olur. Hem de paki bir enişteniz. Sırtına vurursunuz.

tüm ülkenin sike sike ülkücülere muhtaç olması

Samimi olarak soruyorum, halen Bahçeli’ye güveniyor musunuz? Bu kadar mülteci ilk başta taciz olayları ile gündeme gelirken ülkücüler nerede?
görsel

Klavye başında entry girip belini kütleyen ülkücüler camdan Suriyelilerin çılgınca eğlenmelerini izliyor.

tüm ülkenin sike sike ülkücülere muhtaç olması

Samimi olarak soruyorum, halen Bahçeli’ye güveniyor musunuz? Bu kadar mülteci ilk başta taciz olayları ile gündeme gelirken ülkücüler nerede?

cinsel organı çok küçük ama kabul etmiyor

görsel

izmire bok kokusu almaya gidip dönmek

Hayatında izmir’e adım atmayıp, istanbul sınırları dışına sadece seçim otobüsü ile mitinge giden dalyaprağın beyanı pek ciddiye alınmaz

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı

Siyasal islamcılar sevmez. Biatçıların ve badecilerin karakterine ters böyle cesaret ve özgürlük isteyen şeyler.

23 yaşındayım 4 arabam 14 villam 850 bin eurom var

Profil fotoğrafına bakınca bana biraz az geldi varlığın. En azından bir buçuk milyon euro garanti olmalıydı ki bu devran bittiğinde yüzünüze tükürülürken harcadığınız paraya değsin.

kadınların fotografını çeken iranlının son hali

Aa yapmayın ama. Sözlükteki yabancı uyruklutapar dostlarımızın kalbini kıracaksınız. Belki bu iranlı arkadaş ileride sözlük yazarlarının birinin eniştesi olacak.

zafer partisine oy vermeyecek yazarlar

“Yabancı uyruklu vatandaşlarımızı” seven, bağrına basan yazar kardeşlerimiz için her zaman tavsiye ettiğim bir şey var. Ümmet olmak yetmez. Bacılarınızla, dul annenizle evlendirin Suriyeli, Afgan kardeşleri. Göğsünüzü gererek sırtlarına vurun ve gerdeğe sokun.

chpye oy verenlerin siyasi bilgisi olmaması

Hasssiktir ahahahah, CHP’ye oy vermiyorum ama Kadir Mısıroğlu’nun beyanatlarını ön alarak siyaset yapanlar hiç siyasetten bahsetmesin. Bu arada fonlanmaya da devam sanırım.

tarkan ın 80 miyon liraya ultra lüks tekne alması

Tutup milletin parasını çalıp mı almış? Tutup fakir fukaranın rızkını mi yemiş? Kazanmış almış. Sikkoluğun alemi yok. Yap prodüksiyonunu, topla sazları, gir stüdyoya, doldur bi albüm sen de kazan.

ahmet davutoğlu nun kafasındaki kalpak

Hiç şaşırıp kızmayın. Sözlükte bu herife laf söyleyen adamlar ileride en büyük Atatürkçü olacaklar. Bunların mayası böyle. En büyük dostları düşman olur, en büyük düşmanlarıyla da kol kola girerler.

2 nisan 2022 dışarı çıkıp adam dövmem

Bi sik yapamazsın. 31’e devam et.