bugün

recep tayyip erdoğan sözü.

"ben buyuk ortadogu projesi nin es baskaniyim"

yani şu demek;

"a.b.d ve israil terörünün destekçisi ve ortağıyım."
(bkz: recep tayyip erdogan in bop es baskani olmasi)
http://www.youtube.com/watch?v=cYcuUWWF1D8

http://www.vtunnel.com/in...f6fce9b8625a5897157a20943
yaptıkları ettikleri ile söylediklerinin arkasında duran bir tayyip açıklaması.
sözde davos kahramanı beyefendinin gerçek yüzünü ortaya çıkartır cümle ve durum.
aynı zaman da genişletilmiş ortadoğu projesinin de eş başkanıyım demiştir kendileri .
(bkz: başkan eşiyim)
suç ortağı olmanın değişik ifadesi.
diyerek amacını itiraf etmiş rte sözüdür.

bdp'nin meclise neden sokulduğunun açıklamasıdır.
ülkeyi bölmek istiyorum temalı siyasi söylem.

peşin edit: şimdi bunu eksileyecek olan ağzı iktidarın fermuarına yakın kişiler bop projesinde türkiye'nin doğusuna bir göz atsınlar.

sıcak sıcak edit: çek ağzını oradan.
yinemi rte yinemi diye sormadan edemedigim başlık.
(bkz: ibne rte)
(bkz: suriye ye demokrasi götürmek isteyen diktatör)
söylenirken, "sırtımı sağlam yere dayadım" tavrı takınılarak, övünme ve tehdit mesajına dönüştürülen talihsiz sözdür.
yurtta meydana gelen teror olaylarinin kahramani kisinin soyledigi sozdur.
bir recep tayyip erdoğan söylemidir. o değil de burada bu sözü söylerken amacı nedir? bu kadar açık nasıl konuşabilir? ikinci bir açıklaması daha var: diyarbakır bop da yıldız olabilir. alacağı altyapı ve sanayi yatırımlarıyla diyor.. bop un başkenti bilindiği gibi diyarbakır'dır. yani adam açık açık niyetini belli ediyor. zamanla göreceğiz gelişmeleri. umarım şu yalancı arap baharı konseptini zamanla bize uydurmaya kalkmazlar.
fiji başbakanının şaşırtan açıklamasıdır..

bir hindistan cevizi olarak, ikiye üçe bölünüp namibyanın sofrasına meze olmak istemiyorum arkadaş..
büyük ortadoğu projesi nedir?
ne işe yarar?

geçmişi ner?
gelecek planları nedir?

tc için yeni anayasa içeriği neleri kapsar nasıl hazırlanıp uygulanır?
bir itiraftır.

itirafın sahibinin yandaşlarının alayı vatan hainidir.
https://www.youtube.com/watch?v=r0Oy6QOHQ5I
tobias'la barzani arasına bir koltuk koyduk mu tam yerini bulacak kişi beyanı.

görsel
bunu diyerek başa geldi, şimdiye kadar plan uyguladı ve türk halkı da yedi.

türk halkının yüzüne karşı söyledi bunu, buna rağmen bu halk bu adamı 11 kere falan seçti.

demek ki türk halkı aptal.
kimin söylediği herkes tarafından bilinen ama son birkaç senedir anti emperyalist takılan ak kefenli kardeşlerimizin bir türlü hatırlayamadığı söylemdir. tıpkı pkk ve hdp ile iş birliği yapanların kimler olduğunun bilindiği halde gene muhalifler için hdp ile iş birliği yapıyor dedikleri gibi. sorarlarsa biz milliyetçiyiz üstüne ümmetçiyiz muhalifler vatan hayini, islam düşmanı dersin kim bilecek.
seçimler öncesi tekrar gündeme gelen deyim, öz-deyiş.
Bu sözü herhangi bir müslüman ülkenin lideri söylemiş olsaydı, akitlerin hepsi adama ana avrat söverdi.
Demek ki henüz görevi sona ermemiş. Hâlâ işe yarıyor. Zamanı geldiğinde o da diğer son kullanma tarihi geçmiş ortadoğu diktatörleri gibi (hüsnü mübarek, saddam hüseyin) deliğe süpürülecek.