bugün

evet sana sana sana hepinize be. rezil iğrenç yaratıklar. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara? onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor. onlara yardım elinizi uzatacağınıza bir de utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...
Umarim çok acı cekersin. Umarım sen de biraz olsun seversin.
yakın değilsin, duyamazsın.
şu an müslüm dinliyorum. " bırak yalnızlığı yalnızlıklara, yüreğini al yanına, kal benimle" felan diyor.
seri eksici meleğim.
eksilemediğin zaman kendimi garip hissediyorum artık. aralarda eksilemediklerin var, lütfen.
Bazen beni sadece anla..
keşke yazı yazacağına karşılıklı oturup sohbet edebilme cesareti gösterebilseydin. yazı yazabilmek güzel ama ilişkiler yazı ile değil cümlelerle yaşar.
Her iyi olan insanla anlasmak zorundayiz diye bir kural yok. Ozunde iyi biri olabilir.ama sevmiyorum kardeşim. O öyle orada iyi olarak kalsin dursun. Allahim ya.

Edit- baya icimi döktüm.
intihar ettiğin gün, sigaramı yakıp mavi gökyüzüne bakacağım ve geberdi kevaşe diyeceğim.
Hiç diyemedim sana hislerimi. Sen baktın ben öldüm, sen sevdin ben sustum.
Sev lan beni n'olur, mutlu oluruz valla bak.
gerçekten sonumuzun böyle olmasını istemezdim, sen beni umursuyor musun hayır.

ama ben düşünüyorum, ben ne yaptım sana da sen gittin ?
Valla mümkünse sen artık ortak geçmişimize bile uzaktan bak.Merak ederdin söyleyemedim ben sen olmadan daha iyiyim.
Ben iyiyim ya sen
Sen nasılsın ? Aklına geldi mi hiç yaptıkların. Mutluyum ben, çok mutlu. Ama sen nasılsın? Uzun süre oldu konuşmayalı. Kalbin atıyor biryerlerde. Aslında çok da umrumda değil de. Sen nasılsın? Ben senden sonra çok değiştim. Kendim değiştim. Adımı değiştirdim.
Ben kadınları üzen erkeklere düşman oldum. işin tuhaf tarafı ben seni hiç üzmemiştim. Gel dediğinde gelip git dediğinde gitmiştim. 330 kilometrenin lafını bir kere bile etmemiştim. Hani demiştin ya. Babam annemi çok üzdü , kadınlardan uzak dur diye. Ben kadınlardan uzak durdum. Aldatmadım. Başka kadınların gülüşüne bile bakmadım üzülürsün diye. Ben bende olan her şeyi sana verdiğim gün sen gitmişsin zaten. Bir kadın erkeğin değişmesini ister ve değiştiğinde çekip gider derler ya. Değiştiğim gün gitmişsin. Ben çok sonra farkettim.
iyiyim ama çok iyiyim. Çünkü artık beni kimse üzemez. Giderken demiştin yine bana sen çok büyük bir adam olacaksın diye. Ben büyük bir adamım zaten siz farkında değilsiniz. iyi ol çünkü ben çok iyiyim.
Çok önce yazmam gereken bir yazıydı bu ama o zamanlar sözlük kullanmıyordum. Saçmalıklarla kural hatalarıyla tekrarla dolu yazımı bir alıntıyla bitiriyorum. Başkalarına güvenme istediklerini alır o çakallar. Sana başka söz bulamıyorum. Diyebileceğim bir Hoşçakal var.
Yazabilecek bir sen olmaması işte asıl mesele bu.
yazarken -de leri ayır abi. ciddiye alamıyorum.
bi' şey anlatırken dakikalık işi yirmi dakikada anlatma gözünü seveyim, sıkılırım ben, çabuk bağla sonuca. cümlelerini tekrar etme sürekli.
günde 50 ayrı kelimeden fazlasını kullanmayıp, 15 ayrı kelimeyle anlatmaya kalkma hikayeyi. bilmediğin kelimeyi de kullanma ama. göz temasını ciddiye alırım ben bire bir konuşurken, kestiysem o göz temasını sıkılmışımdır. ya sus ya da bağla artık sonuca. hikayeden sapıp adamın adı neydi diye düşünmeye dalma, dalasım gelir.
Başkaları ne kadar beni övselerde,senin istediğin olamadıktan sonra bir işe yaramıyor.
düşündüm de kime yazacağımı bulamadım. öylesine özledim işte eski günlerimi.
beni seni bir çiy tanesine sakladım
sabah alacasında kimse görmesin diye
ben seni bir çocuğun gözyaşına sakladım
görürlerse kıyamasınlar diye...
kızma dedin ya geçen gün, kızdım. hem çok kızdım hem çok üzüldüm. o yüzden boştu. hatta hiç yazılmamalıydı.
neyse, sağlık olsun diyelim.
Senden hiç beklemezdim.
Karaktersiz.
fena çirkinsin ama garip de bir çekiciliğin var. bi de çok güzel kokuyorsun. yumoş mu?
Ben aslında sana ne yazılar ne mektuplar yazarım da ilk seni bulmam gerek.
seni üzenle, seni kıranla oldunda,
yarım mevsim durmadın yanımda.
Ne korkunç, bir başına düşünmek şimdi seni?
Daha da korkunç,bir başına değilsen oysa:
Şeytan öylesine doyumsuz bir güzellik vermiş ki sana.
Selam Oza!
güncel Önemli Başlıklar